Užitočné nápady

13 dizajnových možností pre police, ktoré sa stanú skutočnou ozdobou interiéru

Pin
Send
Share
Send
Send


Čas, kedy boli knihy z domácej knižnice, starostlivo umiestnené na policiach, pýchou majiteľov, sa, nanešťastie, postupne stáva minulosťou. Naopak, mnohí sa naopak snažia zbaviť „odpadového papiera“ a preplávať izby.

Nemusíte sa však vzdať drahých kníh v prospech elektronických prístrojov. V tomto prehľade sme zhromaždili 13 nádherných verzií knižníc, ktoré sa stanú skutočnou ozdobou interiéru.

1. Knižnica pod schodmi

Skvelý nápad pre modernú knižnicu.

Je to nielen pohodlné, ale aj veľmi úsporné vo vašej domácnosti. Knihy sú vždy na policiach a prach sa zhromažďuje menej ako na otvorenom priestranstve.

2. Polica vo forme geografickej mapy

Zaujímavý nápad a nebude prebiehať na podlahe v miestnosti.

Polica na knihy vo forme mapy je neobvyklý nápad. Táto polica sa nebude konať v miestnosti a stena nebude prázdna.

3. Táto polica je vhodná pre deti

V miestnosti by deti mali určite vyhradiť priestor pre svoje osobné knihy.

Táto polica bude v škôlke vyzerať harmonicky a nezaberá veľa miesta. Okrúhla a vysoká polica je pre deti veľmi vhodná, pretože sa otáča. Nebude potrebné obísť. Postavte sa na jedno miesto a otočte ho.

4. Roh čítania

Vždy by som chcel pri čítaní knihy byť s ňou sám a úplne sa ponoriť do príbehu.

Toto miesto je veľmi ľahké vyrobiť. Vytvorte poličku na knihy úplne okolo okna a parapet vybavte ako miesto na čítanie. Zaveste lampu a kedykoľvek a kdekoľvek v noci môžete uniknúť z zhonu.

5. List v tvare police

Vytvorte si poličku pre svoje deti vo forme listu s ich menom.

Nominálna polica bude zaujímavá pre každé dieťa a čo je najdôležitejšie. Je možné maľovať v akejkoľvek farbe a usporiadať knihy v ľubovoľnom poradí.

6. Kreslo s policami

Pohodlné, praktické a nemusíte za knihu chodiť ďaleko.

Kreslo s policami - veľmi pohodlná vec. Koniec koncov, nie je potrebné ísť do inej miestnosti pre knihu, a po prečítaní je ľahké dať na miesto. Táto stolička vám ušetrí miesto v byte na knižnicu. Pre takú stoličku je vždy miesto.

7. Polica vo forme stromu

Originálny nápad, bez skriniek.

Túto poličku v tvare stromu si môžete pripraviť v ktorejkoľvek miestnosti v dome, ktorá je pre vás výhodná a nie je nevyhnutne v hale. Takáto drevená polica môže dokonale vyzdobiť interiér vašej spálne.

8. Telefónna kabína

Vyzerá to ako obyčajný stánok, ale ak ho otvoríte, potom priestranná knižnica.

V súčasnosti nie je potrebné držať sa starých tradícií, keď boli knihy v skrini nábytkovej steny. Je čas aktualizovať interiér a čím originálnejší, tým lepšie! Vytvorte si šatník vo forme telefónneho automatu. Knihy je možné uložiť aj do dvoch otváracích dverí.

9. Nástenné kvetinové police

Elegantný nápad pre dizajn domácej knižnice.

Tento neobvyklý nápad pre obývaciu izbu. Vyberte jednu stenu pre police a ozdobte police vo forme kvetu. Potom v obývacej izbe nebudú potrebovať obrázky. Nástenná kvetinová polica bude skvelým vrcholom vašej obývačky.

10. Polica zo starých schodov

Neponáhľajte sa zbaviť starých schodov. Bude potrebovať poličku s knihami.

Originálny nápad vytvoriť poličku na knihy. Nie je potrebné míňať peniaze za materiál. Vezmite staré a nechcené schody, nakrájajte ich na polovicu a pripevnite na stenu.

11. Polica na knihy z palety

Ekonomická možnosť paliet.

Táto polica nezaberie veľa miesta vo vašej domácnosti a čo je najdôležitejšie, je to ekonomické. Stačí len maľovať paletu v požadovanej farbe a priskrutkovať ju na stenu.

12. Polica so kmeňom stromu ako základňou

Tento dizajn nenájdete v každej domácnosti. Takže urobte svoj domov jedinečným.

Takéto usporiadanie police pre knižnicu je vhodnejšie pre domácnosť. Vytvorte si útulný kútik na čítanie a ukladanie obľúbených kníh. Dajte kmeň stromu do rohu a pripojte k nemu police. Získate tak zaujímavú a bez problémov jedinečnú poličku.

13. Poličky na knihy z fajok

Rúry, ktoré zostávajú zo starého kúrenia v dome, môžete použiť ako poličku na knihy.

Stačí ich namaľovať v požadovanej farbe a pripevniť k stene v ľubovoľnom tvare.

Nemenej zaujímavou a funkčnou alternatívou každého domu budú rohové police.

Pin
Send
Share
Send
Send