Užitočné nápady

20 skvelých vecí do kuchyne, ktoré sú vítané v každej domácnosti

Pin
Send
Share
Send
Send


A vo všedné dni a sviatky v kuchyni zúri činnosť. Niečo je varené, vyprážané, krájané a pečené.

A je tak pekné, keď nám skvelé pomôcky pomáhajú pri kulinárskych prácach.

Odporúčame všetkým vlastníkom, aby vzali na vedomie nové užitočné vynálezy, ktoré sa čoskoro stanú nenahraditeľnými.

"Kompas" pre test

Dokonalý kruh cesta. Čo by mohlo byť jednoduchšie, keď máte v domácnosti takú pohodlnú vec? Akýkoľvek priemer v sekundách.

Miešač bez elektriny

Tento asistent je ekonomický, praktický a nezávislý. Je pripravený brúsiť všetko, čo je potrebné, tak v prírode, ako aj doma. Možno je to najvhodnejší prístroj na varenie pri sviečkach!

Stojan na vajíčka "UFO"

Nie, nie, nejde o mimozemskú pristávaciu stanicu. Len v rodinách, kde milujú vajíčka uvarené na mäkku, sa takýto gadget pri raňajkách vždy objaví na stole.

Clip s poznámkami

Tieto svorky sú v kuchyni nevyhnutné. Môžu písať a mazať rôzne značky. Balenie v chladničke alebo skrinke bude teraz úplne pod vašou kontrolou.

Pojazdná polica na chladničku

Aj vo veľkej chladničke často nie je dosť miesta. Toto je obzvlášť pociťované počas prázdnin. Práve pre také prípady vynašiel otočný kontajner, ktorý sa dá umiestniť na existujúce police. Teraz si môžete dovoliť viac ovocia, zeleniny, syrov a ďalších chutných zásob!

Púzdro na zeleninu a ovocie

Tento súbor je v ekonomike nevyhnutný. Na uskladnenie citrónov, paradajok alebo cibule, ktorá zostane po varení, bude užitočné päť elastických puzdier rôznych veľkostí. Môžu byť tiež použité ako prikrývky na plechovky a malé okrúhle nádoby.

Domáce mini plantáže

Hovorí sa, že čoskoro tento nový vynález poteší milovníkov čerstvej zelene v mestách. Kompaktná a ľahko použiteľná zázračná plantáž funguje na báze LED-lampy bez slnka a pôdy. Stačí vložiť kazetu s klíčkami a včas ich zaliať.

Skladací dvojitý kotol

Jedlo z dusenej zeleniny bude dvojnásobne užitočné! S týmto vám pomôže skladací dvojitý kotol. Navyše jej jarná farba prinesie do každej kuchyne pozitívny dojem.

Šalátová misa "avokádo"

Keď je stôl položený, chcem si uchovať čerstvosť šalátu, až kým neprídu hostia. Tento informačný kanál navyše pomôže udržať intriku. A všetci sa budú tešiť na príjemné prekvapenie.

Perfekcionistické dosky

U týchto zariadení sa obvyklé rezanie zmení na celé umenie. Môžete jemne variť s tabletom, distribuovať nasekanú zeleninu. S takou doskou je ľahké dosiahnuť dokonalosť pri vytváraní obľúbených šalátov.

Univerzálny škrabka

Jedná sa o škrabku s 3 lopatkami otáčajúcimi sa v kruhovom obale. Vyberiete si, čo potrebujete: štandardné, na rezanie zeleniny na prúžky alebo klinčeky. K dispozícii je dokonca aj špeciálna čepeľ na odstránenie „očí“ zo zemiakov.

Prenosné dlaždice, ohrievanie potravín na príkaz

Zobudili ste sa práve teraz a chcete, aby sporák začal variť raňajky? Potom vydajte príkaz zo svojho smartfónu a indukčná minidávka začne ohrievať jedlo. Mimochodom, toto prenosné zariadenie vám pomôže kdekoľvek.

Zásobník oleja

Potrebujete veľa oleja alebo trochu? Pomocou tejto dýzy na fľašu vyberte požadovanú hrúbku dýzy. A žiadne ďalšie výkriky „Ach, topia sa!“

Dômyselná lyžička zmrzliny

ScoopThat robí pokládku zmrzliny v zmrzlinových miskách alebo vaflových šálkach skutočným potešením. Všetko je premyslené: zmrzlina v lyžičke sa neroztopí, ale ľahko sa oddeľuje od omše. Lopatka sa súčasne zohrieva bez batérií a elektriny - pomocou nádoby na kvapalinu namontovanej v rukoväti.

Pohodlná sekačka na zemiaky

Tento vrtulník vám rád pracuje. Stačí dať zemiaky a kliknúť. Čepele z nehrdzavejúcej ocele na presné rezanie. Pripravené „slamky“ alebo „kocky“ sa spoja do kontajnera.

Rukoväť palacinky

Varenie palaciniek v jednom okamihu. Zmiešané ingrediencie, s miernym pohybom ruky „nakreslené“ palacinky. Jeden, dva, tri ... A slúžil na stole!

Užitočné držiaky pre každú príležitosť.

Potrebujete oprieť veko alebo lyžicu? Potom sa tieto zábavné prístroje ponáhľajú na vašu záchranu. Okrem toho budú tieto vynálezy rozveseliť hostiteľov aj hostí.

Poskytuje sa modul gadget

Ukazuje sa, že súprava na olej, korenie a soľ môže byť tak originálna a pohodlná na používanie. A dom na špáradlá je skutočne veľká investícia do nehnuteľností.

Mikrovlnná veža

Váš geniálny ohrievač udržuje potrebný stav pizze, teplého šalátu a ďalších pokrmov. V hermetických priestoroch bude jedlo v „perfektnom pohotovostnom režime“. Pomocou gadgetu môžete zahriať akékoľvek jedlo.

Lopata Smile

Skúsení kuchári vedia, že skutočné majstrovské diela sú pripravené v dobrej nálade. Táto roztomilá čepeľ je vytvorená presne tak, aby výsledok prekročil všetky očakávania.

Pin
Send
Share
Send
Send