Užitočné nápady

Jednoduché spôsoby, ako urobiť kuchyňu menej zaplnenou: správne pokyny pre skladovanie

Pin
Send
Share
Send
Send


Veľa času trávime v kuchyni. Varenie, rozprávanie s priateľmi, len relaxácia pri šálke čaju. V tejto miestnosti je vždy veľa vecí.

To všetko je uložené v skrinkách, na stole, v chladničke, niekedy dokonca aj na parapete. Vždy chcete, aby bola kuchyňa priestranná a menej preplnená.

Prineste späť priestor s veľmi chladnými a cenovo dostupnými riešeniami pre ukladanie dát.

1. Uteráky na mieste

Držiak na uterák šetrí miesto.

Vytiahnite papierové utierky zo stola a vytvorte si priestor na každodenné varenie. Na tento účel použite držiak, ktorý je zavesený na dverách skrinky. Takéto zariadenie poskytuje rýchly prístup k rolke. Ak chcete používať krájaciu dosku alebo zapnúť kávovar, nemusíte uteráky dráždiť.

2. Zvýšte funkčnosť poličiek.

Závesné koše je možné pripevniť na police alebo na stôl.

Zdvojnásobte úložný priestor pomocou závesných košov nad každou poličkou. Ich jednoduchý dizajn dokonale dopĺňa drevené police a prípadne zaplňuje zbytočný vertikálny priestor nad nízkymi plechovkami, škatuľami a inými predmetmi. Racionálne využitie interiéru skrinky je dôležitým bodom pre oslobodenie kuchyne.

3. Buďte opatrní

Držiak chladničky robí kuchyňu príjemnejšou.

Chladnička pre mnoho žien v domácnosti je vhodným miestom pre poznámky, upomienky a dokonca aj pohľadnice. Všetko by bolo v poriadku, keby to nebolo pre celý zväzok papierov, ktoré sú namontované na dverách chladničky. Vyzerá to príliš pekne. Problémy sa môžete vyhnúť zavesením magnetického organizéra na chladničku dostatočne dlhým a spoľahlivým spôsobom na zhromaždenie všetkých voľných papierov na jednom mieste. Uchová si a na vedomie, v ktorom bude dobré ranné želanie, recept a potvrdenie o platbe elektriny.

Skladacie odmerky nezaberajú veľa miesta.

Pohodlné varenie by nemalo spôsobovať problémy ani ukladať potrebné veci do kuchyne. Používajte skladacie poháre, ktoré sú vyrobené z nepriľnavého silikónu a ktoré sú zostavené ako matraceoshka. Ľahko sa zmestia do každého preplneného šatníka. A keďže sú vyrobené zo špeciálneho silikónu, možno ich prať v umývačke riadu, čo uľahčuje čistenie.

5. Dream boxy

Vždy je potrebný ďalší priestor v chladničke.

Je to známe mnohým: hneď ako vybijete tašky po ceste do obchodu, vstavané zásuvky vašej chladničky sa naplnia až po okraj, natoľko, že sa dajú ťažko otvoriť a zavrieť. Určite ste niekedy chceli mať k dispozícii ďalšie úložné priestory. Toto je jednoduchý spôsob, ako splniť svoj sen o ďalších krabiciach. Jednoducho nainštalujte zásuvky do chladničky, ktoré sa pohodlne zmestia do poličiek, čo vám poskytne ďalší priestor na umiestnenie malých predmetov.

6. Nože, poznať svoje miesto.

Držiak magnetického noža je druhý a nôž je na svojom mieste.

Nože sa veľmi často udržiavajú strašne: iba na polici, v pohári, v zásuvke. Je to nepohodlné, zakaždým, keď ich získať a potom dať späť. Je oveľa jednoduchšie vytvoriť si priestor a zároveň nechať po ruke potrebné nože. Pomôže to magnetickému držiaku, ktorý je vhodne umiestnený na stene. Umiestnite pásik na akékoľvek miesto, ktoré je pre vás najvýhodnejšie, či už v blízkosti kachlí, za umývadlom alebo na boku chladničky. Môžete si vybrať jednoduchý držiak a môžete žiariť podľa vzoru alebo aplikácie - všetko záleží na vašom vkusu.

