Užitočné nápady

19 skvelých nápadov na zdobenie malých útulných balkónov a lodžií

Pin
Send
Share
Send
Send


19 skvelých nápadov na zdobenie malých útulných balkónov a lodžií

Čitatelia pozornosti malý prehľad, ktorý bol zhromaždený takmer dve desiatky fotografií, ktoré ukazujú, ako usporiadať priestor na vlastný balkón.

Všetky tieto tipy vám určite pomôžu vylepšiť váš domov. Šťastné prezeranie.

1. Extra miestnosť

Svetlý salónik na lodžii.

Luxusná svetlá lodžia oddelená od miestnosti štýlovými posuvnými dverami, s očarujúcou nízkou pohovkou a kompaktným vysokým stolom, ktorý je ideálny na čaj alebo na prácu pri počítači.

2. Škandinávsky štýl

Úzka loggia v škandinávskom štýle.

Úžasná úzka loggia, zdobená vo svetlých farbách, s úzkym barom, modernými stoličkami, malou zvislou záhradou na stene a fantastickým visiacim kreslom, ktoré sa stane obľúbeným miestom na oddych v teplom období.

3. Provence

Úzka loggia v štýle Provence.

Nádherná lodžia v štýle Provence s originálnou výzdobou z umelého kameňa a sadry, veľkými panoramatickými oknami, prúteným kreslom a množstvom kvetov.

4. Vidiecky štýl

Balkón s prvkami vidieckeho štýlu.

Útulný balkón s jednoduchým stolom a lavicou na stolovanie v úzkom kruhu, bielym šatníkom na ukladanie všetkých druhov vecí a množstvom rozmanitých rastlín v kvetináčoch.

5. Loft

Loftový balkón.

Úzka lodžia v podkroví s dreveným obložením, panoramatickými oknami, elegantnou čiernou zásuvkou a malým jedálenským kútom so stolom a stoličkami sú najlepším spôsobom, ako navrhnúť útulný priestor s minimálnymi nákladmi.

6. Rustik

Loggia v rustikálnom štýle.

Štýlová lodžia s bielymi tehlovými stenami, parapet okna z masívneho dreva a dvojica vysokých stoličiek budú skvelým miestom na večerné stretnutia s priateľmi.

7. Mimoriadne riešenie

Svetlá lodžia s hojdačkou.

Neštandardný príklad dizajnu lodžie s niekoľkými policami vo výklenku a ohromujúcou hojdačkou, v ktorej môžete za teplých jasných dní zdriemnuť, prečítať alebo obdivovať hviezdy.

8. Elegance

Elegantná lodžia s prúteným nábytkom.

Elegantná lodžia oddelená od miestnosti posuvnou sklenenou priečkou, so svetlým nábytkom, skleneným okrúhlym stolom a otvoreným policom na ukladanie a zobrazovanie dekoratívnych predmetov.

9. Útulná jednoduchosť

Otvorený balkón s kreslom.

Otvorený útulný balkón s jedinou stoličkou, hustou oponou, svetlým kobercom a niekoľkými ozdobnými vázami môže byť v teplej sezóne obľúbeným miestom pre samotu a odpočinok.

10. Kaviareň

Otvorený balkón s konzolovým stolom.

Malý otvorený balkón s malým konzolovým stolom a dvojica kovaných železných stoličiek je ideálny na ranné jedlá a čaj pod holým nebom.

11. Praktické materiály

Balkón s pohovkou z palety.

Očarujúci vonkajší balkón s útulnou pohovkou z paliet, malým stolom, stoličkami a originálnym osvetlením.

12. Skromný priestor

Štýlový interiér malého balkóna.

Malý otvorený balkón so svetlým nábytkom, originálne vešiak zo schodov a kontrastná čierna podlaha dodali tomuto skromnému priestoru dynamiku a stali sa jeho pôvodnými detailmi.

13. Klasika

Lodžia v tradičnom štýle.

Nádherná lodžia v tradičnom štýle s pôvodnými dekoráciami stien, klasická pohovka, skladací stôl a rôzne kvety v kvetináčoch bude ideálnym miestom na oddych v pokojnej atmosfére.

14. Ilúzia priestoru

Úzka loggia s prízvukovou stenou.

Úzka loggia s ľahkými stenami, vstavaná drevená pohovka, skladací stolík a prízvuková stena zdobená fotografickými tapetami s perspektívou, ktorá vizuálne zväčšuje priestor.

15. Minimalizmus

Lodžia s minimálnym vybavením.

Glazúrovaná lodžia, prútené kreslo, polica - všetko, čo potrebujete, aby ste si pohodlne prečítali miesto.

16. Inšpirujúca panoráma

Svetlý balkón s barom.

Úžasná lodžia, zdobená v modernom škandinávskom štýle, s úzkym parapetom, drevenými stoličkami a policami na ukladanie najrôznejších vecí.

17. Rekreačná oblasť

Dobrý príklad územnej lodžie.

Úžasná zasklená loggia s kompaktným barovým pultom, knižnica vo výklenku a pohodlná vstavaná pohovka budú najlepším miestom pre pohodlný odpočinok v každom ročnom období.

Video bonus:

18. Módny bar

Balkón s barom.

Štýlová lodžia s prízvukovou stenou príjemného hnedého tieňa, parapet, ktorého stolová doska slúži ako barový pult a niekoľko vysokých stoličiek sa stane rovnakým miestom pre stretnutia s priateľmi a večerné stretnutia s blízkymi.

19. Celý

Loggia kombinovaná s miestnosťou.

Svetlá lodžia oddelená od miestnosti malým barovým pultom so stenami príjemnej svetlozelenej farby a malou mäkkou pohovkou bude vynikajúcim pokračovaním obytného priestoru a pohodlným miestom pre osamelý odpočinok.

Video bonus:

Pin
Send
Share
Send
Send