Užitočné nápady

17 čerstvých a praktických nápadov, ktoré pomôžu optimalizovať každý centimeter vo vnútri skrinky

Pin
Send
Share
Send
Send


Byt, v ktorom nie je umiestnená skriňa, je veľmi ťažké nájsť.

Takýto kus nábytku sa však napriek svojim pôsobivým rozmerom často používa iracionálne.

Ako zabezpečiť, aby sa celý vnútorný priestor skrinky využíval s maximálnym prínosom? Zdieľame výber čerstvých a užitočných nápadov.

1. Veľmi užitočné fotografie.

Foto rámčeky pre organizované ukladanie.

Ak nemôžete nájsť priehľadné úložné boxy na predaj, odfotografujte veci, ktoré sa v nich nachádzajú. Pomôže to zjednodušiť vyhľadávanie požadovaného oblečenia.

2. Funkčné háčiky

Háčiky pomôžu správne aplikovať každý centimeter vo vnútri skrinky.

Nájsť na predaj háčiky nie je ťažké. Ale taký malý detail, ktorý sa nachádza na vnútornej strane skrinky, výrazne uľahčí hľadanie rôznych doplnkov - od šperkov po tašky.

3. Dvere skrinky - v prípade

Racionálne použitie dverí skrinky.

Malé koľajnice pritiahnuté zvnútra skrinky sú nevyhnutnou vecou. Zväzky, šperky, opasky môžu byť umiestnené na nich ...

4. Užitočná reťaz

Ukladanie vecí pomocou reťaze.

Plastová alebo kovová reťaz, ktorá sa predáva v železiarňach, je veľmi pohodlná vec. Najmä pokiaľ ide o ukladanie vecí vo vnútri skrinky. Pomocou reťaze sa zvyčajné vešiaky stanú viacúrovňovými.

5. Coloristov sen

Organizované skladovanie podľa farby.

Výber správneho oblečenia ráno je cvičenie, ktoré môže trvať veľa času. Zjednodušenie procesu pomôže skladať oblečenie vo farbe.

6. Veci v kotúčoch

Pohodlne zložené veci - veľmi dôležité.

Žehlenie vecí nie je najzaujímavejšie. Jednoduchá akcia pomôže predchádzať plytvaniu časom: len odevy zaliate do malých kompaktných roliek.

7. Krabice s priehľadnými vložkami.

Ukladanie vecí v škatuliach.

Bežné papierové škatule môžu byť na skladovanie vecí nepohodlné. Ale stojí za to stráviť trochu času a premenia sa v skutočne funkčné položky. Stačí do nich nakrájať malé okná a vložiť kúsky priehľadného plastu zvnútra, napríklad z krytu súborov.

8. Večný plast

Skladovanie vecí v plastových škatuliach.

Plastové škatule na veci sa dnes dajú kúpiť v každom železiarstve alebo v supermarkete, kde sa nachádzajú oddelenia dekorácie. Ich veľkou výhodou je trvanlivosť a pohodlie: nájdenie požadovanej položky nie je ťažké.

9. Praktické zásuvky

Pohodlné boxy na topánky.

Ideálnym spôsobom je premýšľať o racionálnom skladovaní vecí vo fáze návrhu kabinetu. Napríklad zatiahnuteľné kovové boxy sú ideálne pre topánky.

10. Látkové skladovacie systémy

Funkčné systémy pozastaveného skladovania.

Nájsť na predaj textilné skladovacie systémy s vešiakmi je veľmi ľahké. Napríklad podobné veci ponúka sieť Ikea, ktorá má obchody v každom významnom meste.

11. Obuv vertikálne

Pohodlný úložný systém na obuv.

Chaoticky umiestnené topánky - problém pre skutočné ženy. Drevené lamely pribité na dverách skrinky vám pomôžu pohodlne zariadiť topánky alebo topánky s podpätkami.

12. Čižmy na vešiakoch

Neobvyklé skladovanie obuvi.

Obuv s vysokými topánkami môže pri nesprávnom skladovaní rýchlo stratiť svoj pôvodný tvar. Rozumným, ale jednoduchým riešením je použitie obyčajných vešiakov na umiestnenie topánok.

13. Vrecká - v poriadku

Dobrým nápadom na skladovanie tašiek.

Zdvihnúť tašku, ktorá sa ideálne hodí na určitý luk, nie je ľahká úloha. Zvlášť ak je veľa príslušenstva. Na udržanie viditeľného vreca použite plastové boxy.

14. Užitočný nápad pre krásne dámy.

Organizované skladovanie bielizne.

Spodná bielizeň, ktorá leží v škatuliach v nepokojoch, často stráca svoj tvar. Nasadenie na vešiaky tiež nie je najlepším riešením. A orientovať sa v bielizni, pre ktorú je pridelená samostatná skrinka, bude veľmi výhodné.

15. Sezónne položky - hore

Primerané skladovanie sezónnych predmetov.

Čím menej sú použité veci, tým vyššie môžu byť. Ideálnym miestom na sezónne uskladnenie budú vrchné police skrinky.

16. Príslušenstvo, ktoré nie je možné zamotať

Ako ukladať šatky? Zaveste ich!

Šatky, opasky a iné malé veci často ležia v nepokojoch. Plastové háčiky, ktoré sú pripevnené k sprchovej clone, pomôžu pri ukladaní vecí v skrini.

17. Dvojité vešiaky od bežných

Zefektívnenie vešiakov.

Skvelý nápad pre milovníkov sýtených nápojov. Stačí zavesiť kovové časti z pohárov na háčiky z obvyklých vešiakov. Bežné vešiaky sa tak stanú dvakrát pohodlnejšie.

Pin
Send
Share
Send
Send