Užitočné nápady

18 skutočných nápadov, ktoré tlačia rampu na balkón a začnú opravu

Pin
Send
Share
Send
Send


Pomerne často sa stáva, že balkóny alebo lodžie sa stávajú úložiskom pre staré chladničky, konzervačné alebo iba nepotrebné veci.

Ak však tento priestor nemáte, môžete si z neho urobiť ďalšiu a veľmi útulnú izbu.

V tomto článku sme zhromaždili 18 inšpiratívnych nápadov, ktoré nás prinútia zobrať blokádu na balkón a vykonať opravy.

1. Priľahlý priestor

Loggia susedí so spálňou.

Loggia v kombinácii so spálňou môžete použiť na vytvorenie rohu na líčenie. Aby miestnosti vyzerali harmonicky, musí sa dokončenie lodžie zhodovať s dizajnom hlavnej miestnosti. Je lepšie zatvárať okná dlhými hustými záclonami, na jednu zo stien dať kompaktný toaletný stolík so zrkadlom, vybaviť police a vytvoriť kvalitné osvetlenie.

2. Časť kuchyne

Časť kuchyne na balkóne.

Použite balkón na zväčšenie funkčnej plochy kuchyne. Dokonca aj na úzkej lodžii je dostatok priestoru na inštaláciu elektrického sporáka a stojanu s umývadlom.

3. Vzdelávacia oblasť

Svetlý pracovný priestor na balkóne.

Balkón v škôlke sa dá použiť na vytvorenie útulného pracovného priestoru. Na to potrebujete kvalitnú izoláciu, svetlé, veselé tapety, stôl a kvalitné osvetlenie. Takýto trik výrazne zvýši kapacitu malej spálne a prispôsobí všetko potrebné pre život a vývoj dieťaťa.

4. Kabinet

Kabinet na malom balkóne.

Malý balkón s panoramatickými oknami je ideálnym miestom na vybavenie kancelárie. Izolované steny a vyhrievané podlahy nedovolia zamrznúť a úzky stôl, polica a stolička vám poskytnú všetko, čo potrebujete pre prácu alebo do školy.

5. Relaxačná zóna

Svetlý balkón s hojdačkou.

Masívna konštrukcia s okrúhlymi stoličkami a niekoľkými svetlými vankúšmi z lodžie urobí príjemné miesto na odpočinok a čítanie. A kvalitné okná s dvojitým zasklením, teplá prikrývka a kúrenie nedovolia zamrznúť ani v chladnom období.

Jedálenský kút na balkóne.

Koberec, svetelné závesy, skladací stolík a dve prútené stoličky sú zoznamom toho, čo je potrebné zariadiť útulným jedálenským kútom na úzkej lodžii.

7. Laconic dizajn

Štýlový balkón v čiernej a bielej farbe.

Útulný pre fajčiarov je útulný zasklený balkón v čiernej a bielej farbe s malým bočným stolom, dvojicou skladacích stoličiek, okrúhlym kobercom, knižnicou na kvety a košíkom s vankúšmi a prikrývkami.

8. Mäkká škvrna

Jednoduché miesto na relaxáciu na balkóne.

Fantastický balkón s panoramatickými oknami a útulným priestorom na posedenie - nápad, ktorý je možné zrealizovať doma bez veľkých investícií. Potrebujete iba kvalitnú podlahovú krytinu, farbu stien, nábytkové vankúše alebo matrace a kus preglejky alebo dreva na výrobu stolov.

9. Klasika žánru

Klasický balkón s lavičkou.

Balkón s otvorenými policami a malou pohovkou je praktický nápad, ktorý si môže uvedomiť každý. Mimochodom, môžete si urobiť pohovku zo starého nočného stolíka alebo z pevnej police, zakryť ju mäkkou prikrývkou alebo nábytkovým vankúšom.

10. Rafinovaný štýl

Balkón s elegantným nábytkom.

Ľahká úzka loggia s panoramatickými oknami, zábradlia mreží, okrúhly stôl a dve elegantné stoličky budú obľúbeným miestom pre jedlo a čajové obrady v úzkom kruhu.

11. Šatňa

Elegantná skriňa na balkóne.

Na usporiadanie šatne je možné využiť zasklený balkón alebo lodžiu, ktoré nefajčia. Hlavnou vecou je správne usporiadať ukladanie vecí a vybrať vhodný nábytok tak, aby sa z tejto miestnosti nepremietol do skrine s podstielkou. Napríklad na skladovanie odevov sú vhodné jednoduché otvorené police alebo špeciálne textilné kabíny.

12. Mäkký roh

Balkón s mäkkou rohovou lavicou.

Jednoduchá lodžia s domácou rohovou lavicou, na vytvorenie ktorej budete potrebovať malý kúsok preglejky alebo dreva, konzoly a nábytkové vankúše. Dizajn doplní malý konferenčný stolík a niekoľko vysokých rastlín v kvetináčoch.

13. Úzke miesto

Navrhnite veľmi úzku lodžiu.

Pre majiteľov úzkych lodžií sa zdá nereálne vybaviť takúto miestnosť. Kompaktná stolná polica a barová stolička vám pomôžu vyriešiť tento problém a usporiadať pohodlné podmienky na relaxáciu na balkóne.

14. Svetlé skrine

Loggia so svetlým kreatívnym šatníkom.

Vstavaná skriňa s kreatívnym dizajnom a svetlé dvere sú ideálnym riešením pre usporiadanie štýlového úložného systému v modernej lodžii.

15. Neutrálne tóny

Funkčná loggia v neutrálnom odtieni šedej.

Jednoduchá a funkčná lodžia so sivými šedými plastmi na stenách, malou vstavanou skrinkou, čerstvými kvetmi a jedálenským kútom, ktoré predstavuje skladací stolík a dvojica stoličiek. Takýto dizajn lodžie je ideálnym riešením pre majiteľov obyčajných mestských bytov vo výškových domoch.

Video bonus:

16. Útulné hniezdo

Malý útulný balkón.

Očarujúci interiér malého balkóna v námornom štýle, ktorého usporiadanie nevyžaduje veľké investície. Pomocou starej štvorcovej skrinky, prúžkovanej matrace a vankúšov vytvorte pohodlný sedací a odkladací systém, starú stoličku. Atmosféru dotvára stôl zo starej stoličky potiahnutej látkou, svetlým kobercom a niekoľkými dekoratívnymi prvkami.

17. Mini salónik

Loggia s rohovou pohovkou a stojací lampa.

Loggia s teplými a veselými oranžovými stenami, uhlová pohovka, luster a stojacia lampa sú dokonalým riešením pre ľudí, ktorí radi trávia svoje večery a uvažujú o okolí nádvoria.

18. Spací priestor

Loggia s štvorcovou pohovkou a policami na knihy.

Úchvatná lodžia s tehlovými stenami, štýlová štvorcová pohovka s dvoma výsuvnými skrinkami, úzky parapet a knižnica budú určite príťažlivé pre romantikov a milovníkov odpočinku v prírode. Dopĺňajú romantickú a intímnu atmosféru, pomáhajú sviečky a kvalitné rolety, ktoré dokážu chrániť pred slnečnými lúčmi.

Video bonus:

Pin
Send
Share
Send
Send