Užitočné nápady

9 skrytých plastových fliaš, ktoré oslovia každú hostiteľku

Pin
Send
Share
Send
Send


Nikdy by ste sa nemali ponáhľať a vyhadzovať absolútne zbytočné veci na prvý pohľad.

A hlavne plastové fľaše, pretože s trochou námahy s nimi môžete takmer robiť zázraky.

Pomocou niekoľkých jednoduchých tipov môžete urobiť veľa užitočných a zábavných vynálezov, ktoré nielen výrazne zjednodušia každodenný život, ale tiež pomôžu ušetriť menej.

1. Zaostrenie na vajíčka

Vďaka tejto rade bude bežná kuchyňa oveľa jednoduchšia a príjemnejšia.

V mnohých receptoch je potrebné separovať proteín a žĺtok. Tento postup však nie je jednoduchý. Áno, a nie príliš čisté. Ak však použijete plastovú fľašu, všetky tieto nedostatky sa dajú rýchlo napraviť. Ak chcete implementovať tento hackerský život, musíte rozbiť vajíčko na hlboký tanier. Vezmite plastovú fľašu, odstráňte z nej uzáver a jemne stlačte plast do stredu. Bez uvoľnenia musíte nasmerovať otvorený krk na žĺtok a uvoľniť fľašu. Výsledná trakcia oddeľuje žĺtok od proteínu bez zvláštneho úsilia. Veľmi ľahké a pohodlné!

2. Štýlové puzdro na ceruzku

Veľmi užitočné veci sa dajú vyrobiť z plastovej fľaše, ak pridáte malú fantáziu.

Nie je potrebné kupovať všetok kancelársky tovar v obchode. Napríklad prípad môže byť vyrobený nezávisle od improvizovaných prostriedkov. Konkrétne s použitím iba dvoch plastových fliaš, zbytočného zipsu z oblečenia a lepiacej pištole. Dno z každej fľaše s rovnakým priemerom, jednu malú výšku veka a druhú ďalšiu, je potrebné odrezať na výšku ceruziek, pier alebo pier s fixkami, ktoré sa potom uložia do puzdra na ceruzky. Každá časť lepiacej pištole prilepila svoju vlastnú časť na zips. Keď je suchý, môžete ho použiť.

3. Dávkovač krmiva

Extra plastové fľaše môžu byť použité v prospech domácich miláčikov.

Prázdninová sezóna sa začne čoskoro, ale pre niekoho už prišla. A niekto trávi príliš veľa času v práci alebo v letnej chalupe, necháva svojho milovaného domáceho maznáčika dlhú dobu doma. Taká vec, ako je dávkovač krmiva pre domáce zvieratá, v takýchto prípadoch rozhodne nebude zbytočná, najmä preto, že je veľmi ľahké ju vyrobiť. Na to potrebujete iba dve plastové fľaše, najlepšie s plochými hranami, a nožnice. „Urob to sám“, ako vždy na vrchole.

4. Rozpočet záhradný postrekovač

Skvelé veci, praktické, lacné a predovšetkým ľahko vymeniteľné.

Aby ste mohli poskytnúť letnej chate moderné vybavenie, nemusíte v obchode míňať peniaze. Posteľ môžete vyrobiť sprejom vlastnými rukami z improvizovaných prostriedkov. Pre tento život hackovanie, je potrebné prepichnúť plastovú fľašu s awl alebo klincom na niekoľkých miestach, ale iba zhora, a strana, ktorá leží na zemi, by mala zostať nedotknutá. Po takýchto jednoduchých manipuláciách stačí pripojiť záhradnú hadicu k hrdlu fľaše.

5. Domáce klimatizácia

Veľmi jednoduché zariadenie, ktoré výrazne zvýši osobný komfort.

Domáca klimatizácia sa dá veľmi ľahko vyrobiť pomocou niekoľkých plastových fliaš. Rady týkajúce sa šetrenia a pohodlia v horúcom počasí. Nalejte vodu do fliaš a zmrazte ich v mrazničke. A potom sme ich umiestnili pred obvyklého ventilátora a užili si chladný vzduch.

Samotný ventilátor iba poháňa horúci vzduch a nedáva žiadny osviežujúci účinok, ale s fľašami bude oveľa lepší. Nezabudnite na ne vložiť uterák alebo vhodnú nádobu, pretože ľad sa skôr či neskôr začne topiť.

6. Plastový plot z fľaše

Je úžasné, čo sa dá vyrobiť z jednoduchého materiálu, ktorý sa každý deň vyhodí do ktoréhokoľvek domu.

Ak chcete urobiť niečo zásadnejšie vlastnými rukami, bude plot najvhodnejšou možnosťou. Je celkom možné ho vyrobiť z plastových fliaš, ak ukážete trochu trpezlivosti a zhromaždíte dostatočný počet kusov.

Na dva metre originálneho plotu sú potrebné dve dvojlitrové fľaše. Ak chcete dať silu, môžete použiť drevený trám alebo plastovú krabicu. Je ľahké pripevniť fľaše na drevo pomocou malých skrutiek s plochou hlavou a jednoducho ich môžete spájkovať na plast.

Domáce záhradné lôžko.

Ak sa nechcete obťažovať plotom, ale nápad prišiel na chuť, v krajine plastových fliaš si môžete usporiadať nie tak veľkú, ale stále užitočnú štruktúru: posteľ na výsadbu alebo improvizovaný skleník.

8. Pasca na hmyz

Včely a osy vás už nebudú takýmto užitočným vynálezom rušiť.

Na ochranu pred lietajúcimi škodcami môžete použiť jednoduchý trik. Fľašu nakrájajte na polovicu a potom naplňte jej dno sladkým sirupom (napríklad limonádou, medom, rozriedeným vo vode alebo sladkým nápojom). Potom položte hornú časť hore nohami do dolnej polovice fľaše tak, aby hrdlo smerovalo nadol. Vosy a včely neodolajú sladkej liečbe a potom sa nebudú môcť dostať z fľaše.

9. Držiak dáždnika

Pohodlný prípad a minimálne úsilie ...

Veľký život hacking pre auto. Aby ste neznečistili auto dažďovými kvapkami a aby ste nerozpustili vlhkosť, môžete na uloženie dáždnika použiť dno plastovej fľaše. Môžete ho dať do držiaka na poháre alebo ho zavesiť na zadné sedadlo vodiča.

Pin
Send
Share
Send
Send