Užitočné nápady

17 vynikajúcich nápadov, ktoré pridajú eleganciu do interiéru kúpeľne bez zníženia rodinného rozpočtu

Pin
Send
Share
Send
Send


Možno, že každý čelil problému, keď chcel niečo zmeniť, a na drahé opravy neboli peniaze. Ale môžete pristupovať k veci nie je tak radikálny. Transformácia miestnosti pomôže prvkom výzdoby.

Napríklad kúpeľňa. Zdá sa, že je to možné. Zhromaždili sme však 17 vynikajúcich nápadov, ktoré pomôžu pridať eleganciu do interiéru kúpeľne bez vynaloženia peňazí.

1. Mydlová misa

Ručne vyrábané mydlo.

Dokonca aj tie najmenšie detaily môžu mať priaznivý vplyv na interiér kúpeľne. Napríklad, mydlo vyrobené z malého keramického stojanu na kvetináče a riečne kamienky bude praktickým a krásnym kúskom kúpeľne. Táto mydlová miska prinesie vnútornú notu harmónie s prírodou a na dlhé obdobie vám pripomenie letné dni.

2. Kontajnery

Nádoby na vatové vložky.

Kúpte si niekoľko rovnakých sklenených alebo plastových nádob a používajte ich na uskladnenie vatových tyčiniek, ušných paličiek, žínok a kúpeľových solí. Musíte to samozrejme minúť, ale krásne kontajnery vyzerajú omnoho lepšie ako plastové a kartónové obaly.

3. Objednávka

Poradie v skrinke.

Usporiadajte sa v skrinke. Ak nemá police, použite prútené koše, háčiky a lacné drôtené police, ktoré si môžete kúpiť v železiarstve. Na základe tejto rady môžete nielen zefektívniť obsah skrinky, ale tiež výrazne zvýšiť jej možnosti.

4. Prírodná chuť

Eukalyptové vetvičky.

Ozdobte sprchovú hlavu eukalyptovými konármi. Osviežia nielen interiér, ale zakaždým, keď na ne padnú kvapky horúcej vody, naplnia kúpeľňou magickou arómou.

5. Police

Police z drevených škatúľ.

Dokonca aj s minimálnymi nákladmi môžete ochladiť obnoviť interiér, čo je najdôležitejšie, zapnúť predstavivosť a pristupovať k práci s dušou. Napríklad, aby nádherné police z drevených debien natretých vo vhodných odtieňoch.

6. Rebrík

Sušič zo schodov.

Štýlová sušička uterákov a bielizne, ktorá môže byť vyrobená z bežných drevených schodov. V priestrannej kúpeľni je možné takúto sušičku jednoducho oprieť o stenu a v malej - umiestniť za práčku, blízko umývadla alebo za toaletu.

7. Zrkadlový rám

Drevený rám na zrkadlo.

Zrkadlá v lacných plastových rámoch, ktoré sa často predávajú s policami, vyzerajú lacno a ošúchané. Nahraďte taký rám masívnym dreveným rámom a budete prekvapení, ako veľmi sa priestor zmení.

8. Polkruhové odkvapy

Polkruhový odkvap na kúpanie.

Polkruhové odkvapy - zaujímavá alternatíva k obvyklým. Táto technika vizuálne zväčší plochu vane alebo sprchy a urobí priestor zaujímavejším.

9. Otočný stojan

Otočný stojan na gély a kúpeľňové výrobky.

V jednom zo skriniek môžete umiestniť otočný stojan, ktorý uľahčuje získanie správneho nástroja.

10. Žeriavy

Lakovacie žeriavy.

Inovujte inštalatérske práce pomocou elegantných vodovodných kohútikov a faucetov so špeciálnym lakovaním. Takáto transformácia si nebude vyžadovať veľké kapitálové investície a špeciálne zručnosti a výsledok prekročí všetky očakávania.

11. Koberec

Drevená rohož do kúpeľa.

Teaková rohož bude skvelou alternatívou lacných gumových a textilných rohoží. Takýto produkt vydrží omnoho dlhšie, dáva nohám príjemný pocit a jeho vzhľad bude pre oko príjemný.

12. Svetlé skrinky

Svetlé skrinky na maľovanie.

Nenechajte sa ponáhľať, aby ste hodili omšelé skrinky. Pokúste sa ich transformovať elegantným obrazom. Z tohto dôvodu je potrebné skrinky rozobrať, čo najviac vyčistiť zo starého náteru a starostlivo natrieť požadovanou farbou. Okrem toho, osviežiť skrinky pomôže nové doplnky, maľovanie a decoupage. Všetky tieto techniky nielen aktualizujú nábytok, ale tiež ich menia na exkluzívne dizajnové objekty.

13. Poličky

Drevené police.

Police z dreveného baru vyzerajú veľmi štýlovo a elegantne. Police tohto typu sa zmestia do každého interiéru a stanú sa jeho funkčným detailom.

14. Ukladanie uterákov

Starostlivé skladovanie uterákov.

Uteráky skrútené týmto spôsobom zaberajú oveľa menej miesta a vyzerajú veľmi roztomilo. Elegantné froté rolky sa dajú skladať na policiach alebo v prútenom koši, takže sa stanú nielen funkčným prvkom kúpeľne, ale aj jej dekoráciou.

15. Očistite dlaždice

Čistite dlaždice a švy.

Dokonca aj tá najlepšia konštrukčná oprava môže zničiť špinavé švy a zafarbené dlaždice. Preto nezabudnite tieto povrchy pravidelne čistiť špeciálnymi chemickými alebo ľudovými prostriedkami.

Video bonus:


16. Vaňová zástena

Štýlová sprchová opona.

Venujte pozornosť elegantnejším modelom sprchových závesov. Skutočným vrcholom kúpeľne sa stane dlhý záves krásnej farby zdobený vyzdvihnutím alebo stuhou.

17. Dekupážna kúpeľňa

Oddelenie liatinového kúpeľa.

Je vo vašej kúpeľni ešte starý liatinový kúpeľ, ktorého vzhľad necháva veľa nádeje? Nenechajte sa odradiť. Po zvládnutí základov techniky decoupage môžete zmeniť tento obrazový objekt na skutočné umelecké dielo.

Video bonus:

Pin
Send
Share
Send
Send