7. Plastové kráľovstvo

Bez kontajnerov aká objednávka?

Plastové skladovacie nádoby sú v každej kuchyni. Kde bez nich? Potrebujeme ich na ukladanie zvyškov potravín. Je však veľmi nepohodlné neustále hľadať kryty z kontajnerov a ešte viac nepríjemné, keď sa na poličku odmietnu nevhodné nádoby. Aby ste nestrácali nervy, nevyberajte si jednotlivé nádoby, ale súpravy. Existuje veľa možností - buď všetky poháre sú rovnaké a potom viečka vyhovujú ktorejkoľvek z nich alebo súprava obsahuje nádoby rôznych veľkostí a potom ich možno uložiť vložením do seba.

8. Všetci Navid

Karuselový regál vám umožňuje optimalizovať priestor.

Korenie, chuťové prísady a ďalšie kulinárske prísady sa môžu stratiť vo vysokých skriniach alebo hlboko v rohoch. Aby ste sa neobťažovali pri hľadaní toho, čo potrebujete, stačí kúpiť otočnú poličku. Toto príslušenstvo sa často vykonáva na inštaláciu v rohoch skriniek a môže byť tiež vybavené výsuvnými policami. Dnes v železiarňach nájdete rôzne modely takýchto pohodlných otočných políc. Vyberte si ten, ktorý si môžete dovoliť a ktorý sa najlepšie hodí.

9. Rozdeľte a dobývajte

Poradie v rámčekoch je pekné.

Neexistuje lepší spôsob, ako prekonať neporiadok v kuchynských zásuvkách, ako nainštalovať nastaviteľné priečky alebo pravidelné organizéry. Môžete rýchlo nájsť tú správnu vec, pretože sa nebude miešať so zvyškom. Organizátora si môžete vyrobiť vlastnými rukami z akejkoľvek lepenkovej škatule a rozdeliť ho na pásy, ale oveľa pohodlnejšie je kúpiť si hotový plastový doplnok, ktorý môžete bezpečne umyť mydlom. S ním obnovíte poriadok v kuchynských zásuvkách a zbavíte sa potreby do nich kopať a hľadáte správne detaily.

10. Umyte a zložte

Skladací cedník nezaberá veľa miesta.

Potrebujeme cedník, keď je potrebné umyť bobule alebo vložiť hotové cestoviny. To vám umožní rýchlo opláchnuť chutné ovocie, vypustiť vriacu vodu a vložiť cestoviny na taniere. Možno existuje ešte niekoľko možností na použitie cedníka, ale nie sú také populárne. Zvyšok času leží na poličke a zaujíma vzácne miesto. Riešenie je jednoduché: kúpte si silikónový cedník, ktorý sa dá zložiť na plochý disk. Po použití sa dá zavesiť na stenu alebo vložiť do škatule, kde sa až nabudúce krčí.

11. Aké sú unavené tieto obaly.

Každý obal má svoje vlastné miesto.

Jedným z najbláznivejších problémov domáceho kuchára je hľadať veko z panvice alebo panvice. Nie sú vždy po ruke. Mali by sa hľadať v skrini, niekedy vyhadzujú aj zvyšok jedla naraz. Nastal čas na organizačné zásahy. Na uloženie viečok si môžete kúpiť špeciálny organizér, ktorého police sa môžu roztiahnuť alebo zúžiť tak, aby sa zmestili veka alebo formy na pečenie rôznych veľkostí. Varenie bude oveľa príjemnejšie, keď nebudete musieť hľadať vždy vhodné veko.

Pin
Send
Share
Send
Send