Užitočné nápady

Heuréka! 15 nájdete položky pre tých, ktorí nenávidia čistenie

Pin
Send
Share
Send
Send


Málokto sa rád čistí, pretože nájdete mnoho ďalších príjemnejších spôsobov, ako tráviť čas. Musí sa však zachovať čistota. A aby vás vaši rodičia alebo svokra neocenili, ale aby bol dom krásny a pohodlný. A moderné vynálezy pomáhajú „milovníkom čistenia“. Niektoré z nich sú vynikajúce svojou jednoduchosťou, iné sú neočakávané a iné by ste mohli prísť so sebou. Tu je to, čo stojí za to zásobiť čistotu v dome:

1. Fólia do sporáka

Ach, ako nie je ľahké vyčistiť kachle po varení, najmä ak povrch zasiahol tuk alebo niečo utieklo. Ale existuje riešenie! Plynový sporák jednoducho zakryte fóliou, horáky necháte otvorené a po varení znečistený povrch odstráňte a vyhoďte. A kachle zostávajú čisté a iskrivé - voila!

2. Basketbalový kôš na špinavé prádlo

Každý vie, aké ťažké je prinútiť chlapcov, aby udržali poriadok vo svojej izbe - tieto šaty sú navždy rozptýlené všade. Ak sa však vaše dieťa zaujíma o šport, pripevnite k dverám svojej izby basketbalový kôš s pripojenou taškou na špinavé veci. Šance na zlepšenie poriadku budú viac!

3. Štetce na papuče

Pamätáte si Popolušku zo sovietskej karikatúry, ktorá sa posúva po zemi v papučiach, štetcoch? Nielen ako zahraniční vynálezcovia špehovali tento nápad. Roztomilé papuče vo forme šteniat alebo iných zvierat namiesto podošvy sú vybavené mäkkými štetinami, ktoré sú určené na utieranie a leštenie podlahy. Energicky pohybujte nohami - a bude to vo vašom dome čisté.

4. Prachový vysávač

Roztomilý ručný vysávač vo forme ošípaných vám pomôže zhromaždiť prach a malé zvyšky zo stola, pohoviek a iných povrchov. Nie príliš silný, ale nálada sa určite zdvihne.

5. Samodezinfekčná toaletná kefa

Na záchode nie je ľahké udržiavať čistotu a vždy je potrebné niečo umyť a dezinfikovať. A táto kefa samotná sa čistí v uzavretej základni nádoby. Len to vložte na miesto - a nabudúce to bude iskriť.

6. Toydozer - lopatka pre dizajnérov

Mamičky a otcovia vedia, aké ťažké je rýchlo a starostlivo zostaviť malé detaily dizajnéra. Toydozer s tým však robí skvelú prácu - špeciálne príslušenstvo. S ním môžete rýchlo odstrániť detaily dizajnérov a ďalších malých predmetov z rovných povrchov.

7. Žuvačka na čistenie prachu

Všeobecne bola táto lepkavá hmota, veľmi podobná Lizunove z nášho detstva, prvýkrát použitá na čistenie klávesníc, systémových jednotiek a rôznych pomôcok. Čo však bráni použitiu žuvačky na odstránenie prachu na akomkoľvek mieste, ktoré je ťažké pre bežné handry?

8. Kefa na žalúzie

Držiaky žalúzií sú rozdelené do dvoch kategórií - jedna starostlivo utrite každý prúžok, druhý odstráni celú štruktúru a umyje prach zo sprchy. Ale oba tábory snívajú o niekom, kto vymýšľa zázračné zariadenie na čistenie žalúzií. A stalo sa to: špeciálna kefa vám pomôže rýchlo a ľahko vyčistiť plastové okenné závesy!

9. Nepriľnavý film pre rúru

Pri pečení niečoho v peci veľmi často padá tuk alebo kúsky jedla na dno, ktoré sa potom ťažko čistia. Situáciu zachráni špeciálny žiaruvzdorný film, ktorý bude chrániť spodok rúry pred znečistením.

10. Kefa na podlahu

Vyčistite, tak zábavné! Za týmto účelom bola vytvorená vtipná podlahová kefa v podobe psa. „Prechádzajte sa“ s takýmto psom vo svojom byte najmenej raz denne a jeho okolie bude zreteľne čistejšie.

11. Sprejová kefa

A tu boli dve v jednom - postrekovač a kefa na okno - posypané a okamžite utreté. Veľmi pohodlné a bez rúk.

12. Štetec pre dieťa

Ak sa vaše dieťa plazilo a aktívne sa pohybovalo po dome na štyroch končatinách, prečo nevyužiť situáciu? Oblečte si legrační oblek s okrajom na bruchu, rukách a nohách a nechajte svoje dieťa naučiť sa čistiť od detstva.

13. Kombinujte so zasúvateľnými štetinami

Každý vie, že hrebene, najmä masáž štetinami, sa musia občas očistiť od vlasov a nečistôt. Je však oveľa jednoduchšie ich čistiť zakaždým po česaní, a preto prišli s takým neobvyklým kusom so zasúvateľnými štetinami.

14. Potiahnite a utrite obrazovku

Obrazovky telefónu sú okamžite znečistené a špeciálne handry nie sú vždy po ruke. Ale muži majú kravatu. Môže byť tiež prispôsobený na utieranie obrazoviek miniaplikácií. Nepotrebujeme však obvyklé, ale špeciálne viazanie na mikrovlákna.

15. Naberajte klinčekom

Povedz "zbohom" navždy prilepené na koncoch kefy a kefy na motívy a úlomky. Špeciálna odmerka s gumovými zubami vám umožní vyčistiť kefu od nahromadených zvyškov.

Pin
Send
Share
Send
Send