Užitočné nápady

19 úžasných nápadov pre malé obývačky

Pin
Send
Share
Send
Send


Aj keď sa už všetko v dome robí, občas stojí za to usporiadať súbor činností nazývaných „renovácia“.

Ak sa takáto udalosť práve pripravuje vo vašom dome, odporúčame vám použiť niekoľko príjemných nápadov, z ktorých každý pomôže vylepšiť dizajn obývacej izby.

1. Figurálne prvky

Svetlý obývacia izba s tvarovaným stropom a prízvukovou stenou.

Krásny interiér malej svetlej obývačky so zaoblenými stropmi, sadrokartónovej police a originálneho dizajnu prízvukovej steny, ktorý sa nachádza za ružovou rohovou pohovkou.

2. Neutrálne tóny

Moderná obývacia izba v neutrálnych farbách.

Moderná obývacia izba zariadená v neutrálnych farbách s mäkkou bielou pohovkou, štýlovým čiernym kreslom, prúteným puzdrom, konferenčným stolíkom z tmavého dreva, originálnym stenovým dizajnom s TV a fantastickým našuchoreným kobercom zafarbeným na káve, vďaka ktorému je interiér útulný a kompletný.

3. Tehla

Štýlová obývacia izba s tehlovými stenami.

Úžasný interiér obývacej izby s imitáciou tehál na stenách, útulná sivá pohovka, kompaktný konferenčný stolík z ľahkého dreva a kovu, luxusný textil v modrej a modrej farbe, veľa políc a originálne dekoratívne predmety, vďaka ktorým je tento priestor mimoriadne štýlový a dynamický.

4. Brutálny štýl

Malá obývacia izba v podkroví.

Centrálnym detailom tohto priestoru bola malá obývacia izba v podkroví s priestrannou knižnicou, šedou rohovou pohovkou, pôvodným dreveným stropom a tehlovou stenou.

5. Minimalizmus

Moderná obývacia izba v minimalistickom štýle.

Moderný dizajn malej obývačky zdobenej čiernou a bielou, s uhlovou pohovkou z bielej kože, tvarovaným stropom, tmavými záclonami a neobvyklým stojanom so sklenenými vložkami.

6. Štúdio

Obývacia izba kombinovaná s kuchyňou.

Úžasná obývacia izba v štúdiovom byte s pohodlnou rohovou šedou pohovkou, ľahkými krémovými závesmi a drevenými obkladmi na stenách.

7. Oslňujúci belosť

Obývacia izba s bielymi stenami.

Malá obývacia izba so snehovo bielymi stenami, konferenčný stolík z priehľadného plastu, rohová svetlo šedá pohovka, našuchorený koberec a štýlové biele príborníky s hladkou fasádou.

8. Klasický štýl

Obývacia izba v klasickom štýle.

Malá útulná obývacia izba s kávovými stenami, ľahkým nábytkom, elegantnými závesmi a krbom, vďaka čomu je interiér skutočne luxusný.

9. Pokoj gama

Malá obývacia izba v neutrálnych farbách.

Nádherná obývacia izba s béžovými stenami, priesvitnými závesmi a minimálnym súborom moderného nábytku.

10. Laconic štýl

Svetlý obývacia izba v minimalistickom štýle.

Lakonický dizajn malej obývacej izby s rohovou pohovkou v bielej farbe, malý konferenčný stolík, mäkký hnedý koberec a štýlový moderný televízny stojan.

11. Škandinávsky štýl

Obývacia izba v škandinávskom štýle.

Príjemná obývacia izba zariadená podľa všetkých kánonov škandinávskeho štýlu s ľahkými stenami, rohovou pohovkou, nízkym dizajnérskym stolom, pracovným priestorom a množstvom očarujúcich dekoratívnych prvkov, vďaka ktorým je interiér zaujímavý a dynamický.

Video bonus:

12. Tmavý prízvuk

Svetlý obývacia izba s čiernou stenou.

Obývacia izba je zdobená prevažne v neutrálnych farbách s veľkou rohovou pohovkou, neobvyklým kobercom, okrúhlym stolom a prízvukovou stenou v kontrastnej čiernej farbe.

13. Uskutočnenie elegancie

Elegantná obývacia izba s tmavou stenou.

Svetlý elegantný obývacia izba s čiernym a šedým nábytkom a kontrastnou čiernou stenou, zdobený trojrozmernými vzormi.

14. Čerstvé motívy

Svetlá obývacia izba so zelenými akcentmi.

Nádherná obývacia izba zariadená v jasných farbách s malým množstvom snehobielskeho nábytku a množstvom svetlozelených farebných detailov, vďaka ktorým je priestor dynamický a svieži.

15. Kúzelná ilúzia

Obývacia izba s fotografickou tapetou.

Fantastická obývacia izba, ktorej vrcholom bola tapeta s perspektívou, vizuálne posúvajúca hranice tohto malého priestoru.

16. Svetlý nábytok

Obývacia izba so svetlým nábytkom.

Príjemná obývacia izba s béžovými stenami, čiernym a bielym kobercom, elegantným čiernym obrubníkom, rohovou tyrkysovou pohovkou a veľkým žltým kreslom.

17. Hnedé tóny

Vynikajúca obývacia izba v hnedých odtieňoch.

Nádherná obývacia izba v bielych a hnedých odtieňoch, ktorej vrcholom bol pôvodný dvojúrovňový strečový strop.

18. Moderný dizajn

Priestranná obývacia izba v podkroví.

Štýlová priestranná obývacia izba s veľkou modrou pohovkou, množstvom drevených detailov a jednou zo stien, štylizovaná ako murivo.

19. Jednoduchosť a pohodlie

Jednoduchý dizajn malej obývačky.

Jednoduchý a zároveň pohodlný interiér malej obývacej izby s ergonomickou pohovkou, dreveným stolom, domácim kinom a kvalitným viacúrovňovým osvetlením.

Video bonus:

Pin
Send
Share
Send
Send