Užitočné nápady

17 aktuálnych nápadov na dizajn kuchyne, ktoré poteší každú hostiteľku

Pin
Send
Share
Send
Send


Ak sa spýtate hostesky, aká by mala byť moderná kuchyňa, pravdepodobne odpovie: praktická a krásna.

Koniec koncov, ak má žena dobrú náladu, potom bude jedlo varené oveľa chutnejšie.

Zhromaždili sme 17 aktuálnych nápadov na dizajn kuchyne, ktoré potešia každú hostiteľku.

1. Súčasný

Kuchyňa v modernom štýle.

Elegantná moderná kuchyňa s prízvukovou stenou zdobená drevenými panelmi, čiernobiele apartmá, barový stôl, keramické dlaždice na podlahe a lesklé svetelné gule.

2. Stena z bridlice

Svetlá kuchyňa s bridlicovou stenou.

Priestranná kuchyňa so snehovobielym lesklým setom, moderné spotrebiče, výstižný jedálenský stôl z prírodného dreva a bridlicová stena, ktorá sa stala hlavným detailom interiéru. Táto stena sa dá použiť na písanie receptov, pripomienok, ako aj na kreslenie.

3. Loft

Loftová kuchyňa.

Nádherný interiér v štýle podkrovia s charakteristickou tehlovou stenou, drevenými doskami a policami, ako aj veľkým počtom veľkých a malých skriniek na ukladanie rôznych vecí.

4. Kombinácia farieb

Šedo-ružová kuchyňa.

Zdokonalený interiér kuchyne, ktorého hlavnou črtou bola príjemná kombinácia šedých mikrocementov a svetloružových keramických obkladačiek.

5. Priemyselná šik

Kuchyňa v priemyselnom štýle.

Priestranná priemyselná kuchyňa s imitáciou cementového obloženia na stenách, skrinky z prírodného dreva, moderné spotrebiče a ohromujúci otvorený stojan na korenie.

6. Originálne diely

Snehobiela kuchyňa s drevenými detailmi.

Chladná kuchyňa so snehovo bielymi dekoráciami, otvorené kovové police, jedálenský stôl s drevenou doskou, prútené stoličky a množstvo živých rastlín, vďaka ktorým je tento priestor mimoriadne svieži a dynamický.

7. Malý priestor

Drobná kuchyňa v jasných farbách.

Kuchyňa s kompaktným snehovobielym nábytkom, prízvuková stena s kvetinovými tapetami a skladací stôl sú dokonalým príkladom malého bloku potravín v Khrushchevke.

8. Moderný štýl

Interiér v modernom štýle.

Lesklý interiér kuchyne, zariadený v modernom štýle, s funkčným apartmánom, šalátovou zásterou, úzkym barom a klasickým jedálenským kútom v zátoke.

9. Ročník

Vintage štýl v štýle.

Kuchyňa s umelou povrchovou úpravou, rôznymi skrinkami v štýle vintage a klasickým dreveným stolom je skvelý nápad pre milovníkov pohodlia a jedinečných gizmov s históriou.

10. Pastel

Interiér je tlmený.

Čerstvý a zaujímavý interiér kuchyne zariadený v neutrálnych farbách s mäkkou modrou rohovou pohovkou, okrúhlym stolom a svetlým obrázkom.

11. Žlté akcenty

Tmavá kuchyňa so žltými prízvukmi.

Úzka lakonická časť stravovacej jednotky s moderným čiernobielym apartmánom, mäkkým svetlom a elegantným jedálenským kútom so stolom a žiarivo žltými stoličkami sa stala hlavnou výzdobou interiéru.

12. Kúzlo svetla

Očarujúca svetlá kuchyňa s balkónom.

Priestranná kuchyňa kombinovaná s balkónom, so snehovo bielym povrchom, svetlo modrá prízvuková stena, levanduľová pohovka a svetlý nábytok, vďaka ktorým je interiér svieži a takmer beztiažový.

13. Moderné materiály

Svetlá kuchyňa s mikrofónom na stenách.

Jedinečný interiér kuchyne s funkčným rohovým balíkom, otvorenými policami z dreva, skleneným stolom a stenami, zdobenými ultramoderným mikrobetónom.

Video bonus:

14. Provence

Kuchyňa v provensálskom štýle.

Útulná svetlá kuchyňa s vintage nábytkom v štýle Provence a moderným ostrovom.

15. Štýl krajiny

Moderná kuchyňa v rustikálnom štýle.

Nádherná kuchyňa zariadená v rustikálnom štýle, s jednoduchým dreveným nábytkom a nevhodným dekorom, ktorý vytvára atmosféru tepla a pohodlia s nádychom nedbanlivosti.

Video bonus:

16. Povrchová úprava podlahy

Kuchyňa s jedinečným povrchom.

Svetlá kuchyňa, ktorej vrcholom bola neobvyklá podlaha s kombináciou šesťuholníkových keramických obkladov a ľahkého laminátu.

17. Hi-tech

High-tech kuchyňa.

Atmosférická špičková kuchyňa s lesklými kovovými panelmi na stenách, čierna monochromatická rohová súprava, vstavané spotrebiče a veľký ostrov na varenie a stolovanie.

Video bonus:

Pin
Send
Share
Send
Send