Užitočné nápady

18 úžasných nápadov na zdobenie detskej izby, ktorú by mali zaznamenať rodičia

Pin
Send
Share
Send
Send


Pre každé dieťa je veľmi dôležité mať v dome vlastný osobný priestor.

A ak to umožní štvorcové metre, zariadenie pre deti bude ideálnym riešením.

Táto recenzia obsahuje nápady, ktoré vás určite inšpirujú k vytvoreniu jedinečného interiéru, v ktorom bude dieťa pohodlné a útulné.

1. Hviezdny dážď

Útulná škôlka v odtieňoch šedej.

Nádherná škôlka v upokojujúcich sivých odtieňoch, s prízvukovou stenou zdobenou hviezdami, dvoma posteľami pre deti rôzneho veku, malým stolom pre kreativitu, prúteným košíkom na hračky a množstvom jasných dekoratívnych predmetov, vďaka ktorým je tento priestor svetlý a veselý.

2. Fairy Glade

Útulná škôlka s množstvom dekoratívnych častí.

Nádherná detská izba s tmavými stenami, veľkým ihriskom a množstvom originálnych dekoratívnych predmetov, vďaka ktorým je táto miestnosť dynamická a veľmi pohodlná.

3. Motýle

Ľahké deti, zdobené motýlikmi.

Priestranná škôlka s bielymi stenami, poschodovou posteľou, jasnými motýlikmi na stenách a množstvom farebných detailov sa stane útulným útočiskom pre dve malé dievčatká.

4. Kvetinové motívy

Izba v koralových odtieňoch.

Očarujúca škôlka s prízvukovou stenou z jemného ružového tieňa, koralového a modrého nábytku, svetlo modrých závesov a dostatočne veľkej postele bude útulným útočiskom pre veľmi mladú princeznú alebo dospievajúce dievča.

5. Hravý dizajn

Originálny interiér detskej izby, zdobený pokojnou farbou svetla.

Štýlová škôlka zdobená upokojujúcimi svetlými odtieňmi so žltou potlačou na jednej stene, malou posteľou s tvarovanou čelnou doskou, nízkymi obrubníkmi, písacím stolom s poličkou v tvare domu a množstvom dekoratívnych detailov, vďaka ktorým je tento priestor obzvlášť roztomilý a útulný.

6. Originálne výtlačky

Detská izba s pôvodným lôžkom.

Originálny interiér detskej izby s bielymi stenami, pruhovaný koberec a kreatívna výzdoba rekreačnej oblasti s posteľou stojacou oproti stene s veľkolepou potlačou, vstavanými policami a švédskou stenou.

7. Veliteľstvo superhrdiny

Vnútorná miestnosť pre chlapca.

Fantastický dizajn malej miestnosti pre chlapcov s pôvodnými tapetami, ergonomickým pracovným priestorom pri okne a lôžkom, ktorý je vybavený výklenkom s modrými tapetami, veľkolepým plagátom a mnohými vstavanými policami.

8. Vedecké laboratórium

Svetlá spálňa s pôvodným pracovným priestorom.

Priestranná miestnosť v odtieňoch šedej, s veľkou pohovkou a pracovným priestorom, štylizovaná ako vedecké laboratórium, ktoré sa stalo zvláštnym vrcholom interiéru.

9. Pokojné tóny

Dynamický priestor v upokojujúcich farbách.

Malá dynamická spálňa, zdobená v neutrálnych šedo-žltých odtieňoch, s pracovnou časťou pri okne, pôvodnou podkrovnou posteľou s káblovým rebríkom a priestorom na posedenie pod ňou.

10. Mesto

Veľká izba s mini domom.

Priestranná detská izba, ktorej vrcholom bola stavba v podobe domu, za fasádou ktorej sa skrýva hracia plocha, rekreačná oblasť a šatníková skriňa.

11. Ružové sny

Spálňa v tlmených ružových odtieňoch.

Očarujúci interiér malej spálne pre dievča, zdobený tlmeným ružovým odtieňom, s elegantným nízkym nábytkom a malou posteľou pod čarovnou klenbou.

12. Dôraz na detaily

Hravý interiér s množstvom originálnych detailov.

Veselý dynamický priestor, ktorého vrcholom bol obrovský výber svetlého nábytku a očarujúcich dekoratívnych predmetov v podobe nezvyčajných políc, trojrozmerných figúr a rôznych nálepiek na stenách.

Video bonus:

13. Elegantný dizajn

Elegantná škôlka s tmavým vrchlíkom.

Diskrétny interiér detskej izby s pomerne jednoduchou svetlou tapetou na stenách, minimálnym množstvom nábytku a asketickou posteľou zdobenou tmavou posteľou s plagátmi, ktorá sa stala ústredným detailom tejto útulnej spálne.

14. Kyslý hrot

Obmedzený interiér s prízvukovou prízvukovou stenou.

Priestranná izba vyzdobená v žiarivo šedej farbe s nástennou maľbou v kyslej farbe, očarujúce obrazy na stenách, farebná posteľná bielizeň a farebný koberec.

15. Oslňujúci belosť

Snehovobiela škôlka v modernom štýle.

Snehovobiela škôlka v modernom štýle s poschodovou posteľou, útulná pohovka pri okne, ktorej hlavnými detailami boli pôvodné lampy a záclony.

Video bonus:

16. Závesné postele

Spálňa s tromi zavesenými posteľami.

Malá spálňa so sivými stenami a tromi visiacimi posteľami je vynikajúcim príkladom dobrého usporiadania izieb pre niekoľko detí rovnakého veku.

17. Mapa sveta

Detská izba s mapou sveta na stene.

Kúzelná spálňa s príjemnou drevenou pohovkou a mapou sveta na jednej zo stien.

18. Čiernobiela klasika

Deti v čiernej a bielej farbe.

Originálna detská izba, čiernobiely, s neobvyklým dizajnovým lôžkom, hojdacím kreslom a množstvom kreatívnych detailov, vďaka ktorým je tento priestor štýlový a jedinečný.

Video bonus:

Pin
Send
Share
Send
Send