Užitočné nápady

20 pôsobivých nápadov, ako krásne umiestniť svoje obľúbené fotografie na stenu

Pin
Send
Share
Send
Send


Moderný človek hromadí veľa fotografií - v pamäti, telefóne, počítači alebo iných pomôckach. Prezeranie obrázkov, aj keď je spojené s príjemnými spomienkami, je veľmi zriedkavé.

Prečo si však nechať ujsť príležitosť rozveseliť sa tým, že si pozriete nezabudnuteľné fotografie? Stačí zavesiť obrázky na stenu a budú nielen obvinené z pozitívneho, ale aj ozdobného interiéru.

1. Vinylové nálepky - namiesto rámov

Fotografie vo vinylových nálepkách.

Ak umelecké zručnosti úplne chýbajú a nie je možné na stenu nakresliť rámy, použite vinylové nálepky. Dajú sa kúpiť v internetových obchodoch. Takéto nálepky nepoškodia povrchovú úpravu steny.

2. Kreslenie hodín

Nakreslený rám na stene.

Na znázornenie rámu na stene nie je vôbec potrebné mať umelecké vzdelanie. Dokonca aj dieťa môže opakovať kresby v štýle primitivizmu. Aby rámy vyzerali harmonicky, musí byť stena pevná.

3. Elegantné šnúry

Fotografie visel na stene.

Tenké ozdobné šnúrky slúžia na fixáciu fotografie. Pripojte kábel k zväzku a prilepte voľný okraj k zadnej časti obrázka. Zostáva iba zavesiť fotografiu steny NS, predtým v nej vystreliť klinec.

4. Dizajn v ekologickom štýle

Fotografie z vetvy.

Rám nahradí vetva nepravidelného tvaru, čím sa z fotografií umiestnených na origináli stanú originálne dekorácie. Pobočka môže byť maľovaná alebo lakovaná - potom domáci rám bude trvať dlho.

5. Od skrinky k stene

Fotografie na vešiakoch na šaty.

Vešiaky s príslušenstvom, ktoré v každom šatníku majú desiatky zavesení, sa pre fotografie stávajú neobvyklými. Hlavnou vecou je tlačiť fotografiu vo vhodnej veľkosti zodpovedajúcej dĺžke závesu.

6. Glamourové pásky

Zaveste fotografiu na stenu môže byť na stuhy.

Všetky vaše obľúbené fotografie na jednom mieste.

Mnoho fotografií, ktoré sa líšia štýlom a veľkosťou, vyzerajú harmonicky vo veľkom ráme. Stredom dekoratívnej kompozície sa stáva veľká strela umiestnená v jej centrálnej časti.

8. Užitočný a krásny kútik.

Takto neobvyklým spôsobom sa ukázalo, že zavesí fotografiu na dve steny naraz.

Dômyselným spôsobom umiestnenia fotografií v ich jednoduchosti je zavesiť ich do rohu, aby vytvorili jeden farebný povrch. Vyberte si akýkoľvek geometrický tvar a fotografiu môžete na stenu pripevniť pomocou obojstrannej pásky.

9. Zlúčenie výkresu

Obrázok nad fotografiou na stene.

Môžete vytvoriť jednu dekoratívnu kompozíciu z niekoľkých fotografií zavesených na stene pomocou stručného obrázka na stene. Každý monochromatický vzorec nakreslený nad skupinou snímok urobí. Namiesto kresby môžete použiť vinylovú nálepku.

10. Nie horšie ako obrázok.

Fotografie vo všeobecnom rámčeku.

Ak sa obrazy nezmestia do návrhu interiéru, ale chcete dom vyzdobiť maľbou, nahraďte ho fotografiou vo veľkom rámčeku. Prilepte niekoľko ozdobných šnúr na zadnú časť rámu a obrázky na ne pripevnite pomocou špendlíkov.

11. Môžete stáť na stene

Fotografie na polici.

Úzke police sú skvelé na zverejňovanie fotografií a obrazov. Umožnia tiež nevyrábať ďalšie otvory v stene. Ak neexistovala žiadna úzka polica, je možné ju nahradiť širokými lištami.

12. Optické ilúzie

Nezvyčajná dizajnová fotografia na stene.

Každý rám je spravidla pripevnený sklenenou a hrubou lepenkou, ktorá slúži ako upevňovač fotografie. Namiesto lepenky použite druhé sklo. Medzi dve poháre umiestnite fotografiu, na ktorú sa aplikuje kvapka lepidla. Zostáva iba zavesiť obrázok na stenu.

13. Čistá geometria

Na stenu môžete zavesiť fotografie zhromaždené v koláži.

Po vyzdvihnutí obľúbených fotografií ich vytlačte vo forme koláže. Ak to chcete urobiť, stačí kontaktovať akúkoľvek fotografiu alebo kopitsentr. V závislosti na preferenciách a dizajne interiéru si môžete zvoliť akúkoľvek farbu pozadia a typu umiestnenia fotografie.

14. A fotografia a nápis

Kreatívny dekor na stenu.

Premýšľajte nad nápisom, ktorý by som rád videl každý deň na stene. Potom na kartón nakreslite obrysy požadovaných písmen a opatrne ich orežte pomocou kancelárskeho noža. Zostáva len umiestniť fotografiu za lepenku a celú kompozíciu vložiť do rámu vhodnej veľkosti.

15. Prispôsobené tapety

Stena úplne pokrytá tapetou.

Ak sú rodinné archívy pôsobivé svojou veľkosťou, môžete si vytvoriť tapetu. Ak chcete, aby obrázky zostali pevne na stene, odporúčame ich vopred prilepiť papierovou tapetou. Potom sa na tapetu prilepí fotografia, takže medzi susednými obrázkami je rovnaké voľné miesto.

16. Demokratický a štýlový

Zavesiť fotografiu na stenu na špáradlá - cenovo dostupný nápad.

Najlacnejšou výbavou pre fotografiu sú obvyklé špendlíky. Ak sa takéto riešenie javí ako príliš radikálne, potom si kúpte ozdobné doplnky. Predávajú sa v obchodoch špecializovaných na predaj tovaru na vyšívanie.

Zbierka fotografií na špáradlách.

Fotografie na kovové háčiky a drevené pozadie.

17. Roztomilý strom

Strom maľovaný na stene ako pozadie fotografie.

Dokonca aj dieťa môže nakresliť strom pomocou farby v dvoch alebo troch farbách. Môžete to urobiť priamo na svetlej tapete.

18. Nový pohľad na štuky

Stucco ako polica na fotografie.

Tvarované prvky zo sadry alebo polyuretánu sa stávajú originálnymi náhradnými policami. Dokonca aj bežné fotografie stojace na takom štukatúrnom prvku sa stávajú skutočným umeleckým dielom.

19. Brutálne umiestnenie

Neobvyklé umiestnenie fotografie.

Zavesenie fotografie na stenu pomocou rímsy a retiazky je riešením pre tých najodvážnejších. Takáto kompozícia sa však môže stať skutočným vrcholom interiéru. Tento nápad je vhodný pre veľké a svetlé fotografie.

20. Rodinné hodiny

Fotografie namiesto ciferníka.

Hodinový mechanizmus je možné zakúpiť v remeselnej dielni alebo z iných hodiniek. Zostáva iba vyzdvihnúť dvanásť malých fotografií, z ktorých každá je na číselníku nahradená číslom.

Pin
Send
Share
Send
Send