Užitočné nápady

17 svetlých zariadení, ktoré nakoniec presvedčia opustiť sovietsku kuchynskú haraburdu

Pin
Send
Share
Send
Send


17 svetlých zariadení, ktoré nakoniec presvedčia opustiť sovietsku kuchynskú haraburdu

Pokrok nestojí v pokoji, takže moderní návrhári ponúkajú desiatky stoviek rôznych zariadení, ktoré sú navrhnuté tak, aby uľahčili pobyt hostesky v kuchyni.

Tieto zariadenia sú nielen funkčné, ale tiež vyzerajú jednoducho úžasne.

1. Zariadenie na čistenie zeleniny

Svetlý šupka zeleniny.

Svetlé zariadenie s rukoväťou v tvare modrého vtáka, určené na čistenie ovocia a zeleniny.

2. Formy na zmrzlinu

Formy na zmrzlinu a ovocný ľad.

Zábavný tvar na výrobu domácej zmrzliny a ovocného ľadu je užitočný pre všetky mamičky, ktoré radi rozmaznávajú svoje deti originálnymi dezertmi.

3. kryt

Silikónový kryt.

Očarujúce silikónové viečko s roztomilou náplasťou hore sa dá použiť na panvice aj na misky so šalátom.

4. Kľúč na plechovky

Kľúč pre plechovky.

Sovietske kľúče pre plechovky sa samozrejme líšili v spoľahlivosti. Nie je prekvapujúce, že mnoho z nich sa používa dodnes. Podľa nášho názoru je však tento originálny kľúč vo forme pelikána oveľa atraktívnejší a počas operácie je oveľa pohodlnejší.

5. Cedník

Sada cedníka.

Sada svetlých cedníkov s rukoväťami v tvare hus je ideálnym tandemom na prípravu šalátov, zelenej zeleniny a ďalších produktov. Horný cedník umožňuje priechod vody a dolná misa zhromažďuje zostávajúcu vodu.

6. Sada nožov

Kompaktná sada nožov.

Originálna sada nožov rôznych veľkostí, ktoré sú zložené do jedného veľkého noža.

7. Roll roll

Zariadenie na formovanie roliek.

Sushi a rožky sú teraz veľmi populárne a mnohí ich radi varia doma. Vytvárať správne tesné kotúčiky a starostlivo ich rezať však nie je ľahká úloha. Toto jasné a nekomplikované zariadenie vám to pomôže zvládnuť.

8. Lis na cesnak

Moderný lis na cesnak.

Každý, kto použil lis na cesnak v sovietskom štýle, je známy svojimi nedostatkami. Avšak tento moderný analóg vás na ne zabudne.

9. Otvárač na fľaše

Otvárač na konzervy.

Univerzálny otvárač, ktorý vám umožní otvoriť konzervu bez ohľadu na jej veľkosť.

10. Čajové sitko

Originálne sito na čaj.

Milovníkom pudingového čaju sa určite bude páčiť toto vtipné sito v podobe malého muža. S tým sa proces varenia čaju zmení na zábavnú zábavu.

11. Ručný mixér

Kompaktný ručný mixér.

Ručný mixér vám umožní nasekať ovocie, zeleninu, bylinky a dokonca aj mäso bez elektriny. Vďaka kompaktnej veľkosti tohto zariadenia ho môžete vziať so sebou do krajiny a na výlety do prírody.

12. Stojan na príbory

Stojan na lyžicu a vidličku.

Očarujúci stojan v podobe slona určený na ukladanie lyžíc, vidličiek, nožov a iných príborov na každodenné použitie. Za zmienku stojí, že v kufri slona je otvor, cez ktorý odteká zvyšná voda po umytí.

13. Zariadenie na vypúšťanie vody

Zariadenie na odtok vody.

Predtým, na vypustenie vody z panvice, ste museli použiť cedník alebo posunúť veko panvy a vypustiť vodu z nej, pričom riskujete popálenie. Na modernom trhu je však veľa špeciálnych zariadení, ktoré môžu tento proces uľahčiť. Jedným z nich je táto vtipná veľryba.

14. Doska na krájanie

Sekacia doska "Puzzle".

Pôvodná verzia klasických drevených dosiek, ktorá pozostáva z niekoľkých úlomkov. Každá z nich môže byť použitá jednotlivo aj spolu.

15. Držiak na čajové vrecká

Svorky na čajové sáčky.

Roztomilé viacfarebné silikónové slimáky na upevnenie čajových sáčkov v šálke alebo čajovej kanvici. Samozrejme, že takáto cetka nemôže tvrdiť, že je to najdôležitejšia vec v kuchyni, ale nepochybne sa stane jedným z roztomilých detailov, ktoré vytvárajú pohodlie.

16. Indikátor pripravenosti na vajcia

Časovač na varenie vajec.

Originálne zariadenie, ktoré pomôže dokonale uvariť vajíčka bez toho, aby ste sa museli pozerať na hodiny. Tento nádherný časovač je vyrobený vo forme vajíčka, ktoré musíte „variť“ v panvici spolu so skutočnými. Ak chcete uvariť vajcia s mäkkým varom, počkajte, kým stred zariadenia nezbledne. Keď je zariadenie úplne tmavé - vajcia sú úplne pripravené. Podľa nášho názoru je taký časovač bez preháňania užitočný v každej kuchyni.

17. Sada šálok

Sada šálok "Cactus".

Úžasná sada šálok, ktoré sa skladajú a premieňajú na kaktusovú postavu. Po zložení táto sada ozdobí akýkoľvek povrch v kuchyni.

Pin
Send
Share
Send
Send