Užitočné nápady

Štýlové úložisko dáždnikov: 15 originálnych podper a tipy na ich výber.

Pin
Send
Share
Send
Send


V interiéri sú objekty, bez ktorých je celkom možné robiť veci, ale sú to práve oni, ktorí robia priestor štýlovým, prinášajú do neho nadšenie a originalitu. Patrí medzi ne tácky na dáždniky.

Je pravda, že okrem estetických funkcií, ktoré vykonávajú a sú praktické. Dnes rozumieme, ako si zvoliť podobné príslušenstvo a úspešne ho umiestniť do interiéru chodby.

Prečo potrebujem slnečník?

Štýlový stojan na dáždniky.

Dáždnik je príslušenstvo, ktoré nezaberá veľa miesta. Jedná sa o pomerne kompaktný kus nábytku potrebný na estetické uloženie dáždnikov. Obzvlášť použitie takéhoto stánku je dôležité v mimosezóne - na jar a na jeseň, keď počasie kazí slnko menej a mimo okna je častý dážď. Na jednej strane je to veľmi praktické príslušenstvo, ktoré pomáha udržiavať poriadok v malej chodbe. Na druhej strane dáždnik ovplyvňuje vizuálne vnímanie interiéru. Je to samotný detail, z ktorého je spravidla vytvorený celkový obraz.

Opatrné skladovanie dáždnikov.

Na čo treba pamätať pri výbere slnečníka?

Pôvodný dáždnik.

Pri výbere stojana na dáždniky je potrebné venovať pozornosť nielen jeho vzhľadu. Ak je vybavená podnosom na zhromažďovanie vlhkosti, v opačnom prípade bude musieť majiteľ bytu neustále utierať vodu pod slnečník.

Vo vnútornej chodbe stojan na slnečníky.

Jedným z dôležitých faktorov pri kúpe tohto príslušenstva je veľkosť. Tu by ste mali vziať do úvahy námestie samotnej miestnosti, ako aj počet dáždnikov. Pre malú rodinu to urobí štandardný okrúhly stojan, ale všade, kde radi prijímajú hostí, alebo ak sa rodina skladá z viac ako 3 osôb, budete potrebovať držiteľa iného tvaru a väčšej veľkosti.

Nezvyčajný stojan na dáždniky.

Dáždnikový stojan by mal do priestoru zapadať stručne. Môže byť vyrobený v rovnakom štýle alebo odtieni s iným nábytkom alebo môže pôsobiť ako prízvuk, ale nevyčnieva z celkového konceptu interiéru.

Regály v modernom štýle.

Stále je potrebné brať do úvahy rozmery dáždnikov a zvoliť stojan priamo pod nimi. Pre módne dlhé palice sú vhodné vysoké modely, pre detské dáždniky sú k dispozícii špeciálne štylizované držiaky, pre malé dáždniky sú kompaktné nízko stojany.

Detský stojan na dáždniky.

Aký materiál je praktickejší?

Laconic design dáždnika.

Z ktorých iba dnes nestoja slnečníky! Plast, kov, keramika, ratan, drevo, sklo a dokonca kameň. V obchode môžu oči doslova stekať zo širokého spektra. Pri výbere konkrétneho materiálu sa musíte spoľahnúť na niekoľko faktorov - koncepciu interiéru, praktickosť a cenu.

Ak potrebujete lacnú a praktickú alternatívu, mali by ste venovať pozornosť modelu plastu. Vykonávajú sa v rôznych štylistických rozhodnutiach, niekedy veľmi vtipných a originálnych. Toto je lacná možnosť, ktorá, ak sa bude používať opatrne, nebude slúžiť žiadnej sezóne. Cenová politika pre takéto príslušenstvo sa začína od 1 000 rubľov.

Kovové tácky sa dajú bezpečne klasifikovať ako večné. Neobávajú sa mechanického poškodenia, sú chránené pred koróziou špeciálnymi nátermi. Vyzerajú, že tieto stojany sú pevnejšie ako plastové, ale sú drahšie. Tu tisíc nemôže urobiť, bude musieť pripraviť najmenej 10 000 rubľov.

Dáždnik s kreatívnym dizajnom.

Keramika vyzerá štýlovo a prospešne v akomkoľvek priestore, najmä v klasickom alebo škandinávskom interiéri. Výrobky z tohto materiálu automaticky spadajú do kategórie ušľachtilých. Sú menej praktické ako plasty alebo kovy, musíte s nimi zaobchádzať opatrne a starostlivo. Hrnčiarstvo bude evidentne zbytočné, ak sú malé deti, je vysoká pravdepodobnosť, že sa počas hry jednoducho zlomí. Ale tieto doplnky nie sú tri kopecks, v priemere cena keramických tácky začína od 14-15 tisíc rubľov.

Za krehké materiály sa dá pripísať aj sklo, dnes však niektorí výrobcovia vytvárajú pomerne silné modely, ktoré sú odolné voči mechanickému poškodeniu. Sklo je dokonalým spojencom hi-tech alebo fúzovaného interiéru. Tento materiál vizuálne uľahčuje interiér a neprepúšťa priestor.

Drevený stojan na dáždniky.

Drevo sa dokonale hodí do rustikálneho a klasického štýlu, vydrží po mnoho rokov, ak sa o takýto stojan správne postaráte. Určite si vyberte modely, v ktorých je strom impregnovaný prostriedkami odolnými voči vlhkosti. Ceny za drevené tácky sa pohybujú od 8 do 30 tisíc, exkluzívne návrhárske modely môžu stáť oveľa viac.

Štýlový doplnok na chodbu.

Ratan je veľmi praktický materiál, je odolný proti vlhkosti, teplote, vyhoreniu na slnku. Stojan z neho sa dá bezpečne umiestniť nielen na chodbu, ale aj na balkón.

Špičková originalita

Neobvyklé skladovanie dáždnikov.

Pri výbere stojana na dáždniky môžete zostať na tradičných univerzálnych modeloch, ktoré sa zmestia do každého priestoru. Ale ak si chcete zapísať poznámky o originalite v priestore a prekvapiť hostí, je lepšie kúpiť si modely nezvyčajných tvarov a farieb. Nájdenie takéhoto obsahu v akomkoľvek obchode je, samozrejme, ťažké, ale ich veľký výber je uvedený v internetových obchodoch.

Veľmi originálne.

Pin
Send
Share
Send
Send