Užitočné nápady

18 súčasných myšlienok dizajnu a organizácie priestoru v malej kuchyni

Pin
Send
Share
Send
Send


Mnohí snívajú o veľkej kuchyni v byte, zatiaľ čo iní sú presvedčení, že aj najmenšia izba môže byť útulná kuchyňa s efektívnym priestorom.

Zhromaždili sme pre našich čitateľov jasné a zaujímavé nápady, ktoré pomôžu vytvoriť skutočne pohodlnú a útulnú kuchyňu, aj keď v nej nie je dostatok miesta.

1. Monochromatická čierna

Malá moderná kuchyňa s čiernym nábytkom.

Malá kuchyňa v modernom štúdiovom byte, ktorému sa podarilo vytvoriť atmosféru luxusu a majestátu pomocou kompaktného a funkčného monochromatického čierneho nábytku.

2. Fialové akcenty

Svetlá kuchyňa s jedálenským kútom vo fialových odtieňoch.

Elegantný interiér malej kuchyne s funkčným apartmánom v tvare L s rôznymi skrinkami, skrytými za hladkými fasádami, vstavanými spotrebičmi a jedálenským kútom s luxusnými fialovými stoličkami, ktorý sa stal hlavným detailom tohto priestoru.

3. Magická sivá

Moderná kuchyňa v šedých odtieňoch.

Štýlový interiér v šedých farbách s originálnym balíkom, nezvyčajnými lampami a kuchynským ostrovom, ktorý slúži ako priečka, pracovný povrch, jedálenský stôl a barový pult.

4. Oslňujúci biely

Kuchyňa v bielej farbe.

Ohromujúca kuchyňa s bielym nábytkom a oslnivými stenami, zdobená malými keramickými dlaždicami, ktoré sa na slnku trblietajú a trblietajú.

5. Futurizmus

Malá kuchyňa vo futuristickom štýle.

Malá moderná kuchyňa s futuristickou sivou sadou, vstavanými spotrebičmi a zásterou, zdobená panelmi, štylizovaná pod stromom.

6. Loft

Štýlový priestor v štýle podkrovia.

Originálny dizajn pôdnej gastronomickej jednotky s veľkolepými tehlovými stenami, tmavošedého apartmánu doplneného bielou doskou stola, ktorej časť slúži ako kompaktný jedálenský stôl.

7. Úhľadnosť

Svetlá, útulná kuchyňa.

Nádherná malá kuchyňa, zdobená prevažne v bielej farbe, ktorá vytvára atmosféru priestrannosti a čistoty, so skrinkami zo svetlého dreva a útulným jedálenským kútom s rohovou pohovkou a okrúhlym stolom.

8. Škandinávsky štýl

Škandinávska kuchyňa.

Nádherný dizajn malej škandinávskej kuchyne, ktorej vrcholom bola pôvodná výzdoba zástery, ktorá je v kontraste s bielym nábytkom.

9. Jasná eklekticizmus

Eklektická kuchyňa.

Malá útulná kuchynka s pestrým nábytkom a množstvom svetlých originálnych dekoratívnych predmetov, vďaka ktorým je neuveriteľne štýlová a skutočne jedinečná.

10. Celkom biela

Drobná snehobiela kuchyňa.

Drobná kuchyňa, zdobená celkovou bielou farbou, ktorá pomáha vizuálne zväčšovať priestor, s ergonomickým balíkom v tvare U a vstavanými spotrebičmi.

11. Krajina

Svetlá kuchyňa vo vidieckom štýle.

Jednoduchý interiér malej bielej kuchyne s nábytkom z obyčajného svetla, dreveným jedálenským stolom a množstvom očarujúcich dekoratívnych prvkov, vďaka ktorým je interiér útulný a nezabudnuteľný.

12. Príslušné usporiadanie

Kompetentné usporiadanie malej kuchyne.

Štýlová biela kuchyňa s modernou a funkčnou kuchyňou s posuvným otočným stolom, ktorá slúži ako pracovný povrch a jedálenský kút.

13. Snehobiely priestor

Drobná snehobiela kuchyňa.

Ako jedálenský stôl slúži skromná kuchyňa s bielymi stenami, ergonomická kuchynská linka so skrinkami od podlahy po strop a široký pozdĺžny parapet.

14. Obmedzená elegancia

Elegantná kuchyňa s jedálenským kútom.

Nádherný interiér je malá kuchyňa v modernom štúdiovom apartmáne s bielym apartmánom v tvare L, vstavanými spotrebičmi a jedálenským kútom s rohovou pohovkou, jedálenským stolom a jednoduchými šedými stoličkami.

15. Funkčný interiér

Úzka kuchyňa s množstvom skriniek.

Úzka kuchyňa so sadou príjemnej hnedej farby v tvare písmena U, s integrovanými spotrebičmi, rôznymi skrinkami, zásuvkami a policami, vďaka ktorým je tento malý priestor dynamický a funkčný.

Video bonus:

16. Tehlová stena

Moderná kuchyňa v štýle podkrovia.

Malá kuchyňa s tehlovou stenou, charakteristická pre podkrovný štýl, ktorá vyniká oproti bielym skrinkám.

17. Čiernobiela klasika

Malá kuchyňa v čiernej a bielej farbe.

Elegantná kuchyňa v klasickej čiernej a bielej farbe s nízkou pohovkou a výsuvným stolom, ktorý sa v prípade potreby stane súčasťou kuchyne.

18. Veselé tóny

Veselá kuchyňa so zelenými skrinkami.

Veselá kuchyňa so saturovanou zelenou súpravou v tvare L, mramorovou zásterou a bielymi nástennými skrinkami.

Video bonus:

Pin
Send
Share
Send
Send