Užitočné nápady

Top 10 nápadov na skladovanie obuvi

Pin
Send
Share
Send
Send


Videli ste veľa ľudí, ktorí majú v každej sezóne iba 2-3 páry obuvi? Nie každý je schopný takýchto zázrakov minimalizmu.

Stále však existujú topánky ďalších členov rodiny a všetky tieto poklady je potrebné niekde uložiť, najlepšie zvlášť, skutočné topánky na jednom mieste a mimosezónne topánky na inom mieste.

Hovoríme o najlepších dostupných možnostiach.

Skrinka na obuv

Ak sa vám na chodbe podarí nájsť miesto pre topánku, polovica problému je vyriešená - tu si môžete ponechať všetky súčasné topánky, zatiaľ čo budú mimo dohľadu a chránené pred prachom. V zvyčajnej skrinke na topánky, plytké police, zatvorené dvere.

Špeciálna topánka kabinet galoshnitsa

Táto skrinka je uzavretý úložný priestor so špeciálnymi policami: topánky v nich stoja zvisle, takže aj keď tam dáte špinavé topánky, všetka špina bude tiecť do drážky, ktorá sa potom musí iba opláchnuť.

Pri kúpe skrinky dávajte pozor na výšku políc. Niektoré galošičky držia iba tenisky / topánky / čižmy, ale vysoké topánky sa nezmestia. S najväčšou pravdepodobnosťou by bolo racionálnejšie udržiavať ich oddelené, ako tráviť užitočný priestor skrinky pod dvojitou výškou.

Vešiak na obuv

Jedná sa o klasické a jednoduché riešenie skladovania obuvi, ktorú často nosíte v tejto sezóne. Zvyčajne sa jedná o špeciálny kus nábytku z dvoch až troch políc, na vrch ktorého si môžete sadnúť, keď nosíte topánky alebo si nosíte tašku. Vďaka tejto funkcii je polica na topánky základným prvkom väčšiny chodieb. Môže sa skombinovať so skriňou, potom na polici budú topánky, ktoré sa nosia každý deň, av skrini - zvyšok. Na dlhodobé skladovanie nie je polica nevhodná, pretože topánky zhromažďujú prach.

Zvyčajné nástenné police alebo originálne stojany môžu fungovať ako topánka, ako na fotografii nižšie.

Miesto na obuv v skrini

Ak je vo vašej predsieni kompletný šatník, môže sa v nej uložiť väčšina obuvi. Za týmto účelom umiestnite v spodnej časti skrinky na topánky, kovové výsuvné koše alebo špeciálne držiaky na obuv. Najzriedkavejšie alebo sezónne topánky sa dajú skladovať v škatuliach alebo nádobách na hornej polici skrinky, pričom každá sezóna rotuje správnou obuvou zhora nadol a naopak. Samozrejme, šatník v spálni alebo samostatná šatňa bude tiež vhodná na skladovanie, ale iba na mimosezónnu obuv, pretože zakaždým, keď sa umyte, osušíte a zoberiete obuv, ktorú zajtra nosíte, príliš pracovne náročná.

Akýkoľvek šatník ako topánka

Skladovanie obuvi môže byť originálne, ak ju použijete pre túto vintage skrinku na riad alebo zasklené police. Je dobré, ak má uzavretú spodnú časť a otvorené police na vrchu - potom môžete položiť najroztomilejšie topánky na police, nechať pôsobiť ako dekor a schovať plsťové topánky alebo staré tenisky za nepriehľadné dvere.

Stojan na topánky

Výrobcovia sa už dlho hádali o najlepšom spôsobe skladovania nábytku a dosiahli určitý úspech. Čo stojí iba množstvo stojanov na topánky, ktoré vám umožňujú umiestniť topánky kompaktné a roztomilé. Analógy takýchto stojanov môžu byť vyrobené nezávisle: napríklad je vhodné ukladať topánky na vešiakoch so sponami.

organizátori

Organizátor je skvelým riešením na uloženie letnej a domácej obuvi. Špeciálne namontované doplnky, ktoré vám umožňujú efektívne využívať vnútorný povrch dverí skrinky. Organizátori s bunkami sú však tiež vhodní: každá obuv alebo pár topánok má svoju vlastnú bunku, všetko je veľmi jasné a kompaktné - organizátor sám je skrytý v skrini alebo pod posteľou.

Krásne boxy

Mnoho sezónnych topánok ukladá do bežných škatúľ alebo kontajnerov v skrini alebo šatni. Toto úložisko sa však môže skrášliť a zorganizovať, najmä ak sú krabice neustále chytené do očí. Okamžite si môžete kúpiť ozdobné nádoby a uložiť do nich obuv, alebo ísť rozpočtovým spôsobom - prilepte zvyčajné škatule so zvyškom tapety alebo papierom na darčekové balenie. Ak podpíšete každý kontajner alebo ešte lepšie prilepíte fotografiu s obsahom, hľadanie správneho páru bude niekoľkonásobne jednoduchšie a dizajn bude pre oko príjemný.

Pin
Send
Share
Send
Send