Užitočné nápady

Jednoduché a zároveň skvelé nápady, ktoré pomôžu skryť nevzhľadné detaily

Pin
Send
Share
Send
Send


Často sa stáva, že pri zvažovaní interiérov profesionálnych dizajnérov máme logickú otázku: kde môžete skryť ďalšie veci.

V tomto prehľade sme zhromaždili 17 jednoduchých a zároveň vynikajúcich nápadov, ktoré pomôžu skryť nevzhľadné podrobnosti.

1. Trubky opletenia

Skryť potrubie.

Cievka obyčajného povrazu pomôže skryť kanalizáciu alebo staré plynové potrubie. Potrubie pevne obalte a upevnite. Kompozícia sa môže tiež riediť umelými rastlinami.

2. Maskovanie

Maskovanie vypínača.

Ak z nejakého dôvodu máte byt so spínačom na neobvyklom mieste, ktorý je erupciou očí a vôbec sa nezmestí do interiéru, skúste ho skryť. Za týmto účelom umiestnite okolo neho 5-6 malých obrázkov v kontrastných rámcoch.

3. Vylepšite matrac

Vylepšite matrac.

Stará matrace úplne stratila svoj vzhľad, ale nákup novej nezodpovedá rodinnému rozpočtu? Osvieženie matraca mu pomôže vytiahnuť novú látku. Môžete si tiež kúpiť špeciálny vrchný matrac, ktorý matraci nielen navráti, ale aj pohodlnejšie.

4. Vaňová zástena

Kúpeľ dekor.

Dlaždice napodobňujúce prírodný kameň pomôžu ozdobiť a vylepšiť okraj vinylového kúpeľa. Opatrne ho prilepte na vonkajšiu stranu vane a užite si úžasný výsledok a úplnú premenu kúpeľne.

5. Domáce spotrebiče

Aktualizujte domáce spotrebiče.

Ak máte v kuchyni staré vstavané spotrebiče, ktoré sú trochu mimo všeobecného obrazu, aktualizujte ich pomocou špeciálnej kovovej farby. Maľujte jej staré fasády a získajú nový štýlový vzhľad.

6. Počítačové káble

Skryť počítačové káble.

Hromadu počítačových drôtov a komponentov, ktoré sú známou súčasťou pracovnej plochy, je možné veľmi ľahko skryť. Na tento účel potrebujete predlžovací kábel, ktorý by mal byť pripevnený k jednej zo stien stola.

Video bonus:

7. Nabíjacia stanica

Nabíjacia stanica pre prístroje.

Namiesto toho, aby ste svoje miniaplikácie rozptýlili po celom byte a náhodne ich nabíjali v ktorejkoľvek zásuvke, na tento účel zorganizujte jednu zásuvku.

8. Colon

Elegantný stĺp namiesto komína.

V mnohých súkromných domoch prechádza komín druhým poschodím a je jeho nevzhľadnou súčasťou. Použitím plastových panelov, svetlej farby alebo vhodnej tapety sa z komína stane elegantný stĺp, ktorý sa stane elegantným detailom interiéru.

9. Elektrický štít

Skryte elektrický štít.

Pre mnoho ľudí je elektrický panel umiestnený na chodbe a jeho vzhľad môže výrazne pokaziť interiér chodby. Malá pôvodná skrinka s kriedovou doskou a kľúčovým držiakom na dverách pomôže skryť štít.

10. Smerovač

Cache pre router.

Pevná obálka starej knihy sa dá použiť na skrytie smerovača, ktorý sa nezmestí do interiéru miestnosti.

11. Držiak na papierové uteráky

Skryte kotúčik papierových uterákov.

Role papierových utierok pripevnených na stenu sa dá len ťažko nazývať dekoráciou interiéru. Zakryte to pomôže niekoľkým ozdobné lišty. Mimochodom, ich vrchná časť sa dá použiť aj ako malá polica.

12. Batéria

Skryte batériu.

Okrem obvyklých obrazoviek na batérii môžete skryť radiátor aj v skrinke na mieru.

Video bonus:

13. Šnúry

Šnúry ako ozdoba.

Ak sa káble nedajú skryť, môžu sa zmeniť na určitý druh dekorácie. Len tak
pripojte kábel k stene originálnym spôsobom.

14. Vetracia mriežka

Zakryte vetraciu mriežku.

Skrytie vetracej mriežky pomôže vyrezávanej gumovej podložke. Dajte mu vznešený vzhľad sprejom a pripevnite ho na vetraciu mriežku.

15. Tlačiareň

Skryť tlačiareň.

Jeden zo zásuviek komody sa dá zmeniť na praktickú krabicu pre tlačiareň. Je pravda, že z dôvodu pohodlia budete musieť dvere trochu dodatočne vybaviť sklopným mechanizmom.

16. Vývody

Maskovacie zásuvky.

Za zásuvkou môžete ľahko skryť jednu z zásuviek. Tento trik vám umožní harmonicky zapadnúť vývod do interiéru a postarať sa o bezpečnosť ich detí.

17. Zdobenie spínačov

Výzdobné spínače.

Originálne snímky sú ďalším jednoduchým spôsobom, ako zamaskovať nevzhľadné spínače a zásuvky.

Pin
Send
Share
Send
Send