Užitočné nápady

19 bezchybne útulných obývacích izieb, z ktorých môžete uniknúť z márnosti sveta

Pin
Send
Share
Send
Send


Obývacia izba - to je miesto, kde sa môžete cítiť v kruhu svojej rodiny alebo odchádzať do dôchodku v odľahlom rohu, aby ste boli sami so sebou.

Preto je také dôležité, aký bude interiér tejto miestnosti.

V tejto recenzii zhromaždili dve desiatky skvelých nápadov, ktoré sa ťažko implementujú vo vašej domácnosti.

1. Zelená pohovka

Útulná obývacia izba s veľkolepou zelenou pohovkou.

Útulný interiér modernej obývacej izby s modrými stenami, drevenou podlahou, vintage skrinkami, luxusnou rohovou zelenou pohovkou, originálnymi maľbami a vzorovanými kobercami, ktoré sa stali skutočnými ohniskami, ktoré určujú tón celého priestoru.

2. Čiernobiele kino

Pokojná obývacia izba s čiernymi a bielymi maľbami.

Elegantný, lakonický interiér obývacej izby, dekorovaný v bielych a šedých odtieňoch, s klasickou hnedou koženou pohovkou, ktorá vyzerá veľmi pôsobivo proti svetlým stenám, tvorivému luster, rastlinám a mnohým čiernym a bielym obrazom, vďaka ktorým je tento priestor tajomný, kreatívny a jedinečný.

3. dotýkať sa nežnosti

Očarujúca obývacia izba v pastelových farbách.

Nádherná čierna a biela obývacia izba s elegantnou šedou pohovkou, okrúhlymi stolmi, bielym kobercom, nezvyčajnou podlahovou lampou, kvetmi v miniatúrnych kvetináčoch a ohromujúcim obrázkom, ktorý sa stal ústredným centrom tohto svetlého priestoru.

4. česká šik

Pôvodná obývacia izba v štýle boho.

Svetlý a vzdušný interiér obývacej izby v štýle boho s lakonickou šedou pohovkou, otvorenými regálmi na stenách, miestom na spanie skrytým za svetlom bielymi záclonami, vzorovaným kobercom v štýle vintage, okolo obvodu visí veľa rastlín a vence, ktoré vytvárajú atmosféru romantiky, dovolenka a intimita.

5. Rozprávka

Neobvyklá obývacia izba v českom štýle.

Štýlová čierna a biela obývacia izba v modernom štýle.

Štýlový a funkčný interiér obývacej izby s prízvukovou stenou maľovanou v čiernobielej čiernej farbe a zdobený bio krbom, snehovobielou rohovou pohovkou, konferenčným stolíkom, štýlovým koženým kreslom, drevenými palcami a kreatívnou lampou v geometrickom štýle.

7. Aktívna tlač

Dynamická obývacia izba s pôvodnou tapetou.

Dynamický a veselý interiér obývačky, ktorý bol vytvorený pomocou pôvodnej tapety s aktívnou potlačou, minimálnej sady nábytku potrebnej pre pohodlný pobyt a niekoľkých kontrastných detailov.

8. Džínsy

Obývacia izba s modrými prízvukmi.

Útulná obývacia izba s prízvukovou modrou stenou, vintage polica, klasická biela pohovka, kožené kreslo, konferenčný stolík z priehľadného plastu a veľa jasných maličkostí, vďaka ktorým je interiér bohatý, zaujímavý a dynamický.

9. Nebeská modrá

Obývacia izba v modrej a žltej farbe.

Úžasná obývacia izba je zdobená prevažne modrou farbou s kompaktnou pohovkou, množstvom pôvodných skriniek a stolov a množstvom zaujímavých detailov červenej a žltej, ktoré zrieďujú pevný interiér, vďaka čomu je zaujímavá a svetlá.

10. Beztiažové

Priestranná obývacia izba s hojdačkou.

Priestranná obývacia izba so snehovo bielou dekoráciou, ktorá vytvára atmosféru čistoty a beztiaže, svetlú rohovú pohovku, kontrastnú stoličku, čierny dekoratívny krb a hojdaciu sieť, ktorá sa stala skutočným vrcholom tohto vyhradeného priestoru.

11. Multifunkčný interiér

Štýlový a funkčný interiér obývacej izby v neutrálnych farbách.

Úžasná obývacia izba zariadená v neutrálnych farbách s lakonickou šedou pohovkou, množstvom dreveného nábytku a množstvom nádherných dekoratívnych detailov, vďaka ktorým je tento priestor svetlý a originálny.

12. Práškové odtiene

Luxusná obývacia izba v ružových a zlatých odtieňoch.

Elegantná obývacia izba s ohromujúcimi stenami tlmených ružových odtieňov, dvoma mäkkými kreslami, dizajnovým stolom a zlatými lampami, ktoré vytvárajú atmosféru bohatstva a luxusu.

13. Loft

Loftový štýl obývacej izby.

Veľkolepá obývacia izba, zdobená v dnešnom populárnom štýle podkrovia, ktorá sa prejavuje v dekorácii tehlovej steny, v pôvodných otvorených policiach, priliehajúcom k pohodlnému modernému nábytku.

14. Moderná klasika

Elegantná svetlá obývacia izba v modernom štýle.

Úžasná obývacia izba s originálnou výzdobou stien s prízvukom, príjemnou čiernou pohovkou, šedým kobercom, pleteným osmanským kobercom, nádhernými textilnými detailami a množstvom živých rastlín.
Video bonus:

15. Kúzlo bielej

Malá obývacia izba v jasných farbách.

Ideálnym riešením pre aktívnych mladých ľudí bude malá moderná obývacia izba s bielymi stenami, rohová pohovka v ušľachtilej šedej farbe, konferenčný stolík, otvorené police a svetlé textílie.

16. Celkom biela

Drobná snehobiela obývačka.

Príjemná obývacia izba, ktorej steny sú natreté snehovo-bielou farbou, ktorá vyhladila rohy a umožnila výrazné zväčšenie priestoru. Vďaka kompaktnému svetelnému nábytku, vstavanému biokrbu, dekoratívnemu drevu a veľkému obrazu, ktorý sa stal ústredným bodom tohto jedinečného interiéru.

17. Veselá atmosféra

Malá veselá obývacia izba.

Malá obývacia izba s neutrálnymi nenápadnými stenami, jednoduchá čierna pohovka, moderné kreslo príjemnej zelenej farby a svetlé kreatívne detaily vo forme pohovkových vankúšov, obrazov a stojacej lampy, vďaka ktorým je interiér svieži, dynamický a veselý.

18. Zmiešajte textúru

Obývacia izba s pôvodnou dekoráciou steny.

Minimalistický obývacia izba, ktorej vrcholom bola nezvyčajná kombinácia bieleho hladkého povrchu a drsného kamenného spracovania.

Video bonus:

Pin
Send
Share
Send
Send