Užitočné nápady

Ultramoderné barové pulty, ktoré radikálne premenia váš domáci interiér

Pin
Send
Share
Send
Send


Barový pult je tak známym prvkom interiéru, že sa už začal javiť banálne. Ale všetko záleží na jeho dizajne. Barový pult môže byť kýčovitým atribútom zastaraných opráv v európskej kvalite, ako aj originálnym detailom nábytku.

Zdieľame výber moderných barových pultov, ktoré môžu transformovať interiér.

1. Dobrý spôsob, ako kombinovať kuchyňu a obývaciu izbu.

Originálny barový pult v interiéri.

Otvor v stene medzi obývacou izbou a kuchyňou je funkčným riešením, ktoré vám umožňuje čiastočne kombinovať tieto miestnosti. Jedálenský stôl nahradí barový pult pod otvorom.

2. Namiesto jedálenského stola

Barový pult, ktorý nahrádza jedálenský stôl.

Dajte do kuchyne alebo do obývacej izby barový pult namiesto jedálenského stola - nápad, vďaka ktorému bude interiér štýlový. Vyberte si barové stojany so stručným dizajnom.

3. Dvojúrovňový čítač barov

Barový pult v interiéri kuchyne.

Dve barové pulty na doskách, inštalované na rôznych úrovniach, ušetria miesto v malej kuchyni. Jeden slúži ako pracovná plocha a druhý - stôl alebo stojan.

4. Stojan v podkroví

Stojan na tehly.

Barový pult, ktorého základňa je vyrobená z tehly, vyzerá veľmi neobvykle. Ľahko si vyrobíte taký stojan sami, hlavným cieľom je nájsť vhodnú stolovú dosku.

5. Funkčné riešenie

barový pult s policami.

Otvorené police umiestnené po obvode baru pojmú množstvo potrebných vecí. Koniec koncov, nedostatok úložných systémov sa prejavuje takmer v každej kuchyni.

7. Dekorácie obývacej izby

Barový pult v interiéri obývacej izby.

Taký barový pult vyrobený z prírodného dreva bude skutočnou ozdobou obývacej izby. Do neho sa zmestí veľa alkoholických nápojov a malá priateľská spoločnosť sa ľahko zmestí okolo pohodlného stola.

8. Zábavná geometria

Barový pult neobvyklý tvar.

Vďaka svetlej doske neobvyklého tvaru, ktorá plynulo prechádza do hornej časti konštrukcie, sa barový pult stane skutočným vrcholom interiéru. Jeho nezvyčajnosť je ešte výraznejšia na pozadí neutrálnej kuchynskej zostavy.

9. Luxusná ergonómia

Počítadlo posuvných tyčí.

Tento moderný barový pult je vybavený niekoľkými doskami, ktoré sa nachádzajú na rôznych úrovniach. Ak je to potrebné, stoly sa dajú od seba vzdialiť, čo vám umožní zostať za barom veľkej priateľskej spoločnosti.

10. Burst farieb

Svetlý barový pult v interiéri.

Svetlá základňa počítadla barov vyzerá pôsobivo, ale nie príliš nápadne. Počítadlo tyčiniek sa preto stáva vnútorným prízvukom bez jeho preťaženia.

11. Z dreveného masívu

Barový pult z prírodného dreva.

Barový pult z masívneho dreva vyzerá luxusne. Bohatá textúra prírodného dreva sa stáva výraznejšou na bielom pozadí.

12. Udržujte voľný roh prázdny

Barový pult v interiéri obývacej izby.

Barový pult, ktorý sa nachádza ďaleko od iných interiérov, vyzerá štýlovo a nezvyčajne. Vďaka tomuto usporiadaniu sa v obývacej izbe vytvára ďalšia funkčná oblasť.

13. Hry s formou

Stojan trojuholníkového tvaru.

Kuchynská súprava vybavená barom nezvyčajného tvaru sa zmestí aj do malej miestnosti.

14. Praktická úprava lišty

Barový pult obložený keramickými dlaždicami.

Barový pult, obložený keramickými dlaždicami, nebojí sa vlhkosti a znečistenia. Na dokončenie interiéru môže byť zástera v kuchyni usporiadaná z tej istej dlaždice.

15. Dva v jednom

Dvojúrovňový barový pult.

Kuchynský ostrov môže byť vybavený aj barom. Prídavná doska k nej pripevnená kovovými rúrkami.

16. Spása pre malý byt

Moderný barový pult.

Barový pult v interiéri sa stal prostriedkom územného plánovania, ktorý umožňuje oddeliť obývaciu izbu od zvyšku obytného priestoru. Nezvyčajný dizajn stojanu vyzerá veľmi atraktívne.

17. Drevo a sklo

Barový pult pre neoklasický interiér.

Stolová doska z tvrdeného skla na drevenej vyrezávanej základni robí barový pult neštandardným. Toto riešenie je vhodné do neoklasických interiérov.

18. Kompaktné počítadlo tyčí

Miniatúrny barový pult.

Za malým barovým pultom, ktorý je pokračovaním hlavnej pracovnej dosky, sa môže zmestiť jedna osoba. Z tohto však neprestáva byť menej výhodné.

Pin
Send
Share
Send
Send