Užitočné nápady

Moderné spotrebiče, ktoré vytvoria oázu sviežosti a pohodlia v kúpeľni

Pin
Send
Share
Send
Send


Začali ste opravovať kúpeľňu, ale neviete, kde začať?

Potom by ste si určite mali vziať na vedomie nasledujúce tipy a nápady, ktoré vám pomôžu nielen určiť výber povrchových úprav a inštalatérskych prác, ale tiež udržia miestnosť v dokonalej čistote a pohodlí, čo je pre túto izbu dôležité.

1. bez zápachu

Neutralizujúci zápach.

Netreba dodávať, že každý z nás v živote čelil nepríjemným zápachom. Situácia je, samozrejme, nepríjemná. Preto v takýchto chvíľach prichádzajú na záchranu módne novinky a technológie vo forme špeciálnych montážnych kaziet. Takéto spojovacie prvky sú veľmi jednoduché a pohodlné na použitie. Neutralizujú nepríjemné pachy, ale tiež bojujú proti mikróbom pri zachovaní čistoty.

2. Záchody bez ráfikov

Estetický a pohodlný.

Toalety bez okrajov sa ľahko udržiavajú čisté. Táto konštrukcia a špeciálny náter prispievajú k ideálnemu smeru prúdenia vody, ktorá umýva celý vnútorný priestor.

V modernom svete nových výrobkov také toalety nevyzerajú iba kompaktne a štýlovo, ale aj esteticky. Okrem toho špeciálne nátery a materiály spočiatku chránia povrch pred plakmi, škodlivými mikróbmi, pruhmi a pruhmi. Zachovanie elementárnej čistoty teda nie je ťažké. V kontexte tohto druhu inštalatérstva teda dominuje hygiena a krása.

3. Prerušená inštalácia

Je vizuálne krásna, šetrí miesto, nevyžaduje upevňovacie prvky k stene a je všeobecne dosť všestranná pre kúpeľňu.

Závesná inštalácia je ideálnym riešením pre malú kúpeľňu. Koniec koncov, je nielen vizuálne krásna, ale kompaktná. Moderní výrobcovia ponúkajú obrovský výber rôznych prevedení: úzke, hranaté, nízke, vysoké, oddelené a ďalšie. Kvôli tejto rozmanitosti môžete inštalatérske práce ľahko umiestniť tak, ako chcete, kdekoľvek, bez ohľadu na veľkosť oblasti.

4. Žiadny hluk

Tichá inštalácia a zvuková izolácia - perfektné riešenie na dosiahnutie maximálneho pohodlia v kúpeľni.

V kúpeľni je miesto, kde sa snažíme nielen rozveseliť skoro ráno pred prácou, ale aj po náročnom pracovnom dni relaxovať. Preto v takýchto chvíľach chcem dokonalý pokoj a pohodu sprevádzaný iba príjemným šušťaním vody a nie srdcervúce zvuky vychádzajúce z potrubí alebo zo susedných miestností. Použitie zvukovej izolácie, ako aj tichých kanalizačných systémov zníži akustiku desaťnásobne.

5. WC bidet

Takéto jednoduché riešenie prinesie dokonalosť každej kúpeľni alebo kúpeľni.

WC bidet - kompaktné, pohodlné, esteticky príjemné.

WC bidet sa stane príjemným rozhodnutím pre usporiadanie kúpeľne alebo kúpeľne. Malé, kompaktné, ale funkčné zariadenie je príjemným nálezom pre tých, ktorí chcú žiť s dobou, ale nemá dostatok metrov štvorcových.

6. Bezkontaktná technológia

Žiadny telesný kontakt. Len zdvihni ruku.

Jednoduché a vkusné.

Bezkontaktné systémy sa čoraz častejšie vyskytujú vo veľkých kancelárskych spoločnostiach, nákupných centrách, kaviarňach a reštauráciách. Tak prečo nevyužiť tento dizajn doma? Takéto systémy nielenže vyzerajú krásne, ale nevyžadujú ani fyzický kontakt. Jednoducho zdvihnite ruku, aby zázračné zariadenie fungovalo. Preto také nové predmety dlhodobo udržiavajú elegantný vzhľad, šetria vodu, ľahko sa používajú a samozrejme poteší oko, poskytujúc zmysel pre štýl a pohodlie.

