Užitočné nápady

Small - remote: 15 nápadov na vytvorenie štýlu v malej kúpeľni

Pin
Send
Share
Send
Send


Malá kúpeľňa je problémom, ktorý pozná väčšina našich krajanov.

Mnohí veria, že obmedzený priestor je takmer nemožné vyrobiť štýlovo a pohodlne.

Moderní návrhári však s takýmto vyhlásením nesúhlasia.

Rôzne povrchové úpravy a inštalatérske práce umožňujú transformovať akékoľvek toalety alebo kúpeľne.

1. Používanie rohov

WC v rohu.

Inštalatérske práce v kúpeľniach sa najčastejšie kladú na stenu podľa štandardnej schémy a rohy zostávajú vždy prázdne. Ak však použijete aspoň jeden roh a umiestnite tam napríklad záchod, hranice priestoru sa dramaticky zmenia.

2. Kompaktné potrubia

Laconic štýl a kompaktné inštalatérske práce.

Ak máte radi poriadok a pohodlie, vzdajte sa excesov pri zdobení a vybavení kúpeľne. Najmodernejšie a najkompaktnejšie vodovodné, monofónne, lepšie tmavé, dlaždice a minimum častí - to je všetko, čo potrebujete na vytvorenie pohodlia na malej toalete.

3. Čiernobiele

Klasická čierna a biela kúpeľňa.

Biela farba je ideálna na dokončovanie malých priestorov, ale pre mnohých je príliš nudná. V tomto prípade môžete hrať na rozdiel: položením jednej steny a podlahy pôvodnou čiernou dlaždicou a zvyšných stien klasickou bielou.

4. Celkom biela

Kúpeľňa v bielej farbe.

Na fotografii vyššie - vynikajúci príklad dizajnu susednej kúpeľne v celkovej bielej farbe. Aby ste predišli nude v takomto priestore, odporúčame venovať pozornosť malým jasným detailom. V tomto prípade je to červená farba.

5. Glamour and chic

Kontrastný dizajn malej toalety.

Toalety vo väčšine ruských bytov sú dosť nudné a monotónne. Ak však k tomuto problému pristupujete kreatívne, môžete vytvoriť niečo skutočne štýlové, bez prekročenia rozpočtu. Živým príkladom je malá kúpeľňa, ktorej úzka stena je zdobená klasickými čiernymi dlaždicami pod tehlou. Hlavnú úlohu tu však nezohrávali kontrasty, ale malé štýlové detaily: obrázok na poličke, jasný kontajner, zrkadlo v zlatom ráme a dvojica lámp.

6. Kvitnúca stena

Prízvuková stena v kúpeľni.

Kľúčovým detailom tejto kúpeľne zdobeným neutrálnymi béžovými tónmi bola stena zdobená širokými panelmi s obrázkami kvetov.

7. Keramické dlaždice

Šance na keramické obklady v interiéri kúpeľne.

Použitím keramických obkladov rôznych tvarov, veľkostí a farieb môžete dosiahnuť rôzne úžasné výsledky. V interiéri tejto kúpeľne použité biele tehly a veľké čierne šesťuholníkové dlaždice. Ďalší znateľný detail tejto vnútornej oceľovej police z hrubého dreva.

8. Kúzlo kruhu

Okrúhle tvary a hladké línie.

Ak sa pozriete pozorne, uvidíte, že v interiéri tejto malej susednej kúpeľne dominujú okrúhle tvary. Jedná sa o originálnu zaoblenú sprchu vo výklenku, okrúhle zrkadlo bez rámu a moderné okrúhle umývadlo. Použitie takýchto formulárov pomáha rozostriť hranice a vizuálne zväčšiť priestor.

9. Zástera

Zástera so vzormi.

Zaujímavý interiér v neutrálnych farbách, ktorého hlavnými detailmi bola zástera s aktívnymi vzormi a detailami ľahkého dreva. To sú malé veci, ktoré vytvárajú pohodlie v tomto malom priestore.

10. Jasné hranice

Celková objednávka.

Štýlová kúpeľňa, kde nie je nič zbytočné, iba pocit čistoty a poriadku, ktorý sa dosiahol pomocou vhodnej kombinácie obkladačiek, starostlivo navrhnutého nábytku a sanitárneho vybavenia.

11. Drevené detaily

Štýlové detaily pod stromom.

Úžasná kúpeľňa, ktorá dokázala transformovať z políc ľahkého dreva, množstvo nástenných panelov, štylizovaného dreva a obrazovky pod kúpeľňou. V komplexe s bielym lemovaním vytvárajú jasný a teplý interiér.

12. Blízke okolie

Rohová vaňa a umývadlo.

Rohová vaňa nepravidelného tvaru a pôvodné umývadlo v tejto kúpeľni sú určitým druhom tandemu. Vďaka ich najbližšiemu umiestneniu v tejto kúpeľni bolo možné nájsť miesto pre namontovanú toaletnú misu. Osobitná pozornosť podľa nášho názoru si zaslúži neobvyklú farebnú schému. Kombinácia bielej a oranžovej robí interiér dynamickým a veselým.

13. Moderný štýl

Priľahlá kúpeľňa v modernom štýle.

Kombinácia odtieňov sivej a šalátovej vám umožní vytvoriť pocit sviežosti v interiéri, čo je veľmi užitočné v miestnosti bez okien, a moderné inštalatérske práce, originálne zrkadlá a žiarovky vnášajú do tohto priestoru tóny špičkovej technológie.

14. Laconic štýl

Štýlová kúpeľňa v jasných farbách.

Svetlé odtiene, starostlivo navrhnuté skladovacie systémy, ergonomická inštalácia a veľa svetla - to všetko vytvorí štýlový interiér aj v malej kúpeľni.

15. Levanduľa

Kúpeľňa v levanduľovej farbe.

Nádherný interiér kúpeľne, v ktorej sa nám podarilo správne skombinovať fialovú, grafitovú a bielu farbu, ako aj hru s rôznymi textúrami. Výsledkom bolo, že priestor bol zaujímavý a mnohotvárny, napriek obmedzeným záberom.

Pin
Send
Share
Send
Send