Užitočné nápady

Štýlové balkóny, ktorých interiér inšpiruje k zmene.

Pin
Send
Share
Send
Send


Balkón - to nie je nevyhnutne miesto, kde si možno môžete ponechať zemiaky a stavebné materiály, ktoré zostali po poslednej oprave v dome.

Pozornosť našich čitateľov dva tucty neuveriteľné dizajnové možnosti pre balkón, z ktorých každý bude tlačiť, aby to ešte lepšie a zvyšok domu.

1. Komfortná zóna

Úzka lodžia s kreslom.

Lakonický dizajn úzkej lodžie so zelenými a béžovými stenami, pohodlné kreslo, silné rímske záclony, rastliny v štýlových kvetináčoch a množstvo čiernych a bielych obrazov na stenách.

2. Eklektický

Štýlový balkón v eklektickom štýle.

Ohromujúci balkón s nápadnými čiernymi a bielymi dlaždicami na podlahe, čiernym stropom a stenami, kompaktným okrúhlym stolom, rohovou pohovkou s bohatými modrými a mäkkými panelmi zdobiacimi steny vedľa nej.

3. Jarná nálada

Jednoduchý dizajn otvoreného balkóna.

Jednoduchý, ale veľmi útulný interiér otvoreného balkóna s malou lavicou, zdobený svetlým nábytkovým vankúšom, malým okrúhlym stolom, slnečníkom na ochranu pred slnkom, množstvom políc a množstvom rôznych rastlín v kvetináčoch.

4. Elegantný dizajn

Elegantná vnútorná lodžia.

Vrcholom tohto priestoru bola elegantná lodžia s panoramatickými oknami, snehovobiele steny, skladací stolík, nádherná pohovka vznešenej modrej farby a originálny obraz klasického luster.

5. Provence

Balkón v štýle Provence.

Moderná loggia s barom.

Laconic interiér štandardnej úzkej lodžie s imitáciou muriva na stenách, široký pult s okennými parapetmi, mierne množstvo originálnych dekoratívnych predmetov a pár kreatívnych vysokých stoličiek.

7. Tropická oáza

Balkón v tropickom štýle.

Milovníkom prírody sa určite bude páčiť, zelený balkón s prúteným nábytkom, drevená lavica a množstvo neobvyklých dekoratívnych predmetov.

8. Pokojná atmosféra

Lakonický dizajn lodžie v šedých odtieňoch.

Na emocionálne stretnutia pri šálke čaju alebo kávy je potrebná úzka loggia zdobená sivými odtieňmi, s jednoduchým dreveným stolom, dvoma stoličkami a množstvom dekoratívnych detailov.

9. Celkom biela

Snehovobiela vnútorná lodžia.

Úzka loggia so snehovo bielymi stenami, úzky parapet, ktorý slúži ako barový pult, a dve štýlové biele kreslá.

10. Svetlo a pôvab

Očarujúci svetlý balkón.

Skromný balkón zdobený vo svetlých neutrálnych farbách s kompaktnou pohovkou, skladacím stolom a dekoratívnou poličkou bude vynikajúcim miestom na oddych na samote.

11. Make-up miestnosť

Balkón s toaletným stolíkom.

Spálňa v kombinácii s balkónom, vybavená útulnou šatňou s toaletným stolom, zrkadlovým boxom a kvalitným osvetlením.

12. Kúzlo stromu

Otvorený balkón obložený drevom.

Nádherný dizajn otvoreného balkóna s dlhou rohovou lavicou pozdĺž zábradlia bude skvelým miestom na oddych medzi priateľmi.

13. Kabinet

Svetlý kabinet na lodžii.

Štýlový dizajn skrinky, zariadenej na lodžii, so svetlým pracovným stolom, ktorý účinne vyniká na pozadí tmavých stien a podlahy.

14. Pohovka

Loggia s obrovskou pohovkou.

Úžasná loggia s ľahkými stenami, niekoľkými policami na knihy a štýlovou červenou pohovkou, ktorá zaberá väčšinu priestoru.

15. Minimalizmus

Loggia v bielych a sivých odtieňoch.

Štýlový dizajn úzkej lodžie zdobenej v minimalistickom štýle, s ľahkými stenami, prízvukovou stenou, kontrastným šedým kreslom a pohovkou.

16. Spáč

Útulná lodžia s posteľou.

Svetlý útulný balkón s kompaktnou posteľou a poličkou je skvelým miestom na osamelý odpočinok a čítanie.

17. Čerstvý priestor

Úzka loggia s modrými stenami.

Úzka loggia s modrými stenami, malá vstavaná pohovka a silné záclony chránia priestor pred slnkom.

Video bonus:

18. Nárazová stena

Moderný balkón s prízvukovou stenou.

Moderný balkón s prízvukovou stenou zdobený drevenými šesťuholníkovými dlaždicami, funkčnou pohovkou a lakonickým konferenčným stolíkom.

19. Moderný štýl

Lodžia v modernom štýle.

Štýlová lodžia zariadená v modernom štýle s pohodlným kreslom, podlahovou lampou a prízvukovou stenou lemovanou textúrami fialových panelov.

20. škandinávsky štýl

Loggia v škandinávskom štýle.

Majitelia malých bytov určite zaujmú svetlá škandinávska lodžia so žiarivo žltým stolom, knižnica a moderná kancelárska stolička.

Video bonus:

Pin
Send
Share
Send
Send