Užitočné nápady

Ospalé kráľovstvo: 18 fascinujúcich izieb so zvláštnym kúzlom

Pin
Send
Share
Send
Send


Pozornosť čitateľov ešte báječnejších príkladov vybavenia izby.

Koniec koncov, táto izba je jedným z najintímnejších miest v dome. Príklady dizajnu arzenálu by sa mali pravidelne aktualizovať, pretože vždy existuje niečo, čo je potrebné vylepšiť a dokončiť.

1. Balijské kúzlo

Spálňa s balijskými motívmi.

Priestranná spálňa, v ktorej atmosféra vidieckej vily stúpa s pôvodnou prízvukovou stenou zdobenou viacfarebnými drevenými panelmi, veľkou posteľou vyrobenou na zákazku na Bali a malým nočným stolkom v orientálnom štýle.

2. Kamenné podkrovie

Spálňa v podkroví.

Priestranná spálňa, v ktorej sa zázračne podarilo spojiť drsné tehlové steny, drevené panely a ťažké záclony, ktoré oddeľujú oblasť spálne od veľkej bielej postele od šatne a sú zariadené v priemyselnom štýle.

3. Šedá šľachta

Pokojný interiér v odtieňoch šedej.

Elegantná spálňa vyzdobená v šedej a bielej farbe s tehlovou stenou v čele štýlovej manželskej postele, závesným pultom a útulným posedením pri okne.

4. Jasný eklekticizmus

Svetlá spálňa v eklektickom štýle.

Svetlý a mimoriadny priestor s policami, zdobenie sivej steny v čele veľkej pohodlnej postele a množstvo štýlových dekoratívnych prvkov, vďaka ktorým je táto spálňa dynamická a elegantná.

5. Kúzlo bielej

Interiér spálne bielej farby.

Malá spálňa zdobená bielou farbou, ktorá zväčšuje veľkosť tohto skromného priestoru, s veľkou posteľou zo svetlého dreva, zakriveným stropom a čiernobielym obrazom na stene v čele postele.

6. Priemyselný štýl

Spálňa s prvkami priemyselného štýlu.

Atmosférická spálňa, vyzdobená vo svetlých farbách, s masívnou posteľou v štýle vintage, originálnou zásuvkou, našuchoreným kobercom, kreatívnou lampou na harmoniku a množstvom čiernobielych obrázkov zmiešaných so zažltnutými novinami na stenách.

7. Kruhy

Hravý interiér spálne.

Očarujúca spálňa s pôvodnou okrúhlou posteľou, výklenkami a zložením okrúhlych zrkadiel na stene.

8. Príjemná kombinácia

Spálňa v modrých odtieňoch.

Elegantná moderná spálňa zdobená piesočnatými a modrými odtieňmi, s pôvodnými policami zo sadrokartónu, falošným stropom a elegantnou posteľou.

9. Ekologický štýl

Malá spálňa v ekologickom štýle.

Nádherný interiér malej spálne vyzdobenej v ekologickom štýle, s pôvodnou výzdobou steny a elegantnou posteľou z ľahkého dreva.

10. Zasnený priestor

Fantastická spálňa v šedých odtieňoch.

Nádherná spálňa zdobená v ušľachtilých šedých odtieňoch s oknom v stene, modernou posteľou, lustrom v priemyselnom štýle, zrkadlovým obrubníkom, dvoma svetlými pohovkami, nádherným kobercom a vtipným obrázkom na stene, ktorý sa stal hlavným detailom tohto štýlového a útulného priestoru.

11. Moderný štýl

Priestranná spálňa v modernom štýle.

Priestranná moderná spálňa s luxusnou posteľou, pokrytá bielou kožou, čiernou stenou s textúrou, veľkolepým obrázkom, zaveseným kreslom v tvare pologule, originálnym osvetlením a neobvyklým kobercom.

12. Moderná klasika

Štýlová spálňa v klasickom štýle.

Útulný priestor so sivými stenami, modernou manželskou posteľou, dvoma tmavými drevenými bočnicami, ťažkými hnedými záclonami, našuchoreným bielym kobercom a originálnymi policami v osvetlených výklenkoch, vďaka ktorým je interiér teplý a fascinujúci.

13. Anglický štýl

Svetlá spálňa v anglickom štýle.

Diskrétny interiér priestrannej spálne v anglickom štýle s minimálnym súborom nábytku a dekorácie, elegantnými záclonami, nezvyčajným krbom a monochromatickou tapetou s kvetinovou potlačou, zdobiacou stenu v hlave postele.

14. Elegantná tma

Elegantná spálňa s tmavými stenami.

Elegantná spálňa s tmavými grafitovými stenami, bielou podlahou a stropom, luxusnou čiernou posteľou a úžasnými stropnými svetlami.

15. Mozaiková farba

Spálňa s geometrickou potlačou na jednej zo stien.

Mimoriadny priestor s nízkou posteľou, otvorenou šatníkovou skriňou a fantastickým dizajnom prízvučnej steny zdobený farebnou geometrickou potlačou.

16. mesiac

Malá spálňa s nádherným dizajnom jednej zo stien.

Vrcholom tohto priestoru bola malá spálňa s veľkou modernou posteľou, tmavými závesmi a veľkolepými nástennými maľbami s realistickým obrazom mesiaca.

Video bonus:

17. Pruhy

Štýlová spálňa s pruhovanou stenou.

Nádherná spálňa s lakonickým nábytkom, prízvuková stena zdobená pruhovanou potlačou a originálne police, ktoré vyzerajú ako schody.

18. Pódium

Posteľ na pódiu v interiéri malej spálne.

Drobná spálňa je biela a modrá spálňa, ktorej celý priestor zaberala iba jedna posteľ na drevenej pódiu s vysokými policami.

Video bonus:

Pin
Send
Share
Send
Send