Užitočné nápady

TV v spálni: klady a zápory

Pin
Send
Share
Send
Send


Televízia v spálni bola dlho predmetom horúcej debaty: niekto si myslí, že je veľmi potrebné, pretože je také pekné ľahnúť si pred spaním a pozerať film, a niekto verí, že spálňa je miestom na odpočinok, lásku a spánok a televízia. nie je potrebné. V druhom prípade ľudia nájdu štýlovú alternatívu k priestoru oproti posteli. Opäť sme sa rozhodli virtuálne prejsť bytmi našich hrdinov hlásiacich sa a zistiť, ktorú z týchto dvoch možností si vybrali pre seba.

Spálne s TV

Okamžite by sa malo povedať, že tí, ktorí majú čiernu obrazovku, oveľa viac ako tí, ktorí sa rozhodli ju opustiť, ukážeme len niekoľko príkladov, ktoré ukazujú, ako môžete televízor usporiadať rôznymi spôsobmi.

V byte na juhozápade, zariadenom v štýle Provence, TV kompletuje kompozíciu nad krbom. Podľa majiteľov to obesili len pre prípad, že ho takmer nikdy nepoužívajú, radšej sledujú filmy v obývacej izbe.

Pre rodinu troch v Kommunarke je televízia v spálni príležitosťou pozerať film, keď zaspia ich dcéry. V iných miestnostiach sa rozhodli neinštalovať čierne obrazovky ako zbytočné. To je tiež miesto, kde manžel hrá na gitaru Hero.


V byte na čínskej mestskej izbe - tiež jedinej miestnosti, kde vidíme televíziu. Pár je presvedčený, že v obývacích a jedálenských priestoroch musíte komunikovať a relaxovať a nesedieť, pochovaní na obrazovke. Rovnako ako mnoho moderných párov, používajú svoj televízor na sledovanie dobrých filmov.

V spálni na Kursku manžel trval na tom, aby v spálni urobil televíziu: po dlhom pracovnom dni rád zaujme horizontálnu pozíciu a vychutná si svoje obľúbené relácie alebo zápasy.

Žiadna televízia

Naši hrdinovia majú rôzne dôvody, prečo odmietli televíziu v odpočívárni: niekto to nepozerá, niekto si myslí, že jedna obrazovka v inej miestnosti je dosť a niekto to jednoducho niekde nemal. aby sa zmestili

Spálňa v dvojizbovom byte pri Water Stadium sa podobá malachitovej krabici, ktorá je vo vnútri teplá a útulná. To je to, čo si jej pani Tata myslí o voľnom čase v „spálni“:

Verím, že spálňa nie je miestom pre televíziu. Tu musíte relaxovať a tráviť čas so svojím blízkym. Nechali sme voľný priestor pre obrázky, ktoré si aktívne vyberám. V budúcnosti pravdepodobne nebudú prázdne steny.

Na ulici Kaširskaja je iba jeden televízor a nachádza sa v obývacej izbe. V spálni oproti posteli vidíme dvere do šatne a fotografiu Islandu, ktorá jej podľa hostesky dáva pokoj.


V byte na Kolomenskej nie je televízor: majitelia ho jednoducho nepozerajú. Namiesto toho na stene oproti posteli je záhrada. Dasha miluje rastliny veľmi a odmietol ich hojnosť iba kvôli dieťaťu Mironovi, ktorý ich mohol poškodiť. Na obrázkoch z reportáže je záhrada ešte len v plienkach a na novej instagramovej fotografii je zrejmé, že naša hrdinka splnila svoj sen.V luxusnom dvojposchodovom podkroví v Butove má spálňa taký neobvyklý tvar, že tam jednoducho nebolo možné umiestniť televízor. Faktom je, že väčšina miestnosti je okrúhla a oproti posteli sú dvere, ktoré idú do šatne. Hostitelia sami usporiadali usporiadanie, takže sa mohli nechať „drbiť“.V dvojizbovom byte na ulici Barrikadnaya, toaletný stolík a dvere zaberajú miesto oproti posteli. Hostitelia používajú projektor v obývacej izbe na sledovanie filmov a Youtube pre televízne programy v televízii.


V odnushku na Dubrovke v spálni organizované úložisko rozsiahleho šatníka hostesky, takže o akejkoľvek televízii ani reč nešla, pretože teraz môžete všetko sledovať na notebooku.

Nech si naši hrdinovia vyberú akúkoľvek možnosť, výsledok sa im páči, a to je hlavná vec!

Pin
Send
Share
Send
Send