Užitočné nápady

Luxusná chebby chic kuchyňa od najlepších návrhárov

Pin
Send
Share
Send
Send


Zchladená elegancia ako žiadny iný štýl závisí od výberu detailov.

Ide o celú filozofiu, ktorá sa snaží obklopiť takým dekorom, ktorý dodáva teplo a pohodlie, ale nie bez praktickosti.

Ponúkame prehľad 50 ohromujúcich kuchýň, ktoré dokazujú potrebu dôrazu na individualitu a charakter.

Interiér kuchyne od Pam DiCapo

Shabby Chic Interiér kuchyne

Interiér kuchyne od Soho House v New Yorku

Rovnako ako iné štýly, ktoré sa rodia v podmienkach kultúrnej revolúcie, nepodporuje konzumizmus, ktorý ponúka staré veci. Pre modernú generáciu to znamená koncept sociálnej a environmentálnej zodpovednosti. Kuchyňa je ideálna pre omšelé elegancie. Obzvlášť ako to bude musieť pre tých, ktorí radi porušujú konvencie a hľadajú svoju vlastnú cestu.

Splash štýly

Shabby elegantný interiér kuchyne s malým jedálenským kútom

Shabby Chic Interiér kuchyne

Shabby Chic Interiér kuchyne

Nemali by ste sa obmedzovať na striktné definície štýlu zchátralého štýlu, vždy by ste mali experimentovať, aby ste do kuchyne dostali osobnosť. Shabby chic je štýl, ktorý vám umožní zdobiť miestnosť kombináciou estetiky a ergonómie prakticky bez veľkých nákladov.

Belgická verzia omšelé šik

Shabby Chic Interiér kuchyne

Interiér kuchyne z ateliéru PAD

Môžete vstúpiť do prvkov očarujúceho štýlu pláže, pamätať na pobrežné kúzlo, pridať trochu francúzskej foppery alebo rustikálnej tradície. Shabby chic je štýl, ktorý absorboval všetky svetlé prvky a harmonicky ich kombinoval.

Interiér kuchyne od Porte del Passato Srl

Štýlová kuchyňa s modernou ergonómiou od spoločnosti Sadro Design Studio

Shabby Chic Interiér kuchyne

Všetko, čo musíte urobiť, je dať jej tvar v kuchyni, opotrebovaná elegancia uľahčuje manévrovanie, aby sa dosiahol cieľ. Na bleších trhoch často nájdete vintage gizmy, doplnky, staré dvere alebo rustikálne prvky, ktoré v novom interiéri žiaria.

Police a skladovacie systémy

Otvorte police vo vnútri kuchyne

Neobvyklý nábytok v interiéri kuchyne

Interiér kuchyne od Sarah Natsumi Moore

Nemôžete hovoriť o kuchyni a ignorovať stoly, skrinky, police a ďalšie prvky úložného systému. Kuchyňa v štýle shabby chic vám umožní vyhnúť sa monotónnosti a predvídateľnosti, pokiaľ ide o výber kuchynského nábytku.

Shabby Chic Interiér kuchyne

Interiér kuchyne od Briana Watforda

Interiér kuchyne od Alicia Shearer Interiérový dizajn

Najobľúbenejšou možnosťou je staršia úprava tradičnej formy nábytku, na druhom mieste sú otvorené police, ktoré majú pôvod v rustikálnom štýle. Umožňujú vám predvádzať kuchynské náčinie a pomáhajú vytvárať atmosféru pravosti.

Interiér kuchyne od Alison Kandler Interiérový dizajn

Shabby Chic Interiér kuchyne

Interiér kuchyne od Holly Marder

Nie je možné ignorovať kuchynský ostrov, v posledných rokoch sa stal jednou z hlavných zložiek modernej kuchyne. Ako svoju kvalitu môžete bezpečne použiť starý ošúchaný stôl, ktorý sa nachádza na blším trhu. Môže byť rýchlo opravený alebo opravený a dokonale sa vyrovná s úlohou dokonca aj jedálenského stola.

Elegantnejšie ako oder

Interiér kuchyne od Alison Kandler Interiérový dizajn

Interiér kuchyne od J.A.S. Design-Build

Shabby Chic Interiér kuchyne

Shabby chic je kombináciou luxusu, elegancie s antikou a vintage. Všetky nálezy sú úhľadne umiestnené na miestach, ktoré sú pre ne vybrané, a premieňajú sa na úžasné dekorácie interiéru. Môžete bezpečne sledovať svoje preferencie a venovať väčšiu pozornosť štýlu alebo komfortu kuchyne.

Interiér kuchyne od Corynne Pless

Interiér kuchyne od spoločnosti Debra Campbell Design

Malá a funkčná kuchyňa

Pred začatím transformácie celého domu bude kuchyňa vynikajúcim školiacim miestom pre začiatočníkov, ktorí chcú vidieť, ako bude vyzerať ošúchaná šik v interiéri. Najlepšie je začať s použitým nábytkom, starou príborkou v rohu alebo originálnym kuchynským ostrovom.

Odtiene bielej

Interiér kuchyne od Harrison Design Associates

Shabby elegantný interiér kuchyne s dláždenými podlahami

Interiér kuchyne od Holly Marder

Jedným z hlavných faktorov, ktoré ovplyvňujú výber štýlovej chabej elegancie pre kuchyňu - je schopnosť opustiť dominanciu bielej. Možno prítomnosť veľkého množstva bielych jedál a domácich spotrebičov alebo zložitosť čistenia vysvetľuje obmedzený počet bielych odtieňov v kuchyni. Avšak, ak sa vám skutočne páči biela farba, štýl zchladnutej elegancie nevylučuje možnosť jej použitia. V interiéri predstaví prvok ženskosti.

Interiér bielej kuchyne

Interiér bielej kuchyne

Interiér kuchyne od Jenny Rausch

Vzhľadom na rastúcu popularitu šedých odtieňov v posledných rokoch, béžová stratila svoju pozíciu. To však neznamená, že sa musíte vzdať. Môžete skúsiť svetlý krém alebo sivobiely odtieň. Pomôžu vám dodať väčšiu vizuálnu hĺbku a niekoľko dobre umiestnených pastelových odtieňov alebo prízvuková stena vytvoria zmes retro a ošunpanej elegancie, ktorá bude vyzerať skvele.

Malé kuchyne v štýle shabby chic

Malá kuchyňa s pôvodným pracovným ostrovom

Kuchyňa v modrých odtieňoch

Svetlé jedlá v interiéri kuchyne od Paola Fusca Photo

Málo štýlov je rovnako vhodných pre malé miestnosti ako omšelé elegancie. Umožňuje vám vybrať si z veľkého množstva prvkov, čo je nepochybnou výhodou pre obmedzený priestor, ktorý často nemôže dodržiavať prísne pravidlá. Malé kuchyne vyzerajú pohodlnejšie vďaka použitiu originálneho rustikálneho dekoru alebo individuálneho prístupu.

Pin
Send
Share
Send
Send