Užitočné nápady

16 spôsobov, ako premeniť nevzhľadný sivý roh na praktický a štýlový priestor.

Pin
Send
Share
Send
Send


Ak byt alebo dom nemá veľký štvorec, počíta sa každý roh priestoru.

A musíte ho používať čo najpraktickejšie.

Úložný systém, miesto na čítanie, priestor na usporiadanie jedálne - v našej recenzii stále existuje veľa skvelých nápadov, ktoré budú všetci milovať!

Úložný priestor

Rohový stôl na uskladnenie malých predmetov.

Malý a nevzhľadný uhol dokonale zvládne svoju prácu, napríklad ak tu vybavíte úložné systémy. Keď je dosť malý, stačí sem dať malý stolík / konzolu / skrinku a použiť ho na ukladanie všetkých malých vecí. V takom prípade, ak to uhol dovolí, môže byť vybavený otvorenými policami alebo doň vložiť stojan.

Príklad použitia uhlu na ukladanie.

Otvorte police v rohu.

Štýlový rohový dizajn.

Krásny a elegantný rohový dizajn.

Jedálenský kút

Jedálenský kút v rohu.

V menšej veľkosti často nie je miestom pre plnú jedálenský kút. Náprava situácie pomôže tým veľmi rohom, ktorým tak zriedka venujeme pozornosť. Najmä ak je v obývacej izbe alebo kuchyni pri okne k dispozícii zadarmo. V tejto oblasti môžete umiestniť malú pohovku a pár stoličiek, ako aj kompaktný stôl štvorcového alebo guľatého tvaru. Na vizuálne odľahčenie priestoru si môžete kúpiť nábytok z priehľadného plastu alebo akrylu. Takéto predmety vyzerajú moderne, zaujímavo a nezaťažujú priestor.

Kompaktný jedálenský kút v rohu.

Miesto na čítanie

Roh na čítanie a odpočinok.

Milovníci kníh určite ocenia tento nápad, pretože nájsť odľahlé miesto na čítanie v malom byte nie je ľahká úloha. Na usporiadanie pohodlného priestoru, kde by ste mohli tráviť čas s knihou, budete potrebovať pohodlné kreslo, stojaci lampu a podstavec (alebo malý stojan, otvorené police), do ktorého sa zmestia vaše obľúbené tlačené kópie. Nadýchané dekoratívne vankúše, mäkká prikrývka, pokožka pod nohami a izbová rastlina na podlahe vám pomôžu dosiahnuť dotyk pohodlia.

Čítacia oblasť.

Roh čitateľa.

Praktické využitie voľného uhla.

Uhol môže vyzerať krásne.

Pre pohodlný spánok

Spací kút v rohu.

Prekvapivo sa dá ale uhol voľnobehu využiť aj na usporiadanie rekreačnej oblasti. Dajte sem kompaktnú posteľ alebo pohovku, na stenu dajte lakonický dizajn, vytvorte niekoľko otvorených políc, do ktorých by ste mohli ukladať knihy alebo ukladať rodinné fotografie do rámov. Ukázalo sa, že je to veľmi útulné, pekné a zároveň sa upresní roh.

Odpočinok a miesto na spanie.

Zelený roh

Obyvatelia miest často nemajú dostatočnú komunikáciu s prírodou, rýchly rytmus života neumožňuje človeku uniknúť a ísť niekde do lesa alebo aspoň mimo mesto. Vo svojom interiéri si však môžete robiť zelené poznámky a oživiť ich. Práve na tento účel sa hodí voľný roh, v ktorom budú police s rastlinami alebo dokonca jedna krásna veľká kvetina v kvetináči vyzerať skvele.

Zelený roh.

Rovnako ako v galérii

Ďalším originálnym spôsobom, ako využiť neatraktívny kútik, je usporiadať výstavu rodinných fotografií alebo obľúbených plagátov / obrazov. Tu stojí za to dať voľnú ruku fantázii a neobmedzovať ju na jeden alebo dva snímky, nech ich je oveľa viac. Interiér tak bude vyzerať oveľa zaujímavejšie.

Cool dekorácia rohu pomocou plagátov a fotografií.

Pin
Send
Share
Send
Send