Užitočné nápady

16 kusov nábytku so skrytými prvkami, ktoré môžu na prvý pohľad vyzerať viac, ako sa zdá

Pin
Send
Share
Send
Send


Mnohí z nás vedia o situácii obmedzeného životného priestoru, keď je málo miesta, chcem dať všetok potrebný nábytok. A potom sa musíte doslova držať každého rohu.

Metre štvorcové navyše samozrejme nebudú fungovať, ale výrobcovia moderného nábytku sedia nečinne. Zhromaždili sme 16 položiek interiéru so skrytými prvkami, ktoré môžu na prvý pohľad vyzerať viac, ako sa zdá.

1. Tabuľka konzoly

Multifunkčný stôl konzoly.

V zloženej verzii pred vami je lakonická stena s úzkym konzolovým stolom. Možnosti tohto kusu nábytku sú však oveľa väčšie.

2. Kabinet

Skrinka so skrytými funkciami.

Moderná skrinka s mnohými sekciami, z ktorých jedna je vybavená sklopným vekom, ktoré môže slúžiť ako plnohodnotná pracovná plocha.

3. Pohovka

Rozkladacia pohovka.

Kompaktná pohovka v modernom štýle, ktorá sa ľahko premení na tvrdú pohovku a dve stoličky. Podľa nášho názoru sa takáto pohovka ideálne hodí do interiéru modernej haly v modernom alebo high-tech štýle.

4. Vstavaná stena

Vstavaný šatník.

Veľká vstavaná skriňa, ktorej hlavnou časťou sú v skutočnosti stručné rozkladacie postele.

5. Dvojitý stôl

Jedálenský stôl s tajomstvom.

Masívny jedálenský stôl, ktorý sa dá jedným pohybom zmeniť na stôl pre biliard. Taký kus nábytku je vynikajúcou akvizíciou pre tých, ktorí ocenia pohodlie a luxus.

6. Regály

Prestaviteľné police.

Ľahký stojan, ktorý pozostáva z mnohých častí, ktoré sa dajú podľa vlastného uváženia rozobrať a zmeniť. Stojan tak môže ľahko vykonávať funkcie konferenčného stolíka, malej police a jednotlivých stoličiek.

7. Maľovanie

Picture-table.

Na prvý pohľad je to moderný obraz s osvetlením, ale v skutočnosti je to niečo viac. Horná časť tohto dekoru je zložená dozadu a mení sa na stabilnú stolovú dosku, ktorá môže slúžiť ako stôl.

8. Posteľ

Vrstvená posteľ.

Podľa nášho názoru je tento jedinečný kus nábytku skutočným nálezom pre malú škôlku alebo hosťovskú izbu. Táto súprava je podkrovná posteľ s úzkym písacím stolom, pod ktorou sú ďalšie dve sklápacie postele.

9. Stiahnuteľný stôl

Stiahnuteľný stôl.

Táto výsuvná doska je dar z nebies pre tých, ktorí nemôžu v kuchyni nájsť miesto na plnohodnotnú jedálenský kút. Pokiaľ to nie je potrebné, dá sa ľahko zasunúť, a ak je to potrebné, tiež ľahko zasunúť a použiť ako stôl a dodatočný pracovný povrch.

10. Mobilný stôl

Skladací konzolový stôl na kolieskach.

Úzky konzolový stôl na kolieskach s dvoma zdvíhacími hornými okrajmi po stranách a niekoľkými malými uzamykateľnými skrinkami.

11. Zdvíhacie lôžko

Posteľ so zdvíhacím mechanizmom.

Veľká manželská posteľ, vybavená špeciálnym mechanizmom, ktorý umožňuje, ak je to potrebné, zdvihnúť ju až k samotnému stropu a tým uvoľniť veľa miesta.

12. Tajomník

Dva v jednom: sekretárka a písací stôl.

Očarujúci sekretár s výklopným vekom, ktorý sa vďaka dobrej fixácii dá využiť ako kompaktný stôl.

13. Slúchadlá „jedálenské“

Sada stolov a stoličiek.

Nádherná súprava v štýle Provence, ktorá sa skladá z okrúhleho stola a štyroch stoličiek, ktoré sú úplne schované pod rámom.

14. Knižnica

Skladacia knižnica.

Originálna knižnica s rohovou poličkou, ktorá môže slúžiť ako pracovná plocha alebo ako stojan pre laptop.

15. Gril

Gril na opekanie.

Kompaktný zdvíhací gril, ktorý, ak nie je potrebný, sa ľahko zloží a stáva sa súčasťou fasády domu.

16. Parkovanie pre bicykle

Garáž pre bicykle.

Táto malá konštrukcia, podobne ako kabinet, je vlastne miestom na úschovu bicyklov a skútrov. Vďaka posuvnej plošine môžete ľahko vložiť alebo vybrať požadované vozidlo.

Pin
Send
Share
Send
Send