Užitočné nápady

18 inšpiratívnych interiérov, na ktoré by sa mali pozerať všetci malí majitelia kuchyne

Pin
Send
Share
Send
Send


Kuchyňa - najdôležitejšie miesto v každej domácnosti.

Nie je také ľahké urobiť tento roh bytu naozaj pohodlným, najmä ak kuchyňa nemá veľkú plochu. Nedostatok štvorcových metrov však ešte nie je veta!

Ak viete, ako najlepšie usporiadať a distribuovať všetko v takejto miestnosti, aj malá kuchyňa môže potešiť jej majiteľov.

1. Modrá obloha

Úzka kuchyňa v bielych a modrých odtieňoch.

Štýlový a svieži interiér malej úzkej kuchyne, prevažne bielej farby, ktorá dodáva priestoru svetlo, s množstvom drevených častí a úžasným modrým klenutým stropom, ktoré do miestnosti vniesli život a dynamiku.

2. Domáce pohodlie

Útulná kuchyňa s kvetinovou tapetou.

Svetlá kuchyňa, ktorej interiéru sa prekvapivo podarilo zmiešať tri úplne odlišné textúry: klasické keramické obklady, kvetinové tapety a kamenné murivo.

3. Odvážny dizajn

Svetlá kuchyňa v kombinácii s balkónom.

Úžasný príklad malej svetlej kuchyne v kombinácii s balkónom, ktorý sa stal ideálnym miestom na ozdobenie jedálenského priestoru úzkym barom a vysokými stoličkami.

4. Sivá a žltá

Drobná kuchyňa v odtieňoch šedej a žltej.

Nádherný interiér malej kuchyne so žltou stenou s prízvukom, skromným jedálenským stolom, módnym sivým apartmánom a množstvom vstavaných spotrebičov, vďaka ktorým je priestor moderný a funkčný.

5. Nekonečno

Malá kuchyňa v bielej farbe.

Malá kuchyňa, zdobená v celkovej bielej farbe, ktorá akoby akoby vymazala hranice a vytvorila ilúziu nekonečného priestoru.

6. Jedáleň

Útulná jedáleň v interiéri malej kuchyne.

Očarujúca kuchyňa s vstavanou jedálenskou časťou, zariadená drevom, vybavená niekoľkými policami a posuvnou pracovnou doskou, ktorá slúži ako jedálenský stôl.

7. Kontrasty

Kontrastná čiernobiela kuchyňa.

Vrcholom tohto priestoru bola malá štýlová kuchyňa s modernými bielymi skrinkami s absolútne hladkými fasádami a veľká jedáleň v čiernych odtieňoch.

8. Bistro

Snehobiela kuchyňa v štýle bistra.

Svetlá kuchyňa s bielymi stenami, moderné skrinky a očarujúci jedálenský kút v štýle bistra, ktorý sa stal vrcholom tohto priestoru.

9. Svetlý dizajn

Svetlá kuchyňa v žltých a čiernych odtieňoch.

Nádherný príklad usporiadania kuchyne v Chruščovi s modernou a funkčnou sadou v žltej a čiernej farbe so zásterou zdobenou tmavými keramickými dlaždicami.

10. Pokojná elegancia

Laconic dizajn malej kuchyne.

Štýlový a lakonický dizajn malej kuchyne s rohovou súpravou, vstavanými spotrebičmi a elegantným okrúhlym stolom s krásnou doskou z ľahkého dreva.

11. Sofistikovaný dizajn

Drobná kuchyňa tvaru L v jasných farbách.

Malý priestor s kompaktnou a funkčnou kuchyňou a široký okenný parapet, ktorý plní funkcie pracovnej plochy a jedálenského stola.

12. Skromnosť a šarm

Skromná kuchyňa s klasickými skrinkami a skladacím stolom.

Očarujúci interiér malej kuchyne 4 štvorcových metrov s klasickým apartmánom v tvare L a jedálenským kútom s kompaktným skladacím stolom pripevneným na stenu.

13. Tradičný štýl

Malá kuchyňa v tradičnom štýle.

Útulná kuchyňa s modrými stenami, klasickými skrinkami, rohovou poličkou a kompaktným jedálenským stolom je skvelý nápad pre ľudí, ktorí si cenia pohodlie a útulnosť najviac.

14. Vynikajúci štýl

Elegantná kuchyňa s pôvodnými skrinkami a množstvom svetlých detailov.

Malá moderná kuchyňa so svetlými stenami, funkčný apartmán v tvare L, skrinky, zdobené krásnymi vzormi, jednoduchý biely stôl a množstvo jasných detailov veselej oranžovej farby.

15. Svetlé detaily

Svetlý dizajn kuchyne v štýle podkrovia.

Úžasný dizajn malej kuchyne v štúdiovom byte s farebnou zásterou, barovým pultom, svetlými skrinkami a množstvom otvorených políc.

16. Štýlové voštiny

Malá kuchyňa s originálnou výzdobou zástery.

Štýlový interiér malej svetlej kuchyne s moderným bielym nábytkom a originálna výzdoba zástery pomocou hexagonálnych keramických obkladov, ktoré sa stali kľúčovým detailom tohto priestoru.

Video bonus:

17. Štýl a jednoduchosť

Jednoduchý a originálny interiér malej kuchyne.

Štýlový interiér kuchyne, kde na malom priestore bolo možné umiestniť funkčnú súpravu s množstvom skriniek a zásuviek, otvorené police na riad a malý stôl s kreslom na stolovanie a odpočinok.

18. Neutrálna béžová

Drobná kuchyňa v béžových odtieňoch.

Malá kuchyňa v béžovej farbe, ktorá je vynikajúcim príkladom toho, ako vytvoriť funkčný a pohodlný priestor pomocou starostlivého plánovania a moderného nábytku.

Video bonus:

Pin
Send
Share
Send
Send