Užitočné nápady

17 originálnych závesov, ktoré budú funkčným vrcholom každej kúpeľne

Pin
Send
Share
Send
Send


Čitatelia pozornosti malá recenzia, ktoré boli zhromaždené príklady neuveriteľne funkčné, štýlové a pohodlné záclony do každej kúpeľne.

Spomedzi ponúkaných možností bude môcť každý nájsť, čo sa mu naozaj páči.

1. Spúšť s jednoduchým vzorom

Polyetylénová opona so vzorom.

Lacná polyetylénová clona s jednoduchým vzorom môže byť praktickým riešením pre každú kúpeľ, ale iba na chvíľu, pretože polyetylén nie je odolný, rýchlo sa rozbije, zašpiní a vyzerá príliš lacno.

2. Uzávierka s vreckom

Blind s vreckom na pomôcky.

Záclona vyrobená zo silného polyesteru s uzavretým vreckom na telefón alebo tablet bude skutočným prínosom pre ľudí, ktorí sa nezamýšľajú rozlúčiť so svojimi elektronickými „hračkami“, a to ani počas vodných procedúr.

3. Mäkký záves s snímačmi

Mäkký polyesterový záves.

Krásna opona z mäkkého polyesteru, zdobená demokratickým vzorom a svetlé snímače, bude skutočnou ozdobou modernej kúpeľne a vydrží po mnoho rokov.

4. Látkové závesy

Dlhé látkové záclony.

Elegantné látkové záclony príjemnej pastelovej farby dodajú interiéru aj tých najjednoduchších kúpeľní tóny noblesy a luxusu. Takéto záclony však musia byť ošetrené hydrofóbnym činidlom, ktoré ich chráni pred vlhkosťou, špinou a plesňami.

5. Priečka z farebného skla

Statická sklenená priečka zdobená maľbou.

Originálna sklenená priečka zdobená maľbou je štýlovým riešením pre interiér modernej kúpeľne. Takéto priečky sú vyrobené z odolného skla odolného voči nárazom a sú inštalované na boku vane, pokrývajúc iba polovicu tohto kúpeľa.

6. Kúpeľňa obrazovky

Obrazovka s klátikmi.

Dekoratívna podlahová obrazovka zdobená realistickými obrázkami klátikov pomôže stať sa štýlovým detailom každej kúpeľne a pomôže vytvoriť atmosféru tepla a harmónie s prírodou.

7. Spiked Shutter

Svetlý záves s hrotmi.

Zábavná polyetylénová opona s jasnými hrotmi, ktoré sa nafúknu z páru.

8. Sklenená priečka

Priečka zo sklenených tvárnic.

Priečka zo sklenených tvárnic chráni kúpeľ nielen pred postriekaním, ale tiež sa stane elegantnou ozdobou kúpeľne.

9. Sklenená opona

Posuvná sklenená opona do kúpeľa.

Posuvná sklenená opona je pravdepodobne najspoľahlivejším typom kúpeľňových závesov, ktoré môžu úplne chrániť podlahu a steny kúpeľne pred postriekaním a parou. Pri inštalácii takejto clony by ste však mali venovať osobitnú pozornosť kvalite príslušenstva a mechanizmov.

10. Sklenené dvere

Dvere zo skla.

Swing dvere zo skla budú veľmi originálnou alternatívou k obvyklým závesom do vane.

11. Rolety

Rolety do kúpeľa.

Rolety s jednoduchou geometrickou potlačou budú veľmi originálnym riešením pre modernú kúpeľňu. Záclony tohto typu sú pripevnené k stropu, nevyžadujú sa umývanie av prípade potreby sa dajú ľahko skryť.

12. Uzáver na reťaziach.

Uzávierka na dlhé reťaze.

Hustá opona z polyesteru, ktorá je pripevnená k odkvapu pomocou dlhých tenkých reťazí, ktoré sú funkčnými aj dekoratívnymi detailmi.

Video bonus:

13. Závesy s ozdobami

Biely záves s ozdobami.

Očarujúci textilný záves s ozdôbkami bude nádhernou ozdobou a útulným detailom kúpeľne, zdobeným štýlom shebby-chic, Provence alebo country.

14. Záclona s chobotnicou

Opona s obrázkom chobotnice.

Originálny hrubý záves s obrázkom chobotnice ozdobí a oživí nudný interiér kúpeľne.

15. Krajina

Oslepuje obraz lesnej krajiny.

Nádherná polyesterová opona, zdobená realistickým obrazom lesnej krajiny, pomôže osviežiť a vyzdobiť interiér každej kúpeľne.

16. Kráľovské závesy

Ragové závesy s vyrezávanou rímsou.

Látkové záclony tlmeného ružového odtieňa, pripevnené na masívnych tvarovaných odkvapoch, budú veľkolepým detailom kúpeľne a prinášajú do interiéru tóny ušľachtilej elegancie.

17. Uzávierka s rukávmi

Priehľadný záves s rukávmi.

Jednoduchá plastová opona s rukávmi, ktorá pomôže umývať psa bez navlhčenia vášho oblečenia a rúk, je skvelým vynálezom pre majiteľov veľkých psov.

Video bonus:

Pin
Send
Share
Send
Send