Užitočné nápady

17 nápadov, ktoré vám pomôžu odomknúť potenciál malej kuchyne

Pin
Send
Share
Send
Send


Bohužiaľ, moderná realita je taká, že mnohí z našich krajanov sa musia vyrovnať s tým, že ich kuchyňa má malé rozmery. Z tohto dôvodu niektorí veria, že v takomto priestore je takmer nemožné vybaviť si pohodlie.

Zhromaždili sme 17 nápadov, ktoré pomôžu odomknúť potenciál malej kuchyne.

1. Priemyselný štýl

Kuchyňa v priemyselnom štýle.

Úhľadná kuchyňa v priemyselnom štýle s dekoratívnym náterom pre betón, moderná svetlá kuchynská súprava, parapet a množstvo detailov štylizovaných ako staré drevo.

2. Pastelové gama

Malá kuchyňa v pastelových farbách.

Malá kuchyňa v Khrushcheve s mäkkými modrými stenami, ergonomická súprava s bielymi prednými skrinkami a množstvom otvorených políc, ktoré vám umožňujú uložiť obrovské množstvo vecí a zároveň šetriť priestor.

3. Hi-tech

High-tech v stalinka.

Malá kuchyňa, ktorá vďaka lesklým čelám skriniek vyzerá oveľa priestrannejšia, a vďaka kompaktnému nábytku a dekoratívnym prvkom je táto kuchyňa aktívna a dynamická.

4. Útulné klasiky

Útulná kuchyňa s drevenými skrinkami.

Úžasná kuchyňa s bielymi lesklými skrinkami hore, vytvárajúcimi ilúziu priestoru a drevený nábytok dole, vďaka čomu je interiér útulný a teplý. Atmosféru rodinnej kuchyne dopĺňajú stoličky v textilných obaloch a nenápadné dekoratívne predmety.

5. Kávový bar

Malá kuchyňa s kávou.

Očarujúca svetlá kuchyňa s tehlovými stenami, ergonomický rohový apartmán a nádherná kaviareň reprezentovaná okrúhlym stolom so štukovou a pohodlnými bielymi kreslami.

6. Vizuálne efekty

Kuchyňa s bielymi stenami a príslušným osvetlením.

Malá kuchyňa, ktorá bola doplnená o umelé osvetlenie, ako aj o svetlé steny a lesklé fasády. Jedálenský kút predstavuje kompaktný okrúhly stôl a očarujúca drevená lavica.

7. Otvorený plán

Svetlá a funkčná otvorená kuchyňa.

Štýlový a premyslený interiér otvorenej kuchyne s bohatou modrou tapetou, sivé dlaždice na podlahe, kompaktný apartmán s lesklými fasádami a malý bar, ktorý oddeľuje kuchyňu od obývacej izby.

8. Kriedová doska

Kriedová doska.

Drobná svetlá kuchyňa so súpravou v tvare L a so zásterou v tvare kriedovej dosky, ktorá sa stala zvláštnym vrcholom tohto priestoru.

9. Kontrasty

Kontrastný interiér malej kuchyne.

Dynamický interiér s bielymi skrinkami na vrchu, sivou kuchynskou zásterou a bohatými modrými skrinkami na spodnej časti. Nábytok je doplnený dreveným nábytkom a keramickými obkladmi s aktívnym vzorom.

10. Betón v chlade

Kuchyňa s prízvukovou stenou, štylizovaný betón.

Moderná kuchyňa s prvkami priemyselného štýlu v podobe prízvukovej steny, štylizovaná ako betón a niekoľko detailov z hrubého dreva.

11. Pozdĺž stien

Ľahká úzka kuchyňa.

Malá úzka kuchyňa, v ktorej je všetok nábytok umiestnený pozdĺž stien s písmenom P. Biele kuchynské skrinky sa takmer spájajú s dekoráciou steny, vizuálne rozširujú hranice priestoru a drevený skladací stôl poskytuje ďalšiu pracovnú plochu a jedálenský kút.

12. Klasika

Kuchyňa v klasickom štýle.

Nádherná kuchyňa v klasickom štýle s ľahkým nábytkom, krémovým nábytkom, očarujúcim textilom a elegantnou jedálňou reprezentovanou oválnym stolom a mäkkými stoličkami.

13. Jasné riešenie

Svetlá dynamická kuchyňa.

Úžasný a dynamický interiér kuchyne, ktorý bol vytvorený vďaka kompetentnej kombinácii žltých, modrých, fialových a šedých odtieňov.

14. Loft

Kuchyňa s podkrovnými prvkami.

Malá kuchyňa, v ktorej interiéri bolo možné kombinovať prvky podkrovia a škandinávskeho štýlu. Výsledkom bol dynamický a útulný priestor s rohovou sadou, veľkolepou šedou zásterou a barom z hrubého dreva pri okne.

15. zvýraznite

Malá kuchyňa s pôvodným jedálenským kútom.

Elegantná kuchyňa s tmavými skrinkami, tehlovou zásterou a originálnym jedálenským kútom s masívnym stolom z masívneho dreva a mäkkou šedou pohovkou.

16. Jednotný dizajn

Elegantná kuchyňa so suite v tvare U.

Pekná a veľmi útulná kuchynka s balíkom v tvare U príjemnej krémovej farby, vstavanými spotrebičmi, úzkymi nástennými skrinkami a množstvom očarujúcich drobností, vďaka ktorým je tento priestor zaujímavý a dynamický.

17. Biela dekorácia

Snehobiela kuchyňa s barom.

Malá kuchyňa, ktorá bola rozšírená o biele steny a kompaktné skrinky rovnakej farby. Vstavané spotrebiče umožnili veľkú úsporu miesta a kompaktný barový pult umožnil získať ďalšiu pracovnú plochu a jedálenský kút.

Video bonus:

Pin
Send
Share
Send
Send