Užitočné nápady

Pruhovaný let: 20 štýlových a módnych spôsobov zdobenia kuchyne

Pin
Send
Share
Send
Send


Pruhovaný vzor nie je taký jednoduchý, ako sa zdá na prvý pohľad. Do interiéru dokáže vniesť farbu, náladu a štýl. Pri správnom použití sa môžu zmeniť na skutočné umelecké diela a vytvoriť veľkolepý a luxusný interiér.

Niet divu, že sú späť v móde. Ponúkame 20 jednoduchých a štýlových spôsobov, ako urobiť z kuchyne štýlovú, modernú a modernú.

Nízke klúče v interiéri

Interiér kuchyne

Najmä prúžky budú užitočné v moderných domácnostiach, kde prevláda neutrálne pozadie a jednoduchý dekor. Viacfarebné pruhy prinášajú jasné farby, atmosféru elegancie a exkluzivity. V 90. rokoch boli opustení v prospech monotónnych béžových a krémových tónov. Teraz zažívajú znovuzrodenie. Sú považované za podstatný atribút retro, vintage štýlov a art deco.

Viacfarebné akcenty

Interiér kuchyne

Interiér kuchyne

Z nejakého dôvodu sa stalo, že pruhované prízvukové steny sa častejšie nachádzajú v spálni alebo obývacej izbe ako v kuchyni. Možno dôvod spočíva v tom, že všetky kuchynské náčinie, všetky police a skrinky odvádzajú pozornosť od krásy a jedinečnosti prízvukovej steny. Ak je však kuchyňa prevažne biela a nábytok a ďalšie prvky sa rozpúšťajú na neutrálnom pozadí, prúžky budú skvelým spôsobom, ako pridať farbu a farbu a pomocou nich vytvoriť skladacie centrum. Čím je interiér neutrálnejší a minimalistickejší, tým silnejší je dojem pruhov.

Pruhované dlaždice

Interiér kuchyne

Interiér kuchyne

Interiér kuchyne

Kuchyne a kúpeľne dávajú jednu dôležitú výhodu, ktorá sa nenachádza v iných miestnostiach - dlaždice. Vďaka nej môžete do interiéru pridať aj pruhy Ľahko a rýchlo vytvorte viacfarebné pásy z dlaždíc. Ak sa v priebehu času kresba bude blednúť, môžete odstrániť niekoľko dlaždíc a zmeniť farebnú schému alebo opustiť obvyklé pruhy a usporiadať zložitejší vzor.

Pruhovaný dekor

Pruhované stoličky

Pruhované žalúzie v interiéri

Interiér kuchyne

Oprava v kuchyni si vyžaduje úsilie, čas a peniaze. Ak sa zdá, že nová kuchynská zástera z dlaždíc alebo maľovaných stien s prízvukom momentálne nie je schopná, najlepším spôsobom zmeny interiéru je nová dekorácia. Barové stoličky, žalúzie, nočné stolíky a kuchynský pult s pruhovaným vzorom môžu byť prvkom, ktorý tak veľmi chýba.

Pruhované steny

Interiér kuchyne

Interiér kuchyne

Farma v štýle farmy s pruhovanými stenami.

Pruhovaná prízvuková stena bude tou najlepšou voľbou pre moderné štýly, ale milovníci poľnohospodárstva, historických, tradičných a retro štýlov môžu použiť odlišný spôsob. Môžete sa obmedziť na polovicu maľovanej steny, čo pomôže vytvoriť rovnováhu medzi hravosťou a dôslednosťou. Farby môžu byť nepriehľadné a nie príliš svetlé. Môžete si vybrať prúžky z jednej farebnej schémy. Existuje veľa možností.

Jedinečné stropy a podlahy

Interiér kuchyne

Interiér kuchyne

Nedávno sa pozornosť sústredila na steny a podlaha a strop sa takmer ignorovali. Ale aj oni môžu pomôcť zaviesť pruhovaný vzor do interiéru, čo umožňuje vyhnúť sa zlej chuti a frivolnosti. Je pravda, že stojí za zváženie, že natretý pruhovaný strop je vhodný iba vo veľkých a priestranných kuchyniach zdobených klasickými štýlmi. Jedinečný strop s drevenými doskami však bude vyzerať harmonicky s pruhovaným kobercom na podlahe.

cikcak

Zástera Chevron

Pin
Send
Share
Send
Send