Užitočné nápady

18 skvelých nápadov, ktoré vám pomôžu skryť nevzhľadný žiarič

Pin
Send
Share
Send
Send


Batérie v dome - to nie je prvok, ktorý by ste chceli vidieť ako skrytý. Každá batéria je samozrejme skrytá špeciálnym panelom. Je však tento prístup dostatočný?

Ak nie, potom pre niečo môžete urobiť sami. V tomto prehľade sa zhromaždilo takmer dve desiatky pozoruhodných nápadov na túto tému.

1. paleta

Mriežka paliet.

Starostlivo vyleštené a maľované vo svetlom odtieni paliet môžu vytvoriť vynikajúcu obrazovku pre chladič. Drevená doska pribitá zhora vám umožní získať ďalšiu poličku na kvety a ozdobné predmety.

2. Knižnica

Knižnica s tajomstvom.

Veľká skrinka s policami na knihy v hornej časti a nenápadná mriežková obrazovka pre batériu v spodnej časti je skvelým príkladom toho, ako môžete skryť nevzhľadnú batériu a súčasne získať ďalší úložný systém.

3. Lavica

Radiátor pod lavicou.

Malá lavica postavená okolo radiátora sa stane štýlovým detailom interiéru spálne a útulným miestom na čítanie.

4. Pod tabuľkou

Jedálenský kút nad batériou.

Priestor nad batériou v kuchyni sa dá použiť na vytvorenie úžasného jedálenského priestoru so širokou okennou parapetnou doskou, ktorá slúži ako stôl a veľa bočných posuvných skriniek.

5. Bambus

Obrazovka s pôvodnou bambusovou mriežkou.

Úžasná široká obrazovka pre chladič, pokrytá pôvodnou bambusovou mriežkou, ktorá nielen skrýva nevzhľadný kus nábytku, ale stáva sa aj praktickým nočným stolíkom.

6. Konzola

Konzolový stôl nad chladičom.

Z odolných drevených a hliníkových dosiek si môžete zostaviť spoľahlivú clonu pre chladič, ktorý je vhodný aj na skladovanie rôznych drobností a stáva sa funkčnou súčasťou chodby.

7. Ekologický štýl

Závesná clona v ekologickom štýle.

Moderná svetlá drevená sklopná obrazovka nielen maskuje starý radiátor, ale stáva sa aj štýlovým detailom moderného interiéru.

8. Polica

Mriežka zabudovaná do police.

Radiátorová obrazovka zabudovaná do dlhej modernej police je praktickým riešením, ktoré vám umožní skryť nepríjemný objekt a získať ďalší priestor na ukladanie rôznych malých vecí.

9. Moderné riešenie

Svetlá kovová obrazovka pre batériu.

Jasná perforovaná kovová obrazovka pomôže skryť škaredý žiarič a stane sa veľkolepým detailom moderného interiéru.

10. Textil

Mäkké textilné sito.

Elegantná textilná obrazovka sa dokonale zmestí do interiéru klasickej obývacej izby a umožní vám získať ďalšiu poličku na umiestnenie izbových rastlín a malých dekoratívnych predmetov.

11. Falošný krb

Falošný krb maskuje batériu.

Kartón alebo sadrokartón možno použiť na vytvorenie očarujúceho falošného krbu, ktorý nielen pokrýva batériu, ale tiež sa stáva útulným detailom modernej obývacej izby.

12. Pohovka

Pohovka na batériu.

Zamaskujte starú batériu a pomôže vám pohodlná pohovka, ktorú je možné postaviť zo sadrokartónu v okne nad radiátorom.

13. Štýlový dizajn

Moderný dizajn skrinky pre radiátor.

Dekoratívna krabica pre chladič zabije dvoch vtákov jedným kameňom: skryje starú batériu a získa štýlovú poličku na umiestnenie dekoratívnych predmetov.

14. Skladací stôl

Skladací stôl nad chladičom.

Malý skladací stôl umiestnený nad vykurovacím telesom bude skvelým riešením pre majiteľov malých bytov, pretože s jeho pomocou bude možné nielen skryť nevzhľadné detaily, ale aj získať pomerne priestranný jedálenský kút.

15. Stojan

Obrazovka pre batériu vo forme skriniek.

Úžasná obrazovka pre batériu vyrobená v podobe štýlového dreveného stĺpika sa zmestí do interiéru každého moderného priestoru a očami odstráni nevzhľadný kus nábytku.

16. Celkom

Obrazovka pripojená k hlave postele.

Nádherná priesvitná obrazovka pripojená k hlave postele pomôže zakryť chladič a získať očarujúci nočný stolík.

17. Uzávierka

Batéria za závesom.

Pôvodný textilný záves pripevnený k parapetu je najjednoduchší a najdostupnejší spôsob, ako skryť radiátor. Okrem toho takúto „obrazovku“ môžete kedykoľvek nahradiť novou obrazovkou jednoduchým zakúpením inej látky.

18. Skladovací systém

Ergonomický skladovací systém nad radiátorom.

Originálny a priestranný úložný systém, pripevnený k parapetu, vám umožní skryť starú batériu a získať veľa krabíc na ukladanie najrôznejších vecí.

Video bonus:

Pin
Send
Share
Send
Send