Užitočné nápady

17 nápadov pre kúpeľne, ktoré si musia vziať na vedomie tých, ktorí plánujú opravu

Pin
Send
Share
Send
Send


Často sa stáva, že kúpeľni v dome sa venuje posledná pozornosť. A ak je tiež veľmi malý, nechcem robiť vôbec nič zvláštne.

A márne. Na týchto 17 skutočných nápadov na registráciu kúpeľní rôznych typov a veľkostí určite stojí za zváženie tých, ktorí plánujú opravu.

1. Krémové tóny

Kúpeľňa v krémových odtieňoch.

Malá priľahlá kúpeľňa s veľkými smotanovými obkladačkami na stenách, veľké zrkadlo, sprchovací kút, klasický stĺpik, umývadlo s bezdychovým umývaním, moderné toalety namontované na stene a malá výklenok v stene pre krásnu vázu.

2. Farebný roztok

Neobvyklá kúpeľňa v šedej farbe.

Malá kúpeľňa so šedo-hnedým povrchom, štylizovaná ako prírodný kameň, s elegantnými modernými príslušenstvami, umývadlom na podlahe a originálnym osvetlením, ktoré robí túto izbu zaujímavou a fascinujúcou.

3. Loft

Štýlová toaleta v štýle podkrovia.

Malý, ale veľmi štýlový a zaujímavý príklad dizajnu toalety v štýle podkrovia s kombinovanou výzdobou steny, klasickou toaletou, malým umývadlom umiestneným na stene, zrkadlom v pôvodnom ráme a kreatívnymi svetlami, ktoré sa stali zvláštnym vrcholom tohto priestoru.

4. Moderný štýl

Kúpeľňa v modernom štýle.

Úžasná kúpeľňa s veľkými panelmi ušľachtilej šedej farby na stenách, moderným kúpeľňovým príslušenstvom a nádhernými drevenými detailami, ktoré sú v dokonalej harmónii s dekoráciou a okrem praktických funkcií tiež vykonávajú dekoratívnu funkciu.

5. Pokojná kombinácia

Kúpeľňa v bielych a šedých odtieňoch.

Pokojný interiér susediacej kúpeľne, zdobený bielymi a šedými odtieňmi, s klasickou vaňou, umývadlom na strope a moderným WC na stene.

6. Veselý dizajn

Veselý interiér kúpeľne.

Svetlý a veselý interiér štandardnej kúpeľne s pôvodnou bielou a zelenou kachľovou lištou, s kompaktnými modernými svietidlami, otvorenými policami a viacúrovňovým osvetlením.

7. Škandinávsky štýl

Svetlá kúpeľňa v škandinávskom štýle.

Ohromujúca kúpeľňa, zdobená v súčasnom škandinávskom štýle, s bielymi obdĺžnikovými dlaždicami na stenách, funkčnou skrinkou z ľahkého dreva, veľkým zrkadlom a falošným umývadlom. Vynikajúcimi vlastnosťami tohto priestoru sa stala čierna toaleta, ktorá sa nachádza v čierno-bielej pruhovanej stene a stručné svetlá v priemyselnom štýle.

8. Eklektický

Pokojný interiér v zmiešanom štýle.

Svetlá kúpeľňa s prízvučnou sivou stenou, plná vaňa, sklopná toaleta, nádherné police zo svetlého dreva, veľké nezarámené zrkadlo a sklopný podstavec s modrou sklenenou doskou a malým vstavaným umývadlom.

9. Slnečný interiér

Biela a žltá kúpeľňa.

Drobná kúpeľňa s kombinovaným bielym a žltým povrchom, rohová vaňa, malý závesný drez a nádherné zelené koberce sú skvelým príkladom malej kúpeľne v Khrushcheve alebo zásuvke.

10. Prízvuková stena

Veľkolepá stena v interiéri kúpeľne.

Ľahká priľahlá kúpeľňa s klasickým WC, kúpeľňa schovaná za sklenenými závesmi, masívna drevená skrinka a prízvuková stena zdobené keramickými obkladmi s aktívnym vzorom, ktoré sa stali centrom prízvuku tohto priestoru.

11. Nebeský tieň

Svetlá kúpeľňa s modrou prízvukovou stenou.

Laconic interiér malej susednej kúpeľne, s rohovým nočným stolíkom, horným umývadlom, originálnou zrkadlovou skrinkou, priestranným sprchovacím kútom a prízvukovou stenou obloženou keramickými dlaždicami v príjemnom odtieni modrej farby.

12. Minimalizmus

Kúpeľňa v minimalistickom štýle.

Elegantný interiér úzkej kúpeľne v štýle minimalizmu s neobvyklým ľahkým povrchom, moderné vybavenie a množstvo zlatého kovania, ktoré vnáša do interiéru tóny šľachty a luxusu.

13. Kráľovská šik

Kúpeľňa v klasickom štýle.

Nádherná kúpeľňa v klasickom štýle, ktorej hlavnými črtami bola pôvodná „prešívaná“ nástenná výzdoba, prítomnosť zlatých detailov a luxusná kúpeľňová záves s pickupom.

14. Klasická kombinácia

Moderná kúpeľňa v čiernej a bielej farbe.

Malá moderná kúpeľňa zdobená veľkými dlaždicami čiernej a bielej farby, kompaktný sklopný podstavec a plne moderná kúpeľňa.

15. Námorný štýl

Priľahlá kúpeľňa v námornom štýle.

Očarujúci interiér susednej kúpeľne zdobený námorným štýlom s kontrastnými bielymi a modrými stenami, sprchovacím kútom, klasickou toaletou a tematickým obrázkom na stene.

16. Monochromatická čierna

Kúpeľňa v čiernej a čiernej farbe.

Fascinujúci interiér kúpeľne zariadený v čiernobielej čiernej farbe s kompaktným sprchovacím kútom, modernou toaletnou misou, podstavcom, falošným umývadlom a zrkadlom s neobvyklým osvetlením po stranách.

Video bonus:

17. Módne obklady

Kúpeľňa s pôvodnou sprchou.

Štýlový moderný dizajn kúpeľne, ktorého hlavnou črtou bol priestranný sprchovací kút, zdobený módnymi čiernymi dlaždicami vo forme voštiny a výklenok na police zdobený fascinujúcim osvetlením.

Video bonus:

Pin
Send
Share
Send
Send