Užitočné nápady

15 zložitých spôsobov použitia tyčovej rímsy nie je určené, ale s výhodou

Pin
Send
Share
Send
Send


Možno každý vie, čo je teleskopická tyčinka, ktorá je často zavesená na záclonách v kúpeľni. Medzitým má táto vec veľký potenciál.

Ako a kde to možno odhaliť, pomôže týchto 15 chytrých spôsobov, ako používať tyč-rímsa nie na určený účel, ale s výhodou.

1. Zámok posuvných dverí

Posuvné dvere.

Veľa vidieckych domov inštaluje posuvné dvere z dôvodu pohodlia. Postupom času je však zrejmé, že aj dieťa môže takéto dvere otvoriť, čo je vážny bezpečnostný problém. Na vyriešenie problému pomôže teleskopická tyč namontovaná na jednom dverovom krídle. Takýto domáci zámok pomôže chrániť dvere pred nezvanými hosťami a nedovolí deťom, aby samy vytekali na ulicu.

2. Skryté zdroje

Žalúzie pod posteľou.

Voľný priestor medzi rámom postele a podlahou sa dá použiť na ukladanie rôznych vecí. Aby však tento priestor nevyzeral zaplnený zo strany, pripevnite k spodnej časti rámu tenkú odkvapu s krátkym závesom.

3. Poličky na obuv

Ukladanie obuvi.

Pomocou niekoľkých tenkých teleskopických tyčí je možné výrazne zvýšiť zdroje šatníka alebo skrinky. Z dvoch paralelných odkvapov pripevnených v skrini sú nádherné police na ukladanie obuvi.

4. Spice Storage

Sekcia pre korenie.

Tenká teleskopická tyč pripevnená tesne pod sklopnou skrinkou bude vhodným miestom na ukladanie pohárov s korením.

5. Záves

Vešiak na domáce potreby.

V skrinke pod umývadlom môžete vybaviť vhodné miesto na uskladnenie domácich chemikálií a doplnkov pre domácnosť.

6. Závesná záhrada

Závesná záhrada na okne.

Úžasná závesná mini-záhrada, ktorú je možné usporiadať priamo vo vašej kuchyni. Na to je potrebné: teleskopická rímsa, niekoľko kovových háčikov a malé kvetináče s rastlinami. Takýto nápad by bol vynikajúcou ozdobou do kuchyne alebo iného okna.

7. Separátory

Oddeľovače v posuvnej skrinke.

Niekoľko teleskopických tyčí pripevnených v jednej z posuvných skriniek v kuchyni pomôže usporiadať veci a správne usporiadať skladovanie plastových krytov a iných domácich potrieb.

8. Dokumenty

Vešiak na dokumenty.

Dve ďalekohľady, vzájomne paralelne upevnené, budú vynikajúcim vešiakom na ukladanie priečinkov s dôležitými dokumentmi.

9. Záves v umývadle

Vešiak na handry.

Na obrus nie je kyslý mokrý, zariadte mu vešiak. Môžete to urobiť z teleskopickej tyče pripevnenej v dreze.

10. Nite a stuhy

Skladovanie cievok nití a stuh.

Teleskopické prúty môžu byť vynikajúcimi organizátormi na ukladanie cievok nití, stužiek a iných predmetov pre kreativitu. Takéto vešiaky umiestnite do skrinky pri stole alebo pod jeho stolom.

11. Scéna

Divadelná opona v detskej izbe.

Tenká rímsa, upevnená medzi dvoma skrinkami, vám umožní usporiadať v detskej izbe mini divadlo alebo improvizovanú scénu.

12. Okenice

Stôl so závesmi.

Svetlé dekoratívne závesy budú nádhernou ozdobou starého stola. Tenké nenápadné odkvapy ich pomôžu opraviť. Tento trik nielen oživí vzhľad starého nábytku, ale tiež vám umožní uložiť veľa vecí pod stôl.

13. Organizér pre šperky

Jednoduchý organizér pre šperky.

Teleskopická lišta namontovaná na dverách skrinky alebo v jej strede vám umožní získať jednoduchý a zároveň vynikajúci organizátor šperkov.

14. Upevnenie krytov

Odkladacie kryty.

Dvojica malých háčikov a tenká rímsa pripevnená ku dverám kuchynskej skrinky vám umožnia získať pohodlný úložný systém pre kryty z hrncov a panvíc.

15. Oddiel

Jednoduchý oddiel.

Nádherná priečka z dvoch teleskopických tyčí a záclon nedovolí deťom opustiť miestnosť.

Video bonus:

Pin
Send
Share
Send
Send