Užitočné nápady

Dizajnové nápady malej kúpeľne, ktorú je možné ľahko implementovať do bytu

Pin
Send
Share
Send
Send


Nová recenzia zhromaždila ešte úžasnejšie príklady toho, ako zariadiť a usporiadať také miesto vo vašom dome ako kúpeľňu.

Nie je potrebné znova pripomínať, že toaleta je jedným z najdôležitejších a najintímnejších miest v dome, čo znamená, že by mala vyzerať na 100 percent, najmä ak sa kúpeľňa nemôže pochváliť veľkým priestorom.

1. Drevo a dlaždice

Malý priľahlý kúpeľ s drevenými detailmi.

Malá susedná kúpeľňa s množstvom elegantných detailov zo svetlého dreva a široký pásik lemovaný svetlými dlaždicami.

2. Čerstvé farby

Kúpeľňa v bielej a tyrkysovej farbe.

Útulná kúpeľňa, zdobená bielou a tyrkysovou farbou s klasickou kúpeľňou, bielym nočným stolkom, rozloženým umývadlom, toaletou, množstvom otvorených políc a svetlých plagátov, vďaka ktorým je táto miestnosť zaujímavá a dynamická.

3. Oslňujúci belosť

Malá biela kúpeľňa.

Malá kombinovaná kúpeľňa s bielymi stenami, zdobená klasickými keramickými obkladačkami, toaletou pripevnenou na stenu, úzka kúpeľňa so sklenenými závesmi a štýlová skrinka so vstavaným umývadlom.

4. Svetlé vzory

WC s prízvukovou stenou.

Malá toaleta s prízvukovou stenou lemovanou farebnými vzorovanými dlaždicami, závesné WC a umývadlo.

5. Ženská postava

Kúpeľňa v ružovej a bielej farbe.

Očarujúca ženská kúpeľňa, zdobená v príjemných bielych a ružových farbách, s rohovou vaňou, kompaktnou modernou toaletou a prízvukovou stenou zdobenou kvetmi.

Štýlová čiernobiela kúpeľňa.

Elegantná čierna a biela kachľová kúpeľňa s malou rohovou vaňou, sklenenými policami vo výklenku, tmavou drevenou skrinkou a umývadlom.

7. Kvety

Moderná kúpeľňa v béžových odtieňoch.

Vynikajúci dizajn malej susednej kúpeľne zdobenej neutrálnymi béžovými dlaždicami a kontrastným vodorovným pruhom s kvetinovým vzorom, ktorý vizuálne rozširuje hranice priestoru.

8. Odlesky zlata

Kúpeľňa v béžových a zlatých odtieňoch.

Elegantná priľahlá kúpeľňa, zdobená pekne béžovými a zlatými farbami, so štandardnou kúpeľňou, modernou toaletou sklopnou, originálne vstavané police a skrinkou, pod ktorou bolo možné skryť písací stroj a stoličku.

9. Neutralita

Susedná kúpeľňa v bielych a šedých odtieňoch.

Lakonický dizajn malej susednej kúpeľne zdobený bielymi a šedými odtieňmi, ktoré vizuálne posúvajú hranice tohto skromného priestoru.

10. Optické ilúzie

Nástenné maľby s perspektívou v interiéri kúpeľne.

Úžasný dizajn malej toalety s klasickou toaletou v rohu, dreveným stĺpikom, umývadlom z falošného skla a neuveriteľne realistickými nástennými maľbami, ktoré vizuálne zväčšujú podlahovú plochu.

11. Klasický dizajn

Priľahlá kúpeľňa so sprchovacím kútom.

Vrcholom tohto priestoru je elegantná kúpeľňa s čiernou toaletou, sklopný nočný stolík so vstavaným umývadlom a hranatým sprchovacím kútom, zdobená kamennými dlaždicami.

12. Územné vymedzenie priestoru

Priľahlá kúpeľňa s priečkou.

Štýlová konštrukcia priľahlej kúpeľne s originálnou farebnou dekoráciou steny a nízkou priečkou, ktorá oddeľuje vaňu od toalety.

13. Škandinávsky štýl

Škandinávska kúpeľňa.

Ohromujúca kúpeľňa so snehovo bielymi stenami, kompaktná okrúhla vírivka, zabudovaná do nízkej stupnice ľahkého dreva.

14. Provence

Útulná kúpeľňa v štýle Provence.

Zdokonalený dizajn malej kúpeľne s vaňou, zdobený kvetinovou potlačou, umývadlom v štýle vintage, elegantným zrkadlom v zlatom ráme a niekoľkými policami svetlej tyrkysovej farby.

15. Svetlý dizajn

Drobná kúpeľňa v bielych a zelených odtieňoch.

Drobná kúpeľňa s kompaktným sprchovacím kútom, ktorej steny sú lemované malými dlaždicami v zelených odtieňoch a ergonomickým skleneným umývadlom.

16. Chytrá prízvuky

Priľahlá kúpeľňa s jasne oranžovými akcentmi.

Svetlý a veselý dizajn malej susednej kúpeľne, ktorej vrcholom bola kreatívna oranžová polica a nezvyčajná skrinka rovnakej farby.

17. Hi-tech

Moderná kúpeľňa.

Malá susedná kúpeľňa, zdobená v odtieňoch šedej, s nezvyčajnou skrinkou, vstavanými policami, ergonomickou toaletou a sprchovacím kútom, umiestnená na malej pripojenej pódiu, je vynikajúcim príkladom dobrého plánovania priestoru.

Video bonus:

18. Brilantné riešenie

Svetlá kúpeľňa s pôvodnou kúpeľňou.

Úžasný dizajn malej kúpeľne s bielymi a šedými stenami, niekoľkými jasnými detailami svetlozelenej farby a originálnou kúpeľňou, ktorá je zároveň aj sprchovacím kútom.

19. Moderný štýl

Kúpeľňa v minimalistickom štýle.

Lakonický interiér malej kúpeľne so svetlými stenami, klasickej kúpeľne pokrytej tmavou obrazovkou a drevenej nástennej skrinky s umývadlom.

Video bonus:

Pin
Send
Share
Send
Send