Užitočné nápady

Nepoškvrnené deti z prírodného dreva, ktoré vytvoria atmosféru tepla a pohodlia

Pin
Send
Share
Send
Send


Trh doteraz predstavuje nekonečné množstvo materiálov, z ktorých sa dá vyrábať nábytok alebo ozdobné prvky. Napriek tomu prírodné drevo nikdy nevyjde z módy.

Takéto výrobky prinášajú pohodlie do interiéru a okrem toho sú úplne neškodné. Táto recenzia obsahuje 19 nepoškvrnených detí z prírodného dreva, s ktorými bude miestnosť príjemnejšia.

1. Swing

Swing v škandinávskom štýle.

Jednoduchá a zároveň očarujúca hojdačka, ktorú môžete urobiť vlastnými rukami, sa stane romantickým detailom balkóna, obývacej izby alebo verandy. Najmä harmonicky sa takáto hojdačka zmestí do interiéru zdobeného v škandinávskom štýle.

2. Záves

Vešiak v škôlke.

Štýlová vonkajšia skriňa vyrobená z veľkých drevených stĺpikov a lán je ideálna na uloženie detského oblečenia, obuvi a hračiek pre deti.

3. Dekoratívne detaily

Prírodné drevo v interiéri škôlky.

Kus hrubého surového dreva je možné použiť na vytvorenie kreatívnej kompozície steny, ktorá bude úžasnou súčasťou detskej izby.

4. Dizajnová stolička

Drevená dizajnová stolička.

Exkluzívne dizajnérske kreslo vyrobené z prírodného dreva určite zaujme všetkých fanúšikov ekologického, škandinávskeho alebo rustikálneho štýlu.

5. Stojacie svietidlo

Okrúhly stôl a dve lavice.

Z drevených dosiek si môžete urobiť masívny okrúhly stôl a dve polkruhové lavice. Táto sada je ideálna na usporiadanie záhrady a umožní vám získať pohodlný jedálenský kút.

7. Stojan na víno

Drevený stojan na víno.

Z malého kúska suchého dreva je možné získať veľmi originálny stojan na fľaše od vína, ktorý sa stane nielen funkčnou súčasťou kuchyne, ale aj štýlovou dekoráciou.

8. Jedáleň

Jedálenský kút dosiek.

Interiér mestskej alebo vidieckej kuchyne doplní jedáleň v retro štýle s kompaktným závesným stolom a dvoma lavicami.

9. Polica na riad

Drevená polica na riad.

Štýlová a praktická drevená polica s priestorom pre taniere a poháre je krásnou a funkčnou ozdobou jednej zo stien stravovacej jednotky.

10. Otvorte skrinky

Skrinky z drevených škatúľ.

Bežné drevené škatule sa dajú použiť na vytvorenie veľmi pekných otvorených skriniek, ktoré vnárajú do interiéru rustikálny štýl.

11. Ľahká stolička

Kreslo z drevených trámov.

Masívne kreslo vyrobené z hrubých drevených trámov s mäkkým matracom v poťahu vyrobenom z prírodnej látky bezpochyby získa srdce všetkých znalcov pohodlia a do interiéru vnesie atmosféru tepla a pohodlia.

12. Asymetrická tabuľka

Viacúrovňový drevený stôl.

Nádherný asymetrický stôl zostavený z masívnych palúb rôznych veľkostí sa stane ústredným centrom obývacej izby a je zariadený v rustikálnom, škandinávskom, rustikálnom alebo bohémskom štýle.

13. Oddiel

Oddiel z prírodného stromu.

Priečka vyrobená z hrubých drevených tyčí s otvormi, vybavená osvetlením a zdobená živými rastlinami, pomôže zóne obytného priestoru a stane sa veľkolepým detailom interiéru.

Video bonus:

14. Stolová doska

Pracovná doska z hrubého dreva.

Transformácia starej kuchynskej zostavy pomôže novej doske surového dreva, pokrytej tenkou vrstvou laku.

15. TV oblasť

Výzdoba televízneho priestoru.

Drevené dosky sa dajú použiť na vytvorenie veľkolepého televízneho priestoru. Stačí ich pripevniť k stene za televízorom a zamerať sa na tento dôležitý detail obývacej izby.

16. Posteľ v kúpeľni

Drevená komoda v kúpeľni.

Elegantná skrinka z tmavého dreva s originálnym zrkadlom bude úžasným detailom interiéru modernej spálne.

Video bonus:

17. Jedálenský stôl

Jedálenský stôl z dreva a kameňov.

Jedálenský stôl, vyrobený z kovu, dreva a malých kamienkov, vyzerá ako umelecké dielo a ľahko sa stane hlavným detailom modernej jedálne.

18. Police

Police z hrubého dreva.

Ozdobte steny kuchyne vyzdobené v škandinávskom, rustikálnom alebo rustikálnom štýle, ktoré pomôžu širokým policiam na surové drevo.

19. Luster

Lampy v drevených rámoch.

Svietidlá v lakonických drevených rámoch vyzerajú veľmi štýlovo a dokonale zapadajú do interiéru každej miestnosti.

Video bonus:

Pin
Send
Share
Send
Send