Užitočné nápady

17 zábavných dizajnérskych sprievodcov, ktorých sa teraz chcem dostať

Pin
Send
Share
Send
Send


17 zábavných dizajnérskych sprievodcov, ktorých sa teraz chcem dostať

Dizajnéri neustále vytvárajú zariadenia, ktoré sú navrhnuté tak, aby zvyšovali našu úroveň pohodlia na maximum.

Toto a kuchynské zariadenia a pomôcky na čistenie.

V tomto materiáli sme zhromaždili 17 zábavných dizajnérskych gizmos, ktoré chcem získať hneď teraz.

1. Sekacie dosky

Toaletné knihy.

Kto by si myslel, že sakacie dosky môžu byť krásne a originálne, ale návrhári sa neunavia prekvapením. Živým príkladom je sada drevených dosiek, ktorých strany vyzerajú ako korene kníh.

2. Flip flopy s tajomstvom

Žabky s otváračom.

Vyzerá to ako obyčajné plážové žabky, ale ak ich prevrátite, všimnete si, že na chodidlách je malé bagrovanie. Nie je to nič viac ako otvárač na fľaše. Podľa nášho názoru prítomnosť takýchto vecí môže byť skvelá na pomoc na pláži, na štadióne alebo na ceste.

3. Štvorcový rošt

Veľký štvorcový hrniec.

Nevýhodou štandardného roštu je to, že je takmer nemožné vyprážať viac ako tri steaky kvôli tvaru na ňom. Ale veľká štvorcová panva je na to ideálna. Takže, ak ste veľkým fanúšikom mäsových jedál, slaniny a podobne, stačí si kúpiť túto maličkosť.

4. Časovač

Predpokladaný časovač.

Umývačka riadu vybavená malým vstavaným projektorom, ktorý odráža čas ukončenia umývania priamo na vašej podlahe.

5. Ponožky

Ponožky so značkami.

Značky „Right“, „Left“ na týchto ponožkách neumožňujú ich nesprávne obliecť - ideálny darček pre tých, ktorí milujú pohodlie aj v malých veciach.

6. Čajové hodiny

Presýpacie hodiny na varenie čaju.

Chcete vždy pripraviť dokonalý čaj? V takom prípade potrebujete tieto presýpacie hodiny. Tri šišky s pieskom rôznych farieb pomôžu uvariť čaj akejkoľvek sily.

7. Nádrže na ochucovanie

Koreninové nádoby.

Nádoby na korenie môžu byť nielen funkčné, ale aj štýlové. Napríklad kontajnery vo forme vrcholkov hôr vám vždy pripomínajú lásku k cestovaniu.

8. Kvetináč

Hrniec v podobe obuvi.

Očarujúci kvetináč v podobe dámskej topánky bude ohromujúcou dekoráciou interiéru ženskej izby alebo salónu krásy.

9. Nočné svetlo

Nočné svetlo v podobe domu.

Nie je to len nočné svetlo, je to celý príbeh: dom symbolizuje ochranu a pohodlie, mäkké žlté svetlo, hovorí, že je tam teplo, a strecha v podobe knihy pripomína krásne fantázie, vzdialené putovanie a rozprávky. Odporúčame umiestniť také nočné svetlo do detskej izby, aby sa vytvorila atmosféra tepla a pohodlia domu rodiča v jeho spálni.

10. Koberec

Koberec v podobe vyrezaného stromu.

Úžasný tenký koberec v podobe obrovskej drevenej pílky pomôže vniesť do interiéru mestského bytu tóny prírodnej harmónie.

11. Stojan na príbory

Roztomilý stojan na príbory.

Zložte vidlice a lyžice po umytí do tohto pôvabného stojanu pre lode, po 5 minútach nadvihnite nad umývadlom „stožiar“, nechajte vodu pretekať cez otvory a môžete ho položiť na stôl.

12. Háčiky

Háčiky na kabáty.

Vešiak v chodbe je najčastejšie nudný a nenápadný. Tieto háčiky jelenej hlavy nemajú s týmto tvrdením nič spoločné. Hoci tam nie je, môžete na ne zavesiť vrchné odevy a tašky, ale zároveň vyzerajú veľmi svetle a štýlovo.

13. Magické okuliare

Novoročné okuliare.

Ak v predvečer nového roka nemáte slávnostnú náladu, stačí tieto okuliare. Magicky premieňajú girlandy na žiariaci vianočný jeleň.

14. Kompaktné stoličky

Transformácia stolice.

Transformácia nábytku je skutočným nálezom pre malé byty a domy. Tieto stoličky nie sú výnimkou. Sú veľmi ľahké, ľahko sa skladajú a ako zbytočné môžu stáť v nenápadnej medzere medzi nábytkom alebo zavesiť na stenu.

15. Skrutkovač

Skrutkovač vo forme medveďa.

Stavím sa, že toto je najkrajší skrutkovač, aký ste kedy videli. Po zostavení vyzerá ako postava roztomilého medveďa. Avšak pod trupom medveďa leží špička štandardného skrutkovača. Zahrnuté je 6 zameniteľných hláv pre všetky príležitosti.

16. Sada šálok

Sada šálok so stojanom.

Sada šálok so stojanom, ktoré sú po zložení známe segmentom klávesnice.

17. Lyžica

Lyžica, ktorá mení farbu.

Lyžica, ktorá zmení farbu, keď príde do styku s horúcim jedlom, je nevyhnutnou vecou arzenálu detských jedál.

Video bonus:

Pin
Send
Share
Send
Send