Užitočné nápady

11 nápadov na užitočné využitie priestoru v dome pre tých, ktorým vždy chýba priestor

Pin
Send
Share
Send
Send


Z rôznych dôvodov je väčšina našich krajanov nútená schádzať sa v menších apartmánoch. Aký hriech sa skrýva, nie je voľný priestor na umiestnenie nábytku. Každý vyjde von, ako môže.

V tomto prehľade sme zhromaždili 11 užitočných nápadov, ako kompaktne a funkčne zariadiť všetko, čo potrebujete v byte, a ešte trochu viac.

1. Polica na toaletu

Vynikajúce riešenie, ktoré nielen ušetrí miesto, ale tiež ho pridá.

Prídavné nočné stolíky a police už nepotrebujete. Táto polica vo forme rebríka sa dokonale zmestí do vášho interiéru a nezaberie viac miesta, ale naopak sa kompaktne usadí nad záchod a jeho bok. Vďaka nej môžete na túto poličku umiestniť čokoľvek bez strachu o svoj priestor. Alebo možno vybavíte mini skrinku nad toaletou, je to veľmi pohodlné a čo je najdôležitejšie, budete mať všetko, čo potrebujete na dosah ruky, a nebude ťažké získať tú správnu vec.

2. Poličky na kúpeľňové doplnky nad kúpeľňou

Priestor v kúpeľni je tiež veľmi dôležitý.

Niekedy nechcete dať jednoduchú kúpeľ a vírivku - kúpeľ svojich snov, ale ako vždy nie je dosť miesta na naplnenie vašich túžob. Nebojte sa, tento problém je dokonca vyriešený. Všetky police, umývadlá a koše na prádlo môžete vložiť do kúpeľne.

3. Miesto pre kúpeľňové chemikálie

Ak chcete spravovať upratovanie, spravidla nie je zlý arzenál všetkých druhov skúmaviek, plechoviek a chemických fliaš a zaberajú polovicu vašej kúpeľne.

Všetko je možné vyriešiť, stačí len zapnúť svoju fantáziu a samozrejme budete potrebovať bláznivé ruky, ktoré vyradia mini skrinku z vane. Za týmto účelom si môžete vyrobiť samotnú obrazovku pod vaňou, ktorá uzavrie všetky fľaše, plechovky chémie, ktoré budú pod vaňou. Týmto sa celý arzenál chémie nedotkne vás a zvedavých očí.

4. Ekonomické miesto pre práčku

V každom dome je práčka. Ale niekto to dá na chodbu, niekto do kuchyne, pretože v kúpeľni je málo miesta.

Naozaj som chcel, aby nezaberala toľko priestoru a aby sa nikomu neponáhľala. Skvelá možnosť: vložte ju pod umývadlo. Budete musieť zavesiť umývadlo trochu vyššie, ale to vám umožní pridať priestor pre práčku bez toho, aby ste na to vyčlenili veľa miesta. Ďalšou možnosťou je zabudovanie práčky do steny nad toaletou. Úspora miesta a pranie bielizne sa nemusí ohýbať.

5. Stiahnuteľná doska na žehlenie v kuchyni

Prirodzene, po hore pranej bielizne ju musíte vyžehliť. Či už chcete alebo nie, musíte mať žehliacu dosku.

Okamžite vyvstáva otázka, kam ho umiestniť, aby to nikomu neinterferovalo a kedykoľvek bolo vždy po ruke. Veľmi jednoduchým a originálnym spôsobom je umiestniť ho do kuchyne. Schovajte sa pod jedálenským stolom alebo pod rezaním. Ľahkým pohybom vyvaleným spod pod stolom môžete ľahko a ľahko vyhladiť všetku pranú bielizeň a keď dokončíte prácu, jednoducho žehliacu dosku vráťte späť.

6. Vešiaky na uteráky

A do kuchyne a osušky je potrebné miesto, ktoré je kategoricky nedostatočné. Potom sa vám toto riešenie bude páčiť.

Stojí iba zavesenie držiakov alebo poličiek vo forme rúrky na dvere kúpeľne alebo kuchyne. A nikomu neubližujú, ale vždy budú mať kedykoľvek na dosah ruky.

7. Skrytý stôl pre hostí

Vždy bolo ocenené miesto v kuchyni, ale nie celá kuchyňa má dostatočné rozmery, a ak ju nemáte, nemôžete sa pochváliť veľkou kuchyňou - na tom nezáleží, to všetko je opraviteľné.

Stôl v kuchyni je možné zatiahnuteľný, ale na tento účel musíte vopred prediskutovať všetky podrobnosti, keď si objednáte kuchyňu od majstrov, aby brali do úvahy všetky vaše želania. Vďaka tomu ho môžete rýchlo vytiahnuť a posadiť hostí.

8. Stojan na viečka na riad

Neustály problém každej domácnosti.

Občas sa dostanú do cesty, padnú na nohy a je ich toľko, že ich nemajú kam dať. Možno, že na túto otázku vieme odpoveď. Rovnako ako v prípade uterákov je potrebné vytvoriť mini police alebo držiaky na zadnej strane dverí, ale už kuchynskú skrinku alebo skrinku a postupne ich zložiť.

9. Stôl s vedierkom na rezanie a čistenie zeleniny

To nielen šetrí miesto v kuchyni, ale aj čas varenia.

Potraviny môžete okamžite uvariť a vyčistiť a bez toho, aby ste opustili nádobu, hodte odpadky do vedra po jeho vložení pod túto dieru pri stole.

10. Mini skladací stôl

Vo vašom interiéri sa stane nepostrádateľnou vecou.

Ľahko sa vojde do interiéru a dodáva mu svoju vlastnú arómu. Ľahko sa namontuje na stenu a rýchlo ju budete môcť zložiť a zložiť. V rozloženej verzii stola na prácu av sklopenej verzii je vynikajúca polica na izbové rastliny alebo akékoľvek iné nádoby.

11. Nábytok-transformátor

Nielen úžasná svojou kompaktnosťou, ale aj priestranná.

Umožní ušetriť dvakrát priestor v dome. V noci je to posteľ a ráno, keď ju zložíte, získate mini šatník, ktorý vytvorí priestor pre každého pre deti a dospelých.

Pin
Send
Share
Send
Send