Užitočné nápady

18 štýlových a moderných kúpeľní, vďaka ktorým budete premýšľať o inštalácii sprchovacieho kúta

Pin
Send
Share
Send
Send


Je čas premýšľať o tom, čo je v kúpeľni lepšie. Úprimne povedané, miesto je intímne, a preto by mal byť primeraný prístup k jeho zlepšeniu.

Bez prečítania konkrétnych príkladov sa samozrejme nič nedá vylepšiť. Iba také boli zozbierané v tradičnom prehľade. Možno je niečo vhodné pre váš domov. Šťastné prezeranie.

1. Klasika s obmedzením

Priestranná sprchová kabína v klasickom štýle.

Priestranná sprchová kabína s nízkym suterénom, moderná sanitárna technika, rohové police, malá lavica a sklenené posuvné dvere vo vnútri susednej kúpeľne, zdobené krémovo hnedými odtieňmi.

2. Ergonomické riešenie

Drobná sprchová kabína.

Kompaktná rohová kabína s osvetlením, reproduktormi a rôznymi spôsobmi prívodu vody sa stala funkčným doplnkom malej susednej kúpeľne zdobenej čiernou a bielou.

3. Pentagón

Sprchovací kút s piatimi hranami.

Elegantná päťuholníková sprchová kabína s nízkym prahom, ktorá zabraňuje vytekaniu vody zo sprchovacieho kúta, steny zdobené svetlo šedými keramickými dlaždicami a pohodlné miesto na skladovanie hygienických výrobkov.

4. Výklenok

Sprchovací kút vo výklenku.

Svetlá kúpeľňa s priestranným sprchovacím kútom, vybavená výklenkom a skrytá za dverami z matného skla.

5. Šedý mnohosten

Rohová sprcha so sivými stenami.

Štýlová kúpeľňa zdobená šedo-hnedými farbami s hranatým päťuholníkovým sprchovacím kútom, ktorá nemá výrobnú paletu a je oddelená od spoločného priestoru polosklom a sklom.

6. Dva v jednom

Kúpeľňa s kombinovaným hydroboxom.

Elegantná kúpeľňa v bielych a modrých odtieňoch s kombinovaným hydroboxom, ktorá pozostáva z vane, guľatého sprchovacieho kúta s otočnými sklenenými dverami a mnohých políc na kozmetické a hygienické výrobky.

7. Nezvyčajné prevedenie

Rohová kabína s originálnym povrchom.

Útulná kúpeľňa s množstvom drevených prvkov a rohovou sprchou so sklenenými dverami a neobvyklým povrchom pripomínajúcim svetlofarebné surové drevo.

8. Sklo

Sprchová kabína zo skla.

Moderná sklenená konštrukcia so svetlou stenou, zdobená tmavozelenými dlaždicami a výklenkami pre rôzne maličkosti, sa stala skutočným vrcholom svetelného kúpeľa v štýle minimalizmu.

9. Kompaktné riešenie

Malá kabína za farebným sklom.

Mimoriadne svetlá a uprataná kúpeľňa s malým sprchovacím kútom v rohu, skrytá za stenou a dverami z modrého skla.

10. Luxus a pohodlie

Moderná sprcha s hnedými stenami.

Luxusný interiér malej susednej kúpeľne zdobený hnedými tónmi s ergonomickým rohovým boxom, oddelený od zvyšku priestoru sklenenými stenami a posuvnými dverami.

11. Minimalizmus

Sprchovací kút v štýle minimalizmu.

Úžasná kúpeľňa so snehovo-bielym poťahom, ktorého vrcholom bola minimalistická uzavretá sprcha s mäkkým osvetlením a skladacími lavicami z prírodného dreva.

12. Laconic dizajn

Dizajn sprchových kútov Laconic.

Malá kúpeľňa v tmavých farbách s moderným príslušenstvom a elegantná sprcha s nízkou vinylovou vaničkou, úzka polica vo výklenku a sklenené steny.

13. Priemyselný štýl

Otvorený sprchovací kút vo výklenku.

Atmosférická kúpeľňa s komplexnou geometriou, zariadená v priemyselnom štýle, s otvoreným sprchovacím kútom, vybavená v hlbokej výklenku.

14. Mozaika

Sprchový kút zdobený mozaikami.

Veľkolepá priľahlá kúpeľňa s ľahkými stenami a sprchovacím kútom, ktorých steny sú zdobené kontrastnou mozaikou tenkých úzkych dlaždíc.

15. Ergonomické riešenie

Drobná sprcha s hlbokou vaničkou.

Kompaktný sprchový kút, oddelený od umývadla úzkou sklenenou priečkou, s hlbokou základňou a závesom dokonale zapadá do interiéru malej kúpeľne zdobenej sivými odtieňmi.

16. Vintage dizajn

Sprchová kabína v štýle vintage.

Elegantná kúpeľňa v modrých odtieňoch, ktorej vrcholom bol neobvyklý chrómový dizajn v štýle vintage so sprchou a závesom.

17. Futuristický dizajn

Sprchová kabína vo fúzovanom štýle.

Mimoriadna kúpeľňa s bielymi stenami, kreatívnym umývadlom a žiarivým sprchovacím kútom s bohatými zelenými stenami a poličkou vo výklenku.

Video bonus:

18. Multifunkčný dizajn

Uzatvorená sprcha s hydromasážou.

Vynikajúca kúpeľňa, vyzdobená v príjemných tehlových odtieňoch s funkčným rohovým boxom, vybavená osvetlením a hydromasážnou funkciou.

Video bonus:

Pin
Send
Share
Send
Send