Užitočné nápady

Neuveriteľné nápady pre tých, ktorí majú malú kúpeľňu.

Pin
Send
Share
Send
Send


Malá kúpeľňa vyžaduje neustálu optimalizáciu priestoru. Šampóny, gély a kozmetika sa napokon stávajú viac, ale priestor v miestnosti sa nezvyšuje. Preto musia malí vlastníci vždy experimentovať a vymýšľať niečo nové. V tomto sú tiež klady, ako je známe, nové nápady iba maľujú a osviežujú interiér. Našli sme veľa inšpiratívnych príkladov, ktoré pomôžu správne optimalizovať priestor v malej kúpeľni.

Vertikálne skladovanie

Vertikálne skladovanie v kúpeľni

Najbezpečnejším spôsobom, ako umiestniť čo najviac vecí osobnej hygieny, je zorganizovať vertikálne skladovanie. K tomu sú užitočné otvorené police malého formátu, mobilné police, kompaktné nástenné skrinky a rohové stojany. Dokonca aj najbežnejší schodík dokáže s úložným systémom urobiť skvelú prácu. A tak, aby interiér vane nebol nudný, je vhodné zvoliť nábytok svetlých farieb alebo ho prefarbiť sami Takéto interiérové ​​prvky budú pôsobiť ako farebné škvrny a vytvárať dobrú atmosféru.

Nábytok v kúpeľni ako skladovací systém

Ďalšou možnosťou použitia rebríka v kúpeľni

Pojazdná polica

Štýlové úložné priestory v kúpeľni

Stlačte maximálne

Uskladnenie v oblasti sprchovania

Je potrebné využiť celý potenciál malej miestnosti a vytlačiť z nej maximum. Preto v systéme skladovania musíte použiť priestor nad kúpeľňou, toaletou, v sprche a pod umývadlom. Tu budú skutočnými pomocníkmi namontované police, kovové kontajnery a strešné koľajnice.

Úložný priestor nad toaletou

Police na skladovanie nad toaletou

Uskladnenie pod umývadlom

Neobvyklé použitie bagety

Skladovanie v blízkosti kúpeľa

Ukladanie uterákov

Ukladanie uterákov

Niekedy v kúpeľni musíte umiestniť veľké množstvo uterákov. Zvládnuť to pomôže skryte viacúrovňový držiak, ktorý sa ľahko skryje za dverami. Pre čisté uteráky nie je zbytočné inštalovať sklopný organizér a umiestniť uteráky do skrúteného tvaru. Pre rozmanitosť si môžete zahrať s tvarmi a dizajnom vyhrievaných košov na uteráky.

Štýlové a nezvyčajné uloženie uterákov v kúpeľni

Skrytý držiak na uteráky

Organizér na ukladanie uterákov a predmetov osobnej hygieny

Kreatívnosť a pohodlie

V malej kúpeľni, dokonca aj vo fáze opravy, môžete vytvoriť niekoľko tajných skladovacích systémov a zamaskovať ich pod obvyklé keramické obklady. Skrytie predmetov osobnej starostlivosti je ľahké za zrkadlom. Ak to chcete urobiť, mali by ste zvoliť špeciálny model s posuvnými bočnými zásuvkami alebo skrytou skrinkou.

Skrytý úložný systém v kúpeľni

Zrkadlo úložiska

Existuje veľké množstvo nápadov, ktoré môžu zmeniť interiér malej kúpeľne. Hlavná vec je, že lakonicky zapadajú do priestoru a potešia oko.

Štýlové kúpeľňové skrinky

Skladovanie toaletného papiera

Štýlové sklenené nádoby na uchovávanie zubných kefiek

Laconic skladovací systém

Laconic a štýlový

Závesný organizér na ukladanie kefiek

Zaujímavý nápad pre malú kúpeľňu

Pin
Send
Share
Send
Send