Užitočné nápady

Ako to urobiť bez nástenných skriniek v kuchyni

Pin
Send
Share
Send
Send


V kuchyni sa každý snaží nainštalovať čo najviac rôznych typov skriniek, pretože sa obáva, že nebude schopný všetko usporiadať správne.

Po oboznámení sa s príkladmi navrhovaných interiérov kuchyne sa však pohľad môže dramaticky zmeniť a bude potrebné zbaviť sa visiacich skriniek.

Interiér kuchyne

Toto je kuchyňa navrhnutá Kimom Clementsom. Namiesto zavesenia skríň inštaloval dizajnér stojany, ktoré vizuálne zväčšujú priestor, pretože nie sú vybavené dverami a nestínajú okno. Police boli priestranné. Okrem toho, dizajnér starostlivo premyslel výšku police. Napríklad najširšie police na veľké hrnce a misky sú na spodku. Nie bez uzamykateľných skriniek, v ktorých sú uložené umývacie prostriedky, existuje odpadkový kôš. Aby ste získali predmety z horných políc, môžete upraviť malý schodík.

Interiér kuchyne od

Takéto otvorené police umožňujú hosťom napríklad vziať si pohár vína, bez obáv z faktu, že sa hrabajú cez hostesky v skrinkách. Pri plánovaní otvorených políc v kuchyni sa projektant odporúča rozhodnúť, čo sa na nich bude ukladať, a rozhodnúť sa o rozmeroch. Je celkom možné, že police s hĺbkou iba 20 cm sú vhodnejšie, pretože je veľmi nevhodné, ak je vec veľmi vzdialená. Na horné police umiestnil návrhár niekoľko predmetov, ktoré sú príjemné pre oči a vytvárajú pozitívnu náladu. Môže to byť drahé, napríklad darčeky, napríklad džbán, ktorý bol predložený svadbe. V dolných skrinkách sú uložené vázy, kvetinové stojany, sviečky. K dispozícii je tiež bar.

Maximálne otvorené police

Najlepšie je dodržiavať niekoľko pravidiel, aby ste v kuchyni udržiavali poriadok. Za týmto účelom je celý kuchynský riad rozdelený do niekoľkých kategórií v závislosti od frekvencie ich použitia.
1.Ak položku používate každý deň, môžete ju položiť na poličku. Napríklad pohár kávy, misky alebo taniere.
2.Ak použijete položku raz týždenne alebo ešte menej často, môžete ju skryť.
3.Ak použijete položku raz mesačne, môžete ju bezpečne odstrániť z dolnej skrinky.
4.Ak objekt používate dvakrát alebo trikrát do roka (zariadenie pre fondue, sporák), mali by ste ho odstrániť v suteréne.
5. Ak vôbec nič nepoužívate, môžete ho dať na predaj alebo dať niekomu, kto niečo potrebuje.
Po rozhodnutí, že to zvládnete aj bez nástenných skriniek, je čas rozhodnúť sa, ako využiť voľný priestor na stenách.

Interiér kuchyne

Veľkým lákadlom je veľké okno v kuchyni. Môžete nielen obdivovať výhľad, ale aj plávať v prúde denného svetla.

zbierka

Interiér kuchyne

Ak nie je možné pozvať hostí, aby si vychutnali nádherný výhľad z okna, budú sa môcť pozerať na roztomilé a umelecké predmety na otvorených policiach so záujmom, napríklad džbány alebo porcelánové služby.

Dekoratívna zástera

Interiér kuchyne v poľnohospodárskom štýle

Krásny geometrický vzor by jednoducho nebol schopný primerane posúdiť, či bol pokrytý nástennými skrinkami.

Interiér kuchyne v poľnohospodárskom štýle

Majitelia tejto kuchyne podvádzali odstránením závesných skríň zo steny v pracovnej oblasti a odložením skrinky stranou. Vpravo môžete vidieť bufet a chladničku. V skrini oproti stolu s umývadlom sú uložené položky, ktoré sa zriedka používajú.

Interiér kuchyne

Architekt Jeff Troyer v tejto kuchyni vytvoril okno. Aby odstránil závesné skrinky zo steny, vymyslel, aby postavil veľký šatník na zadnú stenu kuchyne. V skrini sú porcelánové súpravy, atribúty interiéru kuchýň 30. rokov.

Domáca kancelária a kuchyňa - jednotný prístup

Nezabudnite dosiahnuť príjemný výhľad do kuchyne az ostatných miestností. Dnes, keď majitelia domov zbúrajú múry medzi miestnosťami, by kuchyňa nemala byť len pokračovaním celkového konceptu, ale mala by tiež priťahovať pozornosť. Tá časť, ktorá je viditeľná z iných miestností, by mala byť atraktívna.

interiér

Keď moderní návrhári interiérov alebo architekti začínajú vytvárať svoje vlastné projekty, snažia sa, aby kuchyňa vyzerala nielen ako obvykle pri našej prezentácii miestnosti na varenie. Napríklad kuchyňa môže mať niekoľko prvkov, ktoré opakujú dizajn obývacej izby, s ktorou je spojená. To vám umožní zachovať celkový koncept dizajnu.

Kúzlo úzkej kuchyne

Interiér kuchyne v byte v Paríži

V Európe teraz stavajú hlavne kuchyne úzke, ale dlhé. Inštaláciou vstavaných skríň na jednom konci miestnosti sa dizajnéri vyhýbajú zaveseniu skríň.

Interiér kuchyne v byte v Paríži

Tento prístup nám umožňuje otvoriť našej pozornosti peknú kamennú stenu.

Interiér kuchyne

Na stene sa môže pochváliť veľká kapucňa. V luxusnej kuchyni v dome na pobreží priťahuje pozornosť veľká modrá kapucňa. Rovnaká kuchyňa je skvelým príkladom toho, ako môžete použiť bielu ako hlavnú farbu v dekorácii.

Zamerajte sa na osvetlenie

Svietidlá

Ak si chcete do kuchyne nainštalovať neuveriteľne krásne a originálne svietidlo, mali by ste sa naň zamerať.

Interiér kuchyne

Samozrejme, nie každý bude schopný úplne opustiť závesné skrinky. Prezentované príklady sú iba potravou na zamyslenie, nápadmi, ktoré možno použiť na začatie opravy. Ak sa vám nepáčia otvorené police, ktoré zhromažďujú prach, mali by ste myslieť na závesné skrinky, ale so sklenenými dverami. Chráni nielen pred prachom, ale aj vizuálne rozširuje priestor.

Pin
Send
Share
Send
Send