Užitočné nápady

Nápady na ukladanie vecí, s ktorými bude všetko na svojom mieste a vždy po ruke

Pin
Send
Share
Send
Send


Vždy, keď sa pokúsite nájsť to alebo ono, pýtate sa sami seba: kde to môže byť, a to napriek skutočnosti, že väčšina vecí, ktoré práve teraz potrebujete, je práve pred nosom.

Áno, iba si to nevšímame dôsledne ani kvôli našej únave a neprítomnosti, alebo preto, že dom je v globálnom chaose a všetko nie je na jeho mieste. Aby ste sa vyhli takýmto excesom, stačí zariadiť všetko na policiach podľa potreby a významu predmetov.

1. Na upevnenie obuvi použite tiahla

Špeciálne ťažné tyče na uloženie obuvi.

Ďalším dômyselným spôsobom, ako lepšie používať steny: kúpiť napínacie tyče a zavesiť ich do výklenku pre ľahkú inštaláciu stojana na obuv.

2. Používajte vešiaky na šaty

Otvorte vešiaky na šaty.

Ak vo vašom šatníku nie je dostatok miesta pre váš šatník, nezáleží na tom - použite vešiaky na šaty, ktoré dokonale poskytujú ďalší úložný priestor. A tiež sa poraďte s odborníkmi: zaveste na otvorený stojan všetky potrebné veci, ktoré budete nosiť v blízkej budúcnosti, nielenže ušetríte čas na poplatky, ale tiež zaistíte poriadok v byte.

3. Uteráky skladujte v kotúčoch

Uteráky skladujte správne.

Táto myšlienka ukladania uterákov nielen zaistí, aby váš šatník bol čistý a uprataný, ale tiež šetrí miesto, čo znamená, že môžete viac stierať v stiesnenej oblasti.

4. Na skladovanie malých predmetov používajte špeciálne panely alebo steny.

Usporiadatelia, deliče vecí.

Nezabudnite, že v žiadnom, aj najmenšom kabinete, by mal vládnuť poriadok. Preto sa podľa možností naučte veci rozdeliť medzi sebou, oplotiť ich špeciálnymi organizátormi vo forme buniek alebo špeciálnych oddeľovačov. To vám pomôže ušetriť miesto a organizovať veci oddelením spodného prádla od ponožiek atď.

6. Používajte koše na veci.

Krabice a koše na skladovanie.

Ak nemáte v krabici dostatok miesta, použite dodatočný organizér vo forme koša alebo boxu na svetre a ďalšie predmety, ktoré nechcete zavesiť ani naťahovať.

7. Používajte komodu ako nočný stolík.

Skladovanie hrudníka.

Na ďalšie uloženie použite ako nočný stolík malú komodu. Koniec koncov, toto je ideálne miesto na ukladanie mimosezónneho oblečenia, doplnkových súprav plachiet, doplnkov a oveľa viac.

8. Skryte ďalšie vankúše do postele alebo pod posteľ.

Skryte všetok prebytok v posteli alebo pod ním.

Ten, kto vymyslel vytvorenie výťahu pre svoju posteľ - génius. Vďaka tejto výklenku už nepotrebujete ďalšiu skriňu na posteľnú bielizeň a vankúše.

9. Používajte police

Používajte police nielen na určený účel.

Otvorené police si vyžadujú správnu kombináciu organizácie a štýlu. Začnite umiestnením potrebných vecí, ako sú koše a knihy, na police a potom pridajte nejaké štýlové dekoratívne predmety a doplnky, kde je miesto.

10. Neodhadzujte byt

Odpadkový kôš.

Pri nočnom stolíku umiestnite malý dekoratívny odpad, aby štítky, šeky a cenovky neprekážali vášmu komodu, nočnému stolu a iným povrchom.

11. Multifunkčné čelo postele

Priestor okolo postele používajte rozumne.

Obklopte posteľ malými policami a poličkou, aby bolo ideálnym miestom na ukladanie rôznych vecí.

12. Mimosezónne oblečenie skladujte v zásuvkách.

Zásuvky a koše na kolieskach.

Naučte sa udržiavať mimo sezónu veci mimo dohľadu, ale zároveň, aby ste ich v prípade potreby vždy dostali. Na tieto prípady sa používajú zásuvky alebo koše na kolieskach, vďaka ktorým bude prístup k oblečeniu, obuvi alebo taškám skrytým pred ľudskými očami čo najjednoduchší a najpohodlnejší.

13. Použite organizátora

Organizátor pre malé veci.

Namiesto zapínania nočného stolíka držte notebook, okuliare a technické zariadenia bližšie pomocou kompaktných organizérov, z ktorých niektoré sa dajú ľahko nainštalovať aj na bočné lišty postele.

Pin
Send
Share
Send
Send