Užitočné nápady

15 veľmi zvláštne, ale veľmi užitočné v kuchynských pomôckach, ktoré ocení každá hostiteľka

Pin
Send
Share
Send
Send


Dnes môže trh nájsť veľké množstvo „inteligentných“ kuchynských prístrojov, ktoré sú „priateľmi“ pomocou smartfónu a môžu namiesto hostesky robiť veľa. A sú tu iba roztomilé a zábavné zariadenia, ktoré určite budú mať miesto v každej kuchyni. Kuchynské pomôcky, ktoré sa zbierajú v tomto prehľade, spája skutočnosť, že sú trochu divné a zároveň mimoriadne užitočné a určite poskytnú dobrú náladu všetkým domácnostiam.

1. Kubické vajcia

Zábavný kuchynský prístroj: kubické vajcia.

Tí, ktorí sú horlivým obdivovateľom lega alebo kubizmu, by určite mali dostať tento prístroj. Umožňuje výrobu kubických varených vajec.

2. Mikrovlnná rúra

Zábavný kuchynský prístroj: mikrovlnná rúra.

Ak má niekto rád piknik, ale je príliš lenivý na to, aby si urobil oheň a varil, je pre neho ideálna nasledujúca miniatúrna mikrovlnná rúra. Uľahčí to varenie obľúbeného kempového občerstvenia bez ohňa.

3. Hojdacie kreslo pre džbán

Zábavný kuchynský prístroj: hojdacia stolička na džbán.

Gadget "Roll N Pour" slúži ako druh hojdacej stoličky pre džbán s džúsom alebo mliekom. Eliminuje potrebu namáhania, zdvíhania džbánu (alebo balenia) a vylievania nápoja z neho.

4. Dudlík "Pac Man"

Zábavný kuchynský prístroj: rúra na rukavice bez prstov "Pac Man".

Tieto silikónové rukavice ponúkajú neobvyklú alternatívu k tradičným rukavicom na pečenie. Moderné deti samozrejme už nemusia vedieť, kto je „Pac Man“, ale počas varenia sa určite zaistí úsmev.

5. Strúhadlo na aligátor

Zábavný kuchynský prístroj: strúhadlo-aligátor.

Tento zábavný kuchynský strúhadlo má rukoväte, z ktorých každá má tvar polovice krokodílej hlavy. Ak sa nástroj nepoužíva, môže sa zložiť, po čom bude strúhadlo vyzerať ako zuby aligátora.

6. Čistič kukurice

Zábavný kuchynský prístroj: čistič kukurice.

Táto vec vyzerá ako prsteň, ktorý sa kladie na kukuričný klas, po ktorom musia len držať klas. V tomto prípade sa všetky zrná starostlivo vyčistia.

7. Bezdotykový teplomer

Zábavný kuchynský prístroj: miniatúrny bezkontaktný infračervený teplomer.

Tento malý infračervený teplomer je veľmi vhodný, pretože na určenie presnej teploty sa nemusí dotýkať potravín (chyba je približne dva stupne Celzia). Gadget je skvelý na cestovanie.

8. Sendvičová sušienková tyčinka

Zábavný kuchynský prístroj: prútik na sendvičové sušienky „Oreo“.

Ako viete, pečivo Oreo musí byť pred použitím namočené do mlieka. V takom prípade nevyhnutne zašpinite ruky. "Dipr" - palica, niečo ako palica na selfie, ktorá má polkruhovú priľnavosť, ideálna na sušienky. Teraz to nebudete musieť robiť prstami.

9. Spice Gun

Zábavný kuchynský prístroj: pištoľ na korenie.

Prečo musíte pridať korenie rukami, ak je to možné pomocou špeciálneho revolvera. Takúto „zbraň“ bude vhodné vziať so sebou na piknik. Tiež sa nebudete musieť obávať, že korenie skončí, pretože revolver je dodávaný s dvoma opakovane použiteľnými „kazetami“.

10. Stojan na slaninu

Zábavný kuchynský prístroj: stojan na slaninu.

Mnoho ľudí miluje vyprážanú slaninu, ale málokto vie, že sa dá v panvici variť oveľa rýchlejšie, ako je obvyklé. Na podobný stojan, podobne ako bielizeň, môžete zavesiť plátky slaniny a potom ju vložiť do mikrovlnnej rúry.

11. Kocka na ravioly

Zábavný kuchynský prístroj: kocka na ravioli.

Tí, ktorí si vyrábajú vlastné domáce knedle, vedia, aké je ťažké ich formovať ručne. Táto úloha sa dá zjednodušiť pomocou takého užitočného nástroja, ktorý súčasne vytvorí štyri nádherné knedle.

12. Inteligentný podnos na vajcia

Zábavný kuchynský prístroj: inteligentný podnos na vajcia.

Špičková technológia Egg Minder sa môže synchronizovať so smartfónom, aby užívateľ mohol zistiť, koľko vajíčok je v chladničke jediným dotykom obrazovky, ktoré už vajcia už vypršali a oveľa viac. Toto je Facebook ... pre vajcia.

13. Špagety Vidlička

Zábavný kuchynský prístroj: špagetová vidlička.

Prečo žuť špagety na vlastnej vidličke, ak to príbory dokážu sami? Túto zástrčku na batériách stačí zapojiť do cestovín a stlačiť tlačidlo na rukoväti. Osobitnou výhodou je, že zástrčka má odnímateľnú hlavu, ktorá sa ľahko čistí.

14. Olejová fréza

Zábavná kuchynská pomôcka: rezačka oleja.

Tento šikovný nástroj vám umožňuje aplikovať dokonalé vrstvy masla na každé varené jedlo. Stačí stlačiť tlačidlo a z tyče oleja sa odreže ideálna doska.

15. Separátor vajec

Zábavný kuchynský prístroj: oddeľovač vajec.

Tento žĺtkový extraktor rieši jeden z najviac frustrujúcich hádaniek na varenie. Tento nástroj môže z vajec žĺtky vysať. Potom sa môžu naliať do inej misky.

BONUS

Odlučovač vajíčok Bon Appetit.

Pin
Send
Share
Send
Send