Užitočné nápady

19 veľkolepých nápadov na dekoráciu steny, vďaka ktorým bude váš domov štýlový a atraktívny

Pin
Send
Share
Send
Send


Ak chcete, aby bol váš dom dekoratívny a atraktívny, mali by ste predovšetkým myslieť na steny. Ich dizajn určuje rytmus celej miestnosti. Nová recenzia zhromaždila najživšie a najštýlovejšie príklady zdobenia domu.

Uvedené možnosti sú vhodné pre veľké aj malé miestnosti.

1. Stránky kníh

Nástenné knihy z kníh.

Stránky akéhokoľvek zbytočného zbitého vydania môžu byť použité na ozdobenie jednej zo stien vášho domu. Pomocou stránok s knihami budete môcť maskovať nedostatky starých povrchov a vytvoriť útulný kútik v štýle shebby chic alebo vintage.

2. Zlatý vzor

Zlaté vzory pod šablónou.

Pomocou šablóny a plechovky so zlatým náterom bude možné oživiť a vyzdobiť nudnú monofónnu stenu. Obzvlášť výhodné a ušľachtilé takéto vzory budú vyzerať na bielom, čiernom alebo hnedom povrchu.

3. Jasný obraz

Svetlé nástenné maľby.

Jednofarebná stena zdobená farebnými maľbami nepochybne zmení priestor a stane sa vizuálnym centrom každej miestnosti.

4. Čísla omietky

Stena zdobená sadrovými lebkami.

Dekoratívne lebky omietky budú štýlovou dekoráciou bakalárskeho bývania, vidieckeho domu, ako aj interiéru v škandinávskom alebo vidieckom štýle.

5. Papierová girlanda

Obrovský veniec z papierových kruhov.

Nádherná ombre girlanda, ktorá môže byť vyrobená nezávisle od farebného papiera a vlákien, bude originálnou ozdobou každej steny.

6. Papierové kvety

Usporiadanie papierových kvetov.

Svetlé zloženie papierových kvetov bude veľkolepou a veľmi relevantnou jarnou dekoráciou akejkoľvek jednofarebnej steny.

7. Flocking

Steny zdobené stádovými maľbami.

Objemové textúrované rozety vyrobené pomocou vločkovania vám umožnia radikálne transformovať steny bez toho, aby ste sa uchýlili k rozsiahlym opravám.

8. Obrázková galéria

Nástenné maľby.

Bohatá stena červenej farby, zdobená mnohými obrazmi zobrazujúcimi kruhy na bielom pozadí, ktoré môže kresliť aj dieťa.

9. Primitivizmus

Kresby farebná páska.

Pomocou farebných škót a minimálnych kreslených schopností môžete ozdobiť steny detskej izby vtipnými obrázkami zvierat, ktoré oživia miestnosť a dieťa určite poteší.

10. Obrazy pod šablónou

Čiastočná výzdoba steny.

Pomocou šablóny a svetlej farby si môžete vytvoriť svoj vlastný jedinečný dizajn steny a maľovať iba ich jednotlivé časti.

11. Drevený panel

Jednoduchý drevený panel.

Zbytočné drevené dvere, doska alebo akékoľvek iné drevené detaily sa dajú premeniť na nádherné nástenné panely zdobené inšpiratívnym rytím, ktoré bude hodnou ozdobou spálne, obývacej izby alebo predsiene.

12. Slnečný kruh

Svetlý kruh na stene.

Veľkým kruhom svetlých farieb bude veľkolepá výzdoba jednofarebnej steny spálne, ktorá osvieži priestor a urobí ho bohatým a optimistickým.

13. Primitivizmus

Kresby v štýle primitivizmu.

Odvážni a kreatívni jednotlivci sa môžu pokúsiť revitalizovať steny svojho bytu pomocou jednoduchých vzorov v štýle primitivizmu, ktoré sa nanášajú na povrch permanentnou značkou. Obzvlášť štýlové také kresby budú vyzerať na stenách miestnosti v škandinávskom alebo minimalistickom štýle.

14. Pobočky

Stena zdobená vetvami.

Suché konáre, maľované v zlatej a striebornej farbe, sa môžu zmeniť na veľmi nezvyčajné a štýlové predmety na dekoráciu stien, ktoré nepochybne pritiahnu pozornosť každého, kto vstúpi.

15. Motýle

Aplikácia motýľov.

Ľahko a lacno transformujte steny alebo skryte existujúce nedostatky. Pomôže vám hromadné zloženie motýľov vyrezaných z papiera. Napriek tomu, že myšlienka tejto dekorácie nie je vôbec nová, hranie s farbami, textúrami a veľkosťami figurín si môže každý vytvoriť svoju vlastnú jedinečnú kompozíciu.

16. Príbory

Nástenné dekorácie lyžicami.

Prázdnu kuchynskú stenu môžete ozdobiť malými kompozíciami lyžíc a vidličiek vymaľovaných v jasných farbách.

17. Paleta

Výzdoba palety a rastlín.

Úžasná dekorácia steny vyrobená z drevenej palety, malých rastlín v kvetináčoch a niekoľkých sklenených pohárov so sviečkami bude veľkolepou a útulnou výzdobou jednej zo stien obývacej izby.

18. Okenice

Stena zdobená oknami.

Použitie viacfarebných okien pre dekoráciu steny je odvážny a veľmi efektívny nápad, vďaka ktorému bude interiér skutočne jedinečný.

19. Mozaika

Originálna mozaika CD.

Nepotrebné disky CD sa dajú použiť na vytvorenie neuveriteľnej mozaiky, ktorá vyhovuje dizajnu kuchynskej zástery.

Video bonus:

Pin
Send
Share
Send
Send