Užitočné nápady

Malá kúpeľňa: zaujímavé nápady na blízko priestoru

Pin
Send
Share
Send
Send


Je možné umiestniť toaletu, umývadlo, úložný systém do malej kúpeľne a urobiť ho neuveriteľne štýlovým?

Malá miestnosť s rozlohou doslova niekoľko metrov štvorcových je schopná sa transformovať a stať sa vizuálne priestrannou.

Stojí za to poznať iba niekoľko zaujímavých trikov pre dizajn.

Fototapeta

1. Tapety, ktoré dávajú perspektívu vesmíru

O vizuálnom náraste v miestnosti sa oplatí premýšľať aj vo finálnej fáze. Docela neobvyklé v interiéri kúpeľne vyzerajú tapety, ale v malom priestore sú práve tak. Najmä ak sú na nich znázornené nejaké perspektívne obrázky, napríklad panoráma mesta, cesty alebo mosty siahajúce do diaľky.

2. Fotopapier s výhľadom na mesto, rohové usporiadanie záchodovej misy a miestnosť vyzerajú viac!

3. Hmm ... realita alebo ilúzia?

Zrkadlo

4. Veľké zrkadlo - Spasiteľ malého priestoru.

Zrkadlo je vhodné nielen v kúpeľni, kde je umiestnené najčastejšie. Môže sa stať skutočným spasiteľom malého priestoru. Na zvýšenie účinku okolo neho je potrebné nainštalovať ďalšie svetelné zdroje. Vo veľmi úzkych priestoroch zaveste široké vodorovné zrkadlá.

5. Dokonca aj malé zrkadlo zlepší malý interiér.

6. Široké horizontálne zrkadlo zviditeľní miestnosť.

štýl

7. Interiér kúpeľne v eko štýle

Pokiaľ ide o malé priestory, často zabúdajú na štýl. Koniec koncov, v prvom rade je to praktickosť a funkčnosť. Ale aj malá kúpeľňa môže byť štýlová. Ak chcete navrhnúť malý interiér, musíte venovať pozornosť lakonickým štýlom - high-tech, škandinávske, ekologické. Vďaka zručnému prístupu bude priestor zaujímavý marockým štýlom s atraktívnymi modrými dlaždicami a farebnými vzormi.

8. Interiér malej kúpeľne v škandinávskom štýle.

9. Interiér malej kúpeľne v marockom štýle.

Kompaktná inštalácia

V malej kúpeľni vyzerá najvhodnejšia inštalácia malých rozmerov a neštandardných tvarov. Pomerne často pre tieto priestory vyrábajú rohové toalety, pretiahnuté pravouhlé umývadlá a dokonca celé univerzálne súpravy, ktoré dokážu uchytiť umývadlo, záchodovú misu a nočný stolík.

10. Pre malú kúpeľňu by ste mali zvoliť kompaktné kúpeľňové doplnky.

11. Tri v jednom - toaleta, umývadlo a komoda

skladovanie

Nebudú zbytočné v malej kúpeľni budú otvorené police a nástenné skrinky. Police by mali byť úzke a nemali by brániť pohybu miestnosti, môžete ich usporiadať pozdĺž jednej zo stien. Závesná skrinka je najlepšie zavesiť na záchod (toto miesto je často prázdne).

12. Otvorte police v malej kúpeľni

13. Skladovacie systémy v malej kúpeľni.

14. Závesná skrinka v malej kúpeľni

výzdoba

A samozrejme, v malej miestnosti by ste nemali zabudnúť na krásu. Výzdoba zničí atmosféru a odvráti pozornosť od malej veľkosti miestnosti. Obrázky a plagáty v štvorcových rámoch zvýšia proporcionalitu miestnosti, pretiahnuté dekoratívne predmety vizuálne zdvihnú nízke stropy. Dlaždica so zaujímavým geometrickým vzorom môže tiež pôsobiť ako dekoratívny prvok. Stanoví určitú dynamiku v interiéri.

15. Výzdoba malej kúpeľne

16. Dobrý nápad dať miestnosti vizuálnu proporcionalitu.

17. Keramické dlaždice ako prvok dekorácie

Pin
Send
Share
Send
Send