Užitočné nápady

Praktické nápady, ktoré rýchlo a ideálne skryjú vady poškodených vecí

Pin
Send
Share
Send
Send


Už ste niekedy mali mačku zamieňať pohovku s poškriabaním a stále máte nite v rohoch čalúnenia? Alebo obľúbený pot sa zlomí?

Nezúfajte a psychicky nehľadajte nové veci.

Týchto 18 praktických rád vám pomôže skryť nedostatky v poškodených veciach a zlepší vašu náladu.

1. Oprava čalúnenia

Opravte čalúnenie pohovky.

Oder a slzy textilného čalúnenia starej, ale milovanej pohovky sa dajú skryť pomocou latok z prelamovanej látky alebo z krásnych čipkových obrúskov.

2. Rozbité kvetináče

Usporiadanie rozbitých kvetináčov.

Nespúšťajte vyhadzovať rozbité a nabodnuté hrnce z hliny. Lepšie ich použite na vytvorenie zložitých kompozícií pre dom a záhradu.

3. Dizajnérske stoličky

Opravte rozbité stoličky.

Pôvodný príklad opravy rozbitých drevených stoličiek s plastovými dielmi. Takáto oprava si samozrejme bude vyžadovať určité investície a zručnosti, ale výsledkom bude skutočná exkluzívna vec.

4. Sedadlo pre bicykle

Poranené sedadlo bicykla.

Ak chcete dať obťaženému sedadlu bicykla nový život, pomôže vám to hustú farebnú handričku, ktorú je možné pripevniť lepidlom alebo zošívačkou.

5. Dekorácia protézy

Kreatívne dekorácie.

Fantastický obrázok, ktorý dokazuje, že zárez alebo škrabanec na aute nie je dôvodom k zúfalstvu a ponáhľaniu sa do služby.

Opravte otvory v stene.

Neobvyklý a veľmi efektívny spôsob, ako ozdobiť dostatočne veľkú dieru v stene pomocou bežných hračiek pre deti.

7. Staré topánky

Ošúchané podpätky dekor.

Flitre pomôžu obohatiť vaše obľúbené topánky ošúchané podpätky. Poškodené päty jednoducho prilepte, posypte trblietkami a nechajte uschnúť.

8. Svetlé trhliny

Prasknutý telefón.

Ak nie je možné chybu odstrániť, musí byť krásne zbitá. Najlepším príkladom je prasknutý panel telefónu zdobený farebnými tieňmi a trblietkami.

9. Oddeľovacia stolica

Transformácia krakovanej stolice.

Výzdoba starej stoličky popraskanou farbou pomocou techniky decoupage je jednoduchá a pomerne rozpočtová myšlienka, ktorá vydávajúcemu nábytku môže dať nový život.

10. Nová položka

Oprava pohárov.

Ľudia, ktorí majú zručnosti v oblasti polymérnej hliny, dokážu nielen ľahko opraviť zlomenú rukoväť pohára, ale aj vyrobiť hrnček skutočne špeciálne. Konce rukoväte jednoducho spojte jednoduchou farebnou hlinenou figúrkou.

11. Náplasť

Náplasť na mokasíny.

Bohužiaľ, vek tkanivových mokasínov je pomerne krátky. Po sezóne v oblasti veľkého prsta sa môže objaviť diera. Korekcia svetlej látky a vysokokvalitného lepidla vhodného na textílie pomôže situáciu napraviť.

12. Maľovanie

Spása načrtol tapetu.

Deti načrtli tapetu a stopy zúfalo nechcú prať? Môžete ich skryť pomocou nádherných zložitých vzorov, ktoré boli nakreslené rukou alebo šablónou.

13. Zlomená váza

Opravte rozbité vázy.

Zlomená váza nemôže byť zlepená dokopy, hovorí slávne príslovie. Ak nemôžete lepiť, môžete šiť! Jednoducho zabaľte črepy vhodnou textíliou a zošívajte krásne lesklé vlákna.

14. Keramické črepy

Kvetináč dekor.

Zbierajte úlomky rozbitých keramických jedál. V priebehu času ich možno použiť na zdobenie kvetináčov, stolových dosiek alebo záhradných chodníkov.

15. Vešiaky

Alternatívne použitie starých stoličiek.

Unikátne svetlé vešiaky vyrobené z chrbta starých stoličiek sú originálnym príkladom alternatívneho použitia nábytku pripraveného na hádzanie.

16. Kreatívne osvetlenie

Tienidlá zo starých šálok.

Šálky a podšálky zo starej čajovej súpravy môžu byť použité na vytvorenie neobvyklých odtieňov pre žiarovky, ktoré budú ohromujúcim detailom každého priestoru.

Video bonus:

17. Farebné lepidlo

Farebné lepidlo na keramiku.

Zmiešajte špeciálne lepidlo na keramiku s malým množstvom farby. Výsledná zmes sa môže použiť na kreatívnu opravu rozbitých jedál a ozdobných predmetov.

18. Výzdoba stola

Stolová výzdoba.

Ak chcete aktualizovať krakovaný stôl alebo akýkoľvek iný stôl, pomôžu malé keramické dlaždice. Prilepte ho priamo na starý náter a vaše povrchy získajú nový, atraktívny vzhľad.

Video bonus:

Pin
Send
Share
Send
Send