7. Celkový obraz

Čiernobiela klasika vždy zostáva v trende.

Zamerajte sa na svetlé farby. Takéto odvážne rozhodnutie zdôrazní nielen individualitu, ale aj dobrú náladu.

Ponuka ako jemná. Príjemná kombinácia rôznych textúr napodobňujúcich kameň alebo drevo je ideálnym riešením na dekoráciu stien a podláh.

8. Zrkadlo v kúpeľni

Štvorcové zrkadlá.

Okrúhle zrkadlá v ťažkých rámoch.

Svetlo je moje zrkadlo! povedz ...

Nemenej dôležitým prvkom každej kúpeľne je zrkadlo. A od toho, čo to bude, záleží nielen na vzhľade miestnosti, ale aj na nálade. Pri výbere zrkadiel venujte osobitnú pozornosť tvaru: okrúhle, štvorcové, obdĺžnikové, asymetrické, svetlé, viacfarebné, s imitáciou mramoru alebo staroveku - všetky sú zaujímavé a dobré svojím vlastným spôsobom. Tento nábytok okrem toho pomôže vizuálne rozšíriť priestor a samozrejme pritiahnuť pozornosť k sebe, stať sa hlavným a nevyhnutným prízvukom.

9. Osvetlenie v kúpeľni

Dekoratívne žiarovky - dokonalá dekorácia kúpeľne.

Bodové osvetlenie.

Môžete tiež kombinovať bodové svetlo a klasické žiarovky umiestnené v blízkosti zrkadiel.

Je tiež potrebné venovať osobitnú pozornosť osvetleniu v kúpeľni. Môžu to byť tradičné žiarovky, bodové alebo rozptýlené svetlo, ozdobné žiarovky a mnoho ďalších moderných inovácií. Hlavná vec, že ​​svetlo bolo mäkké a teplé. Pomôže to vytvoriť potrebnú atmosféru pohodlia a pohody.

10. Inteligentné rozhodnutie

Otvorená sprcha s priamym odtokom.

Nezvyčajné, ale veľmi štýlové riešenie.

V poslednej dobe ponúkajú dizajnéri na prvý pohľad „divoké“ riešenie - úplne opustiť ťažkopádne kúpeľne a kabíny a nahradiť ich jednoduchým, ale celkom štýlovým riešením - sprchovacím kútom s priamym odtokom. Táto možnosť je veľmi výhodná z akéhokoľvek hľadiska. Nezaberá veľa miesta, je pohodlné a praktické použitie. Vďaka moderným materiálom a povlakom nie sú otvorené sprchy s priehradkou „zarastené“ kvetom a plesňou, sú dobre vetrané a prispôsobené každému štýlu.

11. Skladovanie

Priestor pod kúpeľňou je skvelým miestom na ukladanie. Hlavná vec je správne ju vybaviť.

Rozšíriteľný systém so zásuvkami rôznych hĺbok vám umožňuje maximalizovať využitie celého voľného priestoru pod umývadlom.

Na ukladanie vecí v kúpeľni je potrebné používať najrôznejšie doplnky, ako aj police, vešiaky a skrinky, do ktorých môžete umiestniť všetko, čo potrebujete. Nebojte sa vybrať multifunkčné skrinky organizátora, sú dosť kompaktné a priestranné.

12. Tisíc a jedna malá vec: vytvorte príjemnú atmosféru

Zelená farba a imitácia trávy sú krásnym ekologickým dizajnom v kúpeľni.

Rastliny sú perfektným doplnkom do kúpeľne.

Sviečky a okrasné rastliny vytvárajú nádhernú atmosféru pohodlia a pohody.

Rôzne maličkosti pomôžu vytvoriť útulnú atmosféru, napríklad: sviečky, ozdobné kamienky, mušle, koberčeky, police, rôzne vázy, figúrky, malé obrazy alebo kvetináče s kvetmi.

Zdroj

Pin
Send
Share
Send
Send