Užitočné nápady

Ako vylepšiť kuchyňu: 23 neštandardných nápadov

Pin
Send
Share
Send
Send


So zmenou ročných období chceme na podvedomí niečo aktualizovať v našom interiéri. Nechcem však začať s opravou veľa prachu a veľkých kapitálových investícií.

Tento článok obsahuje 23 tvorivých hackingov, ktoré dodajú interiéru letnú jasnosť, jedinečný charakter a zároveň od vás nevyžadujú veľa času a zručností na ich implementáciu.

Snáď jedným z najjednoduchších, ale zároveň veľmi účinných spôsobov transformácie kuchynského priestoru je získanie jasných spotrebičov. So systémom Smeg určite nájdete chladničky, hriankovače, varné kanvice rôznych farieb a dokonca aj s atraktívnym retro dotykom.

A možno je čas aktualizovať súpravu nožov? Koniec koncov, vždy nájdete pestrejšiu alternatívu.

Nič tak osviežujúce interiér, ako sú čerstvé kvety a rastliny. Nájdite miesto pre niekoľko kompaktných zelených kvetináčov vo vašom dreze a nechajte ich neustále potešiť.

Maľujeme kuchynskú základňu v šťavnatej žltej farbe, takže v interiéri necháme trochu viac slnka.

Laconic biele kruhy sa môžu ľahko premeniť v dopoludňajších hodín. Na to potrebujete iba lak na nechty (nie rýchloschnúci) a nejaký druh plastovej nádoby s teplou vodou, do ktorej ju nalejeme. Nezabudnite nechať nedotknuteľnú hornú časť hrnčeka, ktorý sa počas pitia dotknete pier.

Pokiaľ ide o výber obrázkov, nemusíte sa príliš obťažovať. Dokonca aj jednoduchý, nekomplikovaný obraz jablka zlepší vašu náladu, a čo je najdôležitejšie, nech je to bohatý odtieň.

S touto úlohou sa plne vyrovnajú aj farebné detské kresby.

Myslíte si, že biela opona je príliš nudná? Potom choďte na textilnú farbu a pomocou techniky ombre urobte hladký prechod na svoju obľúbenú farbu.

Každé cieľové miesto môže byť označené farbou a nápisom, na čo je určené.

Ďalším jednoduchým spôsobom, ako oživiť interiér kuchyne, je kúpiť si farebné stoličky alebo vymaľovať staré v niekoľkých rôznych farbách.

Textílie farbené technikou shibori vyzerajú veľmi cool, pôsobivo a originálne.

Možno je čas vymeniť mixér bez originálu za niečo originálnejšie?

Starostlivo si preverte svoju kuchyňu, možno bude nevyužitá časť steny, ktorá sa môže ľahko stať funkčnou bridlicovou plochou.

Dvere pre to tiež nie sú v poriadku! Ak máte deti, určite túto kreativitu určite ocenia.

Niekedy stačí vymeniť iba perá, aby headset vyzeral úplne nový.

Vizuálna zmena priestoru v kuchyni pomôže ozdoby, ktoré sa používajú na drevenú podlahu pomocou šablóny.

V jesennom a zimnom období, keď si chcete viac spomenúť na leto, môžete chladničku zavrieť trochu frivolným a neuveriteľne pozitívnym obrazom.

Je ľahké oživiť plechovky pomocou pestrej farby a živých rastlín.

Ďalší nápad na premenu kuchyne - farebné odnímateľné vankúše na sedadlách kresla.

Pin
Send
Share
Send
Send