Užitočné nápady

18 elegantných obývacích izieb vyzdobených podľa najnovších trendov v dizajne

Pin
Send
Share
Send
Send


Sledovanie všetkých najnovších trendov v dizajne nemusí byť vôbec ľahké.

Preto nová recenzia zhromaždila niekoľko jasnejších, farebnejších a zaujímavejších príkladov toho, ako môžete implementovať dizajn obývacej izby vo vašom dome.

Užite si sledovanie.

1. Pop Art

Moderná obývacia izba s prvkami štýlu pop art.

Svetlá obývacia izba so stručným a zároveň svetlým nábytkom, moderným krbom a malým počtom dobre zvolených doplnkov je ohromujúcim príkladom syntézy jednoduchosti, jasu a komfortu, ktoré sú kľúčovými oblasťami dizajnu súčasného roka.

2. Moderná klasika

Moderná obývacia izba v tradičnom štýle.

Útulná obývacia izba zariadená v tradičnom štýle, s dreveným konferenčným stolíkom, pohodlným čalúneným nábytkom na relaxáciu v rodinnom kruhu a originálnymi kvetinovými vložkami na stene, ktoré sa stali vrcholom tohto priestoru.

3. Ohromujúce textúry

Obývacia izba s nádherným nábytkom.

Priestranná obývacia izba s bielymi stenami, veľkou rohovou pohovkou, ultra modernou smaragdovo zelenou farbou a klasickým ružovým kreslom potiahnutým mäkkou tkaninou.

4. Škandinávsky štýl

Obývacia izba v škandinávskom štýle.

Lakonický interiér obývacej izby zdobený v škandinávskom štýle, ktorý je rovnako ako v minulom roku stále obľúbený, má biely krb, originálne hojdacie kreslo a veľkolepú koženú pohovku obľúbeného terakotového odtieňa.

5. Moderné

Obývacia izba v modernom štýle.

Úžasná obývacia izba, zariadená v štýle polovice storočia, ktorá sa v roku 2016 rýchlo prepadla do módy a nestratila svoju pozíciu v roku 2017, s otvoreným plánom, neutrálnym tónom stien a jasnými detailami v podobe pôvodnej žltej pohovky.

Neutrálna obývacia izba s množstvom ľahkého dreva.

Očarujúca obývacia izba zariadená v neutrálnych farbách, ktorá je najvhodnejšia na vytvorenie relaxačnej atmosféry, doplnená štýlovými detailami z ľahkého dreva, ktoré pomohli vniesť do interiéru tóny rafinovanosti a sviežosti.

7. Požadované minimum

Jednoduchá obývacia izba v minimalistickom štýle.

Malá, skromná obývacia izba v štýle minimalizmu s pohodlnou rohovou pohovkou v sivej farbe, ktorá bola uznaná ako jeden z hlavných trendov sezóny, kreatívny konferenčný stolík a vinobranie patník, ktorý dodáva priestoru osobitnú teplotu a pôvab.

8. Svetlé detaily

Obývacia izba s množstvom svetlých detailov.

Fanúšikovia svetlých farieb určite ocenia tento veselý interiér obývacej izby s množstvom farebných detailov v podobe zeleného vešiaka, vankúšov zelenej a žltej farby, originálnych závesov s botanickou potlačou a stoličky v bohatom žltom odtieni.

9. Luxus a pohoda

Obývacia izba s klasickým nábytkom.

Obývacia izba s klasickou koženou pohovkou, konferenčným stolíkom z prírodného dreva, kozubom a originálnym kobercom je živým príkladom ukážky pojmu „blahobyt“, ktorý sa tento rok stal hlavným motívom v oblasti interiérového dizajnu.

10. Laconic štýl

Pokojný interiér modernej obývacej izby.

Priestranná obývacia izba s neutrálnymi svetlými stenami, kožená pohovka, pohodlné kreslá, originálny konferenčný stolík a malé množstvo dobre vybranej dekorácie sú živým príkladom jednoduchosti a pohodlia, ktoré všetci dizajnéri usilujú o tento rok.

11. Farebná hĺbka

Obývacia izba s modrými stenami.

Útulná obývacia izba s množstvom prvkov zo svetlého dreva, ktoré vynikajúco vynikajú oproti stenám, natretá v tmavomodrej farbe - jedna z najmódnejších farieb roku 2017.

12. Odtiene bielej

Malá obývacia izba v tradičnom štýle, zdobená v niekoľkých odtieňoch bielej, ktoré tento rok nestratili svoj význam, s elegantným nábytkom a luxusnými dekoračnými predmetmi.

13. Boho-chic

Svetlá obývacia izba v štýle boho.

Veľkolepá obývacia izba zariadená v štýle boho, ktorý je jedným z najpopulárnejších štýlov tejto sezóny, s modrou nadýchanou pohovkou, farebným kobercom, vankúšmi a množstvom rôznych tvorivých detailov, vďaka ktorým je priestor skutočne jedinečný.

14. Jarná sviežosť

Obývacia izba so zelenou pohovkou.

Obývacia izba so sivými stenami, množstvom živých rastlín vo vaniach a nádhernou pohovkou čerstvej zelenej farby, ktorá je mimochodom jedným z najmodernejších odtieňov roka.

15. Svetlý duet

Svetlé farebné kombinácie v interiéri obývacej izby.

Neuveriteľná obývacia izba s neutrálnymi sivými stenami, ktorá sa stala nádherným pozadím pre zamatovú pohovku bohatej modrej farby, mäkké kreslo citrónovožltej farby a niekoľko farebných umeleckých diel.

16. Krajina

Obývacia izba s prvkami vidieckeho štýlu.

Minimalistický obývacia izba s originálnymi pohovkami, romantickým baldachýnom a malými detailami vo vidieckom štýle, vďaka ktorým je interiér nezvyčajne teplý a útulný.

17. Na prelome storočia

Eklektický obývacia izba.

Nádherná obývacia izba, v interiéri ktorej sa prekvapivo podarilo spojiť prvky 19. storočia s moderným nábytkom a materiálmi.

18. Útulný priestor

Obývacia izba s prvkami rustikálneho štýlu.

Úžasná obývacia izba s veľkou oranžovou pohovkou a malými detailami v rustikálnom štýle, ktorá priniesla do priestoru tóny pohodlia a vidieckeho kúzla.

Pin
Send
Share
Send
Send