Užitočné nápady

Nápady do kuchyne, ktoré dokazujú, že malý štvorec nie je prekážkou štýlu.

Pin
Send
Share
Send
Send


Každý, kto žije v Chruščove, vie, čo je to maličká kuchyňa.

Chcem však, aby bolo všetko pohodlné a funkčné.

Týchto 17 nápadov na skutočný dizajn kuchyne preukáže, že malá oblasť nie je prekážkou štýlu.

1. Vintage experiment

Extravagantná kuchyňa v štýle vintage.

Výnimočný interiér malej kuchyne s vlnitými plachtami na stenách a nevhodné skrinky v retro štýle je živým príkladom výrazného zmiešania dvoch úplne opačných smerov dizajnu.

2. Modré pohode

Svetlá kuchyňa s modrým apartmánom.

Očarujúca svetlá kuchyňa, zdobená v neutrálnych farbách, ktorá rozširuje hranice miestnosti, s jemnou modrou sadou, ktorá vytvára pocit sviežosti a chladu.

3. Nárazová stena

Svetlá kuchyňa s imitáciou muriva na jednej zo stien.

Svetlá kuchyňa s imitáciou tehál na jednej zo stien, klasická kuchyňa, moderný okrúhly stôl a kontrastné čierne stoličky.

4. Slivka zamatová

Malá kuchyňa s pôvodnou súpravou.

Útulný interiér malej kuchyne so svetlými stenami, ktorého vrcholom bol originálny súbor príjemného tieňa nazývaného „zamatová slivka“.

5. Lesklý kov

Malá kuchyňa s prízvukovou stenou zdobená zrkadlovými dlaždicami.

Snehobiela kuchyňa s modernou kuchynskou linkou, vstavanými spotrebičmi a prízvukovou stenou zdobenou zrkadlovými dlaždicami je ideálnym riešením pre milovníkov čistoty a moderného dizajnu.

Kuchyňa s drevenými obkladmi na stenách.

Útulná malá izba s drevenými panelmi na stenách a strope, moderná rohová suita, vstavané spotrebiče, tradičný jedálenský stôl a mäkké biele stoličky určite oslovia všetkých milovníkov funkčných klasík.

7. Škandinávsky štýl

Svetlá škandinávska kuchyňa.

Škandinávska kuchyňa s bielymi stenami, jednoduchý nábytok, množstvo častí z prírodného dreva a svetlé detaily v podobe farebných závesov a vzorovaného koberca.

8. Jednoduchosť

Jednoduchá kuchyňa v bielej farbe.

Štandardná kuchyňa s bielymi stenami, klasický apartmán rovnakej farby a jedálenský kút, zvýraznený kontrastnými tapetami, s pôvodným dreveným stolom a stoličkami - skutočné riešenie, ktoré sa dá ľahko implementovať vo vašom byte.

9. Kontrasty

Svetlá kuchyňa so žltým a fialovým striekaním.

Príjemný interiér malej kuchyne, zdobený prevažne v neutrálnych farbách, s útulnou pohovkou v jedálni, veľkolepou prízvukovou stenou z fialového odtieňa, fialovou doskou stola a žltými stoličkami.

10. Maľovanie

Kuchyňa s pôvodnou tapetou na jednej zo stien.

Kreatívny priestor so zásterou v kovovom štýle a originálnym dizajnom jednej zo stien, zdobený tapetou s veľkolepým obrazom grapefruitov.

11. Elegance

Malá elegantná kuchyňa.

Malá kuchyňa s panelmi štylizovanými z prírodného dreva, stručná sada krémovej farby, biely stôl a stoličky sú dokonalým príkladom lakonického dizajnu a elegancie.

12. Jarná nálada

Štýlová kuchyňa so svetlou stenou.

Štýlová malá kuchyňa s lakonickým nábytkom zo svetlého dreva, kompaktný barový pult pri okne a svetlé detaily vo forme zavesenej skrinky šalátovej farby, barová stolička rovnakej farby a prízvuková stena zdobená farebnou tapetou s aktívnou potlačou.

13. Rustikálny štýl

Malá kuchyňa v rustikálnom štýle.

Malá kuchyňa v atmosférickom rustikálnom štýle s kombináciou nástennej dekorácie, moderných svetlých náhlavných súprav a barového pultu z hrubého dreva.

14. Moderný dizajn

Svetlá kuchyňa so svetlou pohovkou.

Pohodlná a štýlová kuchyňa zariadená vo svetlých farbách s funkčným rohom v bielej farbe a jedálenským kútom s nezvyčajnou pohovkou v príjemnom zelenom odtieni.

15. Moderná klasika

Elegantná kuchyňa v klasickom štýle.

Elegantná kuchyňa v tradičnom štýle s klasickým apartmánom, štandardným jedálenským stolom a luxusnými záclonami mentolu, ktoré sa stali hlavnou črtou tohto priestoru.

Video bonus:

16. Deň-noc

Kontrastné kombinácie v interiéri kuchyne.

Ohromujúci interiér malej kuchyne založený na kombinácii kontrastných farieb a materiálov na dekoráciu stien a podláh.

17. Námorné témy

Kuchyňa v námornom štýle.

Malá mestská kuchyňa v námornom štýle, s ergonomickými skrinkami v námorníckej farbe, nenápadnými zabudovanými systémami a zariadeniami, dreveným jedálenským stolom a luster z hrubých lán.

Video bonus:

Pin
Send
Share
Send
